Vítěz: C. Ibargüenová (COL)
konec
15.08.2016, 01:55 • Helena Hegeďová
Trojskok - finále (ženy)
Vítěz: C. Ibargüenová (COL)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
1. Caterine IBARGÜENOVÁ (COL) 15,17
2. Yulimar ROJASOVÁ (VEN) 14,98
3. Olga RYPAKOVOVÁ (KAZ) 14,74
-
4. Keturah ORJIOVÁ (USA) 14,71
5. Hanna KNYAZYEVA-MINENKOVÁ (ISR) 14,68
6. Patricia MAMONAOVÁ (POR) 14,65
7. Kimberly WILLIAMSOVÁ (JAM) 14,53
8. Paraskevi PAPAHRISTOUOVÁ (GRE) 14,26
-
9. Susana COSTAOVÁ (POR) 14,12
10. Anna JAGACIAKOVÁ (POL) 14,07
11. Kristin GIERISCHOVÁ (GER) 13,96
12. Kristiina MAKELAOVÁ (FIN) 13,95 (03:17:14)
Rojasová se posledním skokem přiblížila ke svému dnešnímu maximu a bere stříbro.
Je tedy jasné, že olympijskou vítězkou se stává CATERINE IBARGÜENOVÁ
1. Ibargüenová (COL) 15,17 m
2. Rojasová (VEN) 14,98 m
3. Rypakovová (KAZ) 14,74 m
1. Ibargüenová (COL) 15,17 m
2. Rojasová (VEN) 14,98 m
3. Rypakovová (KAZ) 14,73 m
Tento skok se také stává nejlepším skokem sezóny a v olympijské historii se řadí na 8.místo.
1. Ibargüenová (COL) 15,03 m
2. Rojasová (VEN) 14,87 m
3. Rypakovová (KAZ) 14,73 m
1. Ibargüenová (COL) 15,03 m
2. Rypakovová (KAZ) 14,73 m
3. Orjiová (USA) 14,71 m
1. Rypakovová (KAZ) 14,73 m
2. Orjiová (USA) 14,71 m
3. Ibargüenová (COL) 14,65 m
1. Mamonaová (POR)
2. Makelaová (FIN)
3. Orjiová (USA)
4. Papahristouová (GRE)
5. Rojasová (VEN)
6. Williamsová (JAM)
7. Rypakovová (KAZ)
8. Jagaciaková (POL)
9. Costaová (POR)
10 Gierischová (GER)
11. Knyazyeva-Minenková (ISR)
12. Ibarguenová (COL)
Kvalifikace se účastnila také slovenská závodnice Veldáková, která výkonem 13,98 metrů skončila na 17. místě.