Vítěz: U. Bolt (JAM)
konec
19.08.2016, 03:30 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)
live na : 0 0 0 live navsaďte si na: • Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
200 m - finále (muži)
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 13. den • konec • *12:00
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 14. den • konec • 12:00
Desetiboj (muži) • konec • Vítěz: A. Eaton (USA) *14:30
Vrh koulí - finále (muži) • konec • Vítěz: R. Crouser (USA) 01:30
1 500 m - semifinále (muži) • konec • Vítěz: R. Kwemoi (KEN) 01:45
Hod oštěpem - finále (ženy) • konec • Vítěz: S. Kolaková (CRO) 02:10
800 m - semifinále (ženy) • konec • Vítěz: C. Semenyaová (RSA) 02:15
400 m překážek - finále (ženy) • konec • Vítěz: D. Muhammadová (USA) 03:15
200 m - finále (muži) • konec • Vítěz: U. Bolt (JAM) 03:30
50 km chůze - finále (muži) • konec • Vítěz: M. Tóth (SVK) 13:00
20 km chůze - finále (ženy) • konec • Vítěz: Ch. Liou (CHN) 19:30
K1 200 m - rozjížďky a semifinále (muži) • konec • 14:00
C2 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) • konec • 14:21
K4 500 m - rozjížďky a semifinále (ženy) • konec • 14:37
K4 1000 m - rozjížďky a semifinále (muži) • konec • 14:51
Závod žen • konec • Vítěz: Ch. Espositová (AUS) 17:00
Celodenní liveblog • konec • 13:30
Do 52 kg - semifinále (muži) • konec • 19:00
Do 64 kg - semifinále (muži) • konec • 19:35
Nad 91 kg - semifinále (muži) • konec • 20:10
Do 75 kg - semifinále (ženy) • konec • 20:40
Do 60 kg - finále (ženy) • konec • E. Mosselyová (FRA) 21:15
Den třetí (ženy) • konec • 12:30
Individuální závod - semifinále (ženy) • konec • 18:30
Individuální závod - semifinále (muži) • konec • 18:38
Individuální závod - finále (ženy) • konec • Vítěz: M. Pajonová (COL) 20:09
Individuální závod - finále (muži) • konec • Vítěz: C. Fields (USA) 20:20
Parkur jednotlivci - finálová kola • konec • Vítěz: N. Skelton (GBR) 15:00
Víceboj jednotlivci - kvalifikace • konec • 15:20
10m věž (muži) - předkolo • konec • Vítěz: T. Daley (GBR) 21:00
Týmy - finále • konec • 17:00
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) • konec • Vítězka: Jonesová 01:00
Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) • konec • Vítěz: Aboughbash (JOR) 01:15
Do 67 kg - předkolo (ženy) • konec • 14:00
Do 80 kg - předkolo (muži) • konec • 14:15
Do 67 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy) • konec • 20:00
Do 80 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži) • konec • 20:15
Volný styl do 75 kg - finále (ženy) • konec • Vítěz: E. Wiebeová (CAN) *21:35
Volný styl do 57 kg - kvalifikace (muži) • konec • 15:00
Volný styl do 74 kg - kvalifikace (muži) • konec • 15:00
Volný styl do 57 kg - finále (muži) • konec • Vítěz: V. Chinčegašvili (GEO) 21:00
Volný styl do 74 kg - finále (muži) • konec • Vítěz: H. Jazdanicharati (IRI) 21:25
Německo - Nový Zéland • konec • 2:1 17:00
Nizozemsko - Velká Británie • konec • 3:4 SN 22:00
Brazílie - Čína • konec • 5:10 15:00
Maďarsko - Rusko • konec • 12:13ph 16:20
Austrálie - Španělsko • konec • 10:12 19:10
USA - Itálie • konec • 12:5 20:30
1. Usain Bolt (JAM) 19,78 SB
2. Andre De Grasse (CAN) 20,02
3. Christophe Lemaitre (FRA) 20,12
4. Adam Gemili (GBR) 20,12
5. Churandy Martina (NED) 20,13
6. Lashawn Merritt (USA) 20,19
7. Alonso Edward (PAN) 20,23
8. Ramil Guliyev (TUR) 20,43