HK Detva – HKM Zvolen

6:2

konec (1:0, 2:1, 3:1)

11.08.2016, 17:15 • ZŠ Detva • Marek Antalík sk

Detva v nervózne poslednej minúte napokon zdoláva Juniorku Zvolena 6:2. (19:26:13)

59:59

Lukáš Říha dostaáva vyšší trest 5 + DKZ za krošček.

59:59

Záver stretnutie hráči nezvládli a strhla sa mela na hracej ploche. Mladíci začali provokovať Lukáša Říhu a ten si podal Janáka.

59:35

Juraj Petro dostava dve minúty za sekanie plus desať minút za nešportové správanie.

59:31

Zvolen dal gól!

Individuálna akcia MARCELA STENU skončila gólom, keď mladý hokejista trafil puk presne pod hornú tyčku.

58:30

Videlkova strela skončila na konštrukcii brány.
Dnešné stretnutie sleduje 150 divákov.

58:20

Zakázané uvoľnenie Detvy.

58:01

Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:02

Ďalší strelecký pokus Huňady, ale nekončí sa presne v sieti.

55:34

Pohanka si dal pozor pred dobiedzajúcim Záhradníkom.

54:00

Videlka z kruhov zakončuje medzi betóny, ale Trofimov si dal pozor.

52:51

Detva dala gól!

V presilovke Sládok posunul puk na V. Fekiača, ktorého strelu brankár Zvolena zneškodnil. Následne už však nedokázal zneškodniť pokus PATRIKA HUŇADYHO.
Asistencie: Viktor Fekiač, Jozef Sládok.

52:06

Za hákovanie dostáva dve minúty Tomáš Ondris.

51:52

Strelu Tatára dokázal zastaviť Petrík betónom.

51:15

Zakázané uvoľnenie Detvy. Hra sa vracia pred Petríka.

50:57

Je tu menšia slovná výmena názorov medzi domácim Balkom a hosťujúcim Iždinským a všetko je v poriadku.

6:2

Branky a nahrávky: 6. Říha (Zorvan, Srnka), 28. Hrušík (Balko, Videlka), 38. Srnka (Balko, Šimon), 43. P. Fekiač (Říha), 51. V. Fekiač (Huňady), 53. Huňady (V. Fekiač, Sládok) – 33. Magdolén (Tatár), 60. Stena

HK Detva: Petrík (Lakosil) – Vajlent. Sládok "A", Mačkovič, Simon, Gábor, Pohanka, Zorvan – Petro, Srnka "C", Říha – Stanislav, V. Fekiač, Huňady – Balko, Videlka, Hrusík – Paleček, P. Fekiač, Drozd. Tréner: M. Nemček.

HKM Zvolen: Trofimov (Bielik) – Torok, Marcinek, Ondris, Kováč, Valach, Záhradník, Iždinský, Janák, Daniš, Tatar, Lupták, Chlepčok, Magdolen, Krajč, Stena, Savrnoch , Strelec, Kamenev. Dubina, Priatka "C". Tréner: M. Staš.

Rozhodčí: Babeliak, Šebeň, Kollár.