Vítěz: U. Bolt (JAM)
konec
15.08.2016, 02:00 • Olympijský stadion, Rio de Janeiro, Brazílie • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)
100 m - semifinále (muži)
Vítěz: U. Bolt (JAM)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
Usain Bolt je po semifinále v parádním rozmaru
1. Usain Bolt (JAM) 9,86
2. Andre De Grasse (CAN) 9,92
3. Justin Gatlin (USA) 9,94
4. Jimmy Vicaut (FRA) 9,95
5. Ben Youssef Meite (CIV) 9,97
6. Akani Simbine (RSA) 9,98
7. Yohan Blake (JAM) 10,01
8. Trayvon Bromwell (USA) 10,01.
3/3
Justin Gatlin první, druhý Yohan Blake
3/3
2/3
1. Usain Bolt (JAM) 9,86
2. Andre De Grasse (CAN) 9,92
3. Trayvon Bromwell (USA) 10,01
4. Chijindu Ujah (GBR) 10,01
5. Ryota Yamagata (JPN) 10,05
6. Kim Collins (SKN) 10,12
7. Cejhae Greene (ANT) 10,13
Andrew Fisher (BRN) – diskvalifikován.
2/3
Druhé semifinále vyhrává jednoznačně Usain Bolt
2/3
2/3
Andrew Fisher (třetí zprava v červeném) neudržel nervy a končí. Ulitý start
2/3
2/3
Jmenuji se Usain Bolt a poběžím si pro finále
2/3
1/3
1. Jimmy Vicaut (FRA) 9,95 vteřiny
2. Ben Youssef Meite (CIV) 9,97
3. Akani Simbine (RSA) 9,98
4. Jak Ali Harvey (TUR) 10,03
5. Nickel Ashmeade (JAM) 10,05
6. Marvin Bracy (USA) 10,08
7. Čej-jie Sie (CHN) 10,11
8. Hassan Taftian (IRI) 10,23.
1/3
Jimmy Vicaut vyhrál, druhý je Ben Youssef Meite (oranžové trenky) o setinu před Simbinem
1/3
1/3