po prodl. (1:1, 0:0, 1:0 - 0:0)

11.08.2016, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tolik tedy pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, přeji příjemný zbytek týdne a na počtenou se těším opět příští týden. Dobrý večer. (19:21:36)
Brankou Lukáše Žejdla končí odvetné utkání mezi Mladou Boleslaví a Libercem. Minulý týden zvítězili doma Bílí Tygři 4:2, tentokrát se radovali boleslavští hokejisté, když vyhráli 2:1, respektive 3:1, započítáváme-li do výsledku i gól z prodloužení.

63:01

Mladá Boleslav vstřelila branku.

Boleslavští nakonec potvrdili gól vstřelený šest sekund před koncem základní hrací doby. Z přesilové hry překonal brankáře LUKÁŠ ŽEJDL. Asistence: Matěj Stříteský, Petr Vampola.

62:25

Domácí kombinují před brankou Liberce, ale obránci Bílých Tygrů jsou zatím o krok napřed.

61:48

Ani skrytá střela Marka Trončinského pozornosti Romana Willa neušla.

61:29

Marek Trončinský vybídl Tomáše Hyku, který se v levém kruhu napřáhl, ale trefil pouze brankáře.

61:21

Zajímavá zápletka prodloužení. Za podražení dostal dvě minuty Petr Jelínek (LIB). Bude se hrát čtyři na tři.

60:33

Tomáš Hyka si najel před Romana Willa a vystřelil, jenže liberecký brankář ukázkově máchl lapačkou.

60:01

Začalo prodloužení
Nyní následuje pětiminutové prodloužení hrané ve třech hráčích na každé straně.
Zápas, kterému by slušela remíza nebo možná i vítězství Bílých Tygrů, nakonec skončil výhrou Mladé Boleslavi. Šťastně se prosadil ze samostatného nájezdu Radan Lenc šest sekund před koncem. Severočechy trápily zejména nevyužité šance a střelecká smůla.

59:54

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
ŠKOENERGO Aréna ve stoje tleská RADANU LENCOVI, který si na útočné modré čáře počkal na dlouhou přihrávku a pak jel úplně sám na branku. Svého někdejšího spoluhráče Romana Willa překonal nad lapačku. Na libereckém brankáři je vidět, že ho takový gól hodně mrzí. Asistence: Marek Trončinský.

59:28

Utkání se dohrává ve středním pásmu.

58:09

Marek Trončinský mohl jet sám na branku, jenže měl problém nabrat potřebnou rychlost, a tak nakonec trefil jen boční síť liberecké branky.

57:32

Po delší době se dostali do útočného pásma i Středočeši. Vhazuje se před Romanem Willem.

56:42

55:53

Dominik Lakatoš způsobil svým projektilem od modré čáry pořádný rozruch před Janem Lukášem, ale domácí drží téměř silou vůle nerozhodný stav.

2:1

Branky a nahrávky: 20. Pacovský (Stříteský, Vampola), 60. Lenc (Trončinský) – 10. Šimek

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Krofta) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Kučný, Hanzlík, Pastor, Krejčí – Orsava, Žejdl, Lenc – Hyka, Urban (C), Pacovský – Látal, Volek, Pospíšil – Vampola

Bílí Tygři Liberec: Will (Žajdlík) – Ševc, Šimek, Derner, Plutnar, Vitásek, Jánošík, Starosta – Lakatoš, Bulíř, Svačina – Radivojevič (C), Bližňák, Bartovič – Krenželok, Jelínek, Stránský – Vlach, Vantuch, Ordoš

Rozhodčí: Souček, Lacina – Kovačík, Kettner

Diváci: 1 800

05:48 MBL 2
08:35 MBL 2
09:22 MBL 2
09:48 LIB 0:1 Šimek