Vítěz: C. Ibargüenová (COL)
konec
15.08.2016, 01:55 • Helena Hegeďová
Trojskok - finále (ženy)
Vítěz: C. Ibargüenová (COL)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
1. Caterine IBARGÜENOVÁ (COL) 15,17
2. Yulimar ROJASOVÁ (VEN) 14,98
3. Olga RYPAKOVOVÁ (KAZ) 14,74
-
4. Keturah ORJIOVÁ (USA) 14,71
5. Hanna KNYAZYEVA-MINENKOVÁ (ISR) 14,68
6. Patricia MAMONAOVÁ (POR) 14,65
7. Kimberly WILLIAMSOVÁ (JAM) 14,53
8. Paraskevi PAPAHRISTOUOVÁ (GRE) 14,26
-
9. Susana COSTAOVÁ (POR) 14,12
10. Anna JAGACIAKOVÁ (POL) 14,07
11. Kristin GIERISCHOVÁ (GER) 13,96
12. Kristiina MAKELAOVÁ (FIN) 13,95 (03:17:14)
Rojasová se posledním skokem přiblížila ke svému dnešnímu maximu a bere stříbro.
Je tedy jasné, že olympijskou vítězkou se stává CATERINE IBARGÜENOVÁ
1. Ibargüenová (COL) 15,17 m
2. Rojasová (VEN) 14,98 m
3. Rypakovová (KAZ) 14,74 m
1. Ibargüenová (COL) 15,17 m
2. Rojasová (VEN) 14,98 m
3. Rypakovová (KAZ) 14,73 m
Tento skok se také stává nejlepším skokem sezóny a v olympijské historii se řadí na 8.místo.