Austrálie - Španělsko

10:12

konec (5:4, 2:3,1:3, 1:2)

19.08.2016, 19:10 • O 5. - 6. místo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Na závěr turnaje byl k vidění parádní zápas o konečné páté místo. Oba celky ukázaly, že si tento duel užily a v první polovině zápasu to dlouho vypadalo, že se dočkáme brankových hodů. Ve zbylých dvou čtvrtinách už se ale začalo taktizovat a Španělky si nakonec doplavaly k vítězství 12:10 a obsadily konečné páté místo. (20:47:26)

32

Utkání právě skončilo.

32

Bucklingová je poté vyloučena a osudu utkání už je rozhodnuto. Čtyřicet sekund do konce. Tohle si Španělky pohlídají.

31

Smůla na straně Austrálie, kdy Bucklingová trefuje tyč.

30

Aranciniová dává svým gólem ještě Australankám naději. Do konce zápasu ale zbývají pouze dvě minuty.

30

Tu využívá Ortizová a Španělsko má necelé dvě a půl minuty před koncem bezpečný náskok tří gólů.

30

Websterová dostává další penalizaci v dnešním zápase.

29

Zaútočila naopak na druhé straně Esparová,ale její pokus ze šesti metrů skončil vedle.

29

Australanky se ale vůbec nedostaly k ohrožení.

29

Ortizová oslabuje Španělsko.

28

Tarragová využila potrestání Bucklingové a dává opět Španělsku bezpečný náskok.

27

Zagameová se dostala ke střele ze středu bazénu a střelou k tyči snižuje na 9:10.

26

Španělský útok zakončovala Esparová, ale netrefila australskou branku ze šesti metrů.

26

Sothernová si půjde nyní odpočinout na dvacet sekund.

25

Ke střele se ale dostala Southernová ale její dalekonosnou střelu Esterová zlikvidovala.