HC Dukla Jihlava – Banes Motor České Budějovice

3:6

konec (1:2, 1:1, 1:3)

11.08.2016, 17:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že junioři Motoru České Budějovice vyhráli přípravné utkání nad domácí Duklou Jihlava poměrem 6:3, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý (09:39:27)
Třetí třetina se Motoru povedla nejvíce. Již čtyři minuty po jejím začátku vedli hosté o tři branky, protože se nejprve prosadil Jakub Doktor v oslabení a poté stejný hráč přihrál na gól Jakubu Svobodovi. Navíc tři a čtvrt minuty před koncem inkasovala Jihlava znovu při vlastním oslabení, když svůj únik zakončil úspěšně Jakub Bárta. Domácí o minutu později již jen kosmeticky upravili porážku na konečných 3:6 po gólu Vojtěcha Pražáka od modré.

59:47

Zřejmě poslední zákrok pro Jaroslava Judu, jenž lapil ránu Vochozky z levého kruhu a nedal prostor číhajícímu Bláhovi k dorážce či teči.

58:43

Dohrávat se v plném počtu zřejmě nebude, jelikož u vlastní střídačky fauloval Vladimír Oščádal a Motor tak zřejmě již jistě dovede dnešní zápas do vítězného konce. Dvě minuty, hákování.

Na vyloučení: 6-8.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58

Richard Peschout si najel mezi kruhy a jeho střela lízla pravou tyčku. Závěr tak mohl být ještě zajímavý.

57:30

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava přece jen kosmeticky snižuje nepříznivé skóre. Kadlec přihrál na modrou pro VOJTĚCHA PRAŽÁKA, jehož rána po ledě skončila přesně u levé tyče Patery. Asistence: Martin Kadlec, Ondřej Ling.

56:45

České Budějovice právě vstřelily branku!
Jihlava inkasuje podruhé při vlastním oslabení. Kombinaci domácích zachytil na modré JAKUB BÁRTA, udělal pár rychlých kroků a tváří v tvář Judovi zamířil bekhendem pod víko. Bez asistence.

56:34

Ovšem v rovnovážném stavu se hrálo pouze dvacet vteřin, protože Daniel Klinecký dostává dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 5-8.

56:14

Také domácí ekipa hraje v plném počtu.

54:40

Pumelice Vladimíra Srnského z vrcholu levého kruhu těsně minula levou tyčku Patery.

54:14

Jenže prakticky hned vzápětí vznikla před brankou Motoru pořádná mela, ze které vychází jako jediný potrestaný hráč domácí obránce Ladislav Pospíchal – dvě minuty, podražení.

Na vyloučení: 5-7.

53:38

Zřejmě poslední šance pro Duklu na to s výsledkem něco udělat. Michal Michal se před vlastní klecí provinil krosčekem a jde ven na dvě minuty.

Na vyloučení: 4-7.

52:19

Pospíchal hodně rychle vyvezl puk a z vlastního pásma se dostal prakticky až na druhou stranu. Tam se jej snažil zastavit Svoboda. Domácí bek ztratil puk, který našel Ling a bleskově přihrál před branku na Rezka, jemuž při zakončení vypíchl puk David Svoboda. Pěkný to obranný zákrok hostujícího beka.

51:32

Střelu Vochozky z levého kruhu si Juda pohlídal, i když před ním ještě stínoval o dorážku se pokoušející Michal Bláha.

50:24

Po pravé straně se do útočného pásma dral René Geier, jenž byl Tintěrou poslán na hrazení. Ještě předtím nahrával před branku naslepo na své spoluhráče, ale nikdo z jihlavských hráčů puk nezískal.

49:04

Příliš šancí si Motor při přesilové hře nevytvořil, proto se Richard Peschout vrací na led po uplynutí dvou minut.

47:42

Domácí se i v oslabení dostali do zakončení, Oščádal byl na poslední chvíli před brankou Patery zastaven obráncem Michalem.

3:6

Branky a nahrávky: 16. Kristian (Heinrich, Srnský), 40. Geier (Ling, Rezek), 58. Pražák (Kadlec, Ling) – 9. Pixa (Kadilák), 19. Bláha, 22. Bárta (Šulek, Branský), 41. Doktor (Michal), 44. Svoboda (Doktor, Bláha), 57. Bárta

HC Dukla Jihlava: Juda (Brož) – Pospíchal, Váňa, Hrabáň, Srnský, Kadlec, Pražák, Huňáček – Čermák, Heinrich, Kristian, Peschout, Mejzlík, Rezek, Geier, Ling, Berka, Oščádal, Michálek. Trenér: Karel Nekvasil, Viktor Ujčík

Banes Motor České Budějovice: Patera (Hauser) – Michal, Klinecký, Svoboda, Tintěra, Farka, Benda, Kubeš, Radoš – Vochozka, Doktor, Bláha – Branský, Bárta, Šulek – Kadilák, Káník, Pixa. Trenér: Milan Kupka

Rozhodčí: Paur – Guth, A. Ryšavý

02:11 CEB 2 Pixa, držení protihráče
05:51 JIH 2 Berka, vysoká hůl
08:07 CEB 0:1 Pixa (Kadilák)
15:07 JIH 1:1 Kristian (Heinrich, Srnský)
15:45 CEB 2 Svoboda, napadení