3:2

konec (0:0,0:1,0:0,3:1)

15.08.2016, 01:30 • Olympic Hockey Center, hřiště A • Čtvrtfinále

60:00

Tak to je neskutečné ! Německo během pěti minut otáčí zápas z 0:2 na 3:2 a postupují do semifinále. Autorem vítězné branky je FLORIAN FUCHS. (02:57:41)

59:32

Němci jsou u míčku a nepouštějí Novozélanďany vůbec do ničeho.

59:19

Máme tady vyrovnáno! Druhou branku v utkání si připisuje MORITZ FÜRSTE, který dává gól za pět minut dvanáct. Výborné utkání.

57:45

Novozélanďané jsou stále u míčku. Tohle přesně jim v tuto dobu vyhovuje.

55:29

Německo snižuje na rozdíl jedné branky. Autorem branky je MORITZ FÜRSTE, který proměnil trestný roh.

55:05

Německo je od začátku čtvrté čtvrtiny konečně aktivní i směrem dopředu, předchozí část totiž prospalo.

53:55

Německo bude hrát bez brankáře. Uvidíme, zda se jim to vyplatí.

53:00

Brankář Nicolas Jacobi měl problém s výstrojí, což vedlo k přerušení hry. Německý brankář si tedy musel na střídačku doběhnout pro novou vyrážečku.

51:40

Hraje se ve středu hřiště.

49:25

Tato čtvrtina je opravdu asi nejméně záživná, dlouhé okamžiky se neděje nic zvláštního.

48:28

Máme tady další branku Nového Zélandu. Autorem je SHEA MCALEESE.

47:56

Němci si teď vytvořili dobrou šanci. Manchester však prokázal pohotovost a zabránil brance svým dobrým zákrokem.

46:32

Child mohl být hrdinou své země! No to ne, alespoň tohoto zápasu. Skvěle obešel přes dva hráče, jeho střela minula těsně branku!

45:01

Začala čtvrtá čtvrtina.

45:00

Konec čtvrté čtvrtiny.

43:45

Hráči Nového Zélandu kombinují na útočné polovině.

41:06

Nyní sledujeme spíše přehršel střídání, než nějaké útočné manévry.

39:00

Střela po volném úderu úplně minula branku. Takhle to určitě Němci před olympiádou netrénovali.