HC Lední Medvědi Pelhřimov – KLH Vajgar Jindřichův Hradec

7:1

konec (3:0, 0:1, 4:0)

11.08.2016, 18:00 • Pavel Blažek

Domácí přidávají druhé vítězství v přípravné fázi, tentokrát s přehledem poráží parta okolo trenéra Dvořáka jindřichohradecký Vajgar přesvědčivě 7:1. S tímto konstatováním se s Vámi pro dnešek loučím a někdy příště napočtenou. (20:03:13)

59:30

Utkání se již pouze dohrává...

58:41

Utkání nezadržitelně míří ke svému konci.

58:04

Marek Hadrava stál na konci pohledné kombinace, Fogl tentokrát bezchybný.

57:04

Přátelské zápasy Pelhřimova s jindřichohradeckým Vajgarem na pelhřimovském ledě pravidelně končí vysokým skóre na straně domácího celku, uvidíme, na jaké cifře se gólový účet zastaví tentokrát.

56:38

Gůrka následně zkouší pozornost Černého.

56:15

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
PETR VOTÁPEK zakončil posedmé a hosté jsou zralí na ručník. Asistence: Martin Vysloužil.

55:40

Martin Hadrava ideálně našel VLADIMÍRA PORTA a ten přidal šestý hřebíček do hostující "rakve". Asistence Martin Hadrava a Richard Adam.

54:47

Rodící se protiútok Vajgaru, hosté se ale sami vyšachovali nepřesnou rozehrávkou.

53:20

Domácí mačkají svého soupeře v jeho třetině, Fogl ale drží Vajgar od šesté branky.

52:17

Martin Hadrava už zvedal ruce, po fatální hrubce hostující obrany nedokázal pelhřimovský útočník zakončit do skoro odkryté klece, naopak tygřím skokem se blýskl Fogl.

51:30

Černý, to je dnes jistota, domácí brankář kryje několik dobrých šancí soupeře.

51:01

50:28

Černý přerušuje hru.

50:08

Pelhřimov na soupeřově polovině.

49:45

Černý si hlídá brankoviště a přerušuje hru.

49:24

Domácí vyhazují.

49:01

Podražení a dvě minuty pro Richie Pinteowského.

48:50

Domácí kontrolují průběh hry.

47:57

Votápek nevolil přihrávku na Kopice a zakončil sám, nepřesně.

47:40

Sražená střela hostů míří do ochranné sítě.

46:52

Bílek propagační střelou testuje pozornost Černého.

46:04

Před Foglem se prosazuje ONDŘEJ KULÍK a navyšuje skóre v domácí prospěch. Asistence: Dominik Kalenda.

45:40

Domácí chybují v rozehrávce, ale hosté toto nevyužívají.

45:04

44:45

Kopic bekhendem Fogla nepřekvapil.

44:23

Hosté vyhazují.

43:54

Vysloužil vleže nezazmatkoval a v rámci možností dokázal podržet puk.

43:10

Zámek...Fogl ale drží puk ve své výstroji po další šanci domácích.

43:04

Podražení a dvě minuty pro hostujícího Faška.

42:03

Američtí hráči v pelhřimovských barvách rozjíždí další útočnou akci domácích, tentokrát se skóre nemění.

41:41

Krásnou střelou pod víko se prezentuje DOMINIK KASALÝ. Asistence: Petr Votápek.

41:17

V úvodu třetí třetiny hosté aktivnější, je z jejich strany cítit snaha utkání zdramatizovat.

40:01

V prostřední části hry byli nejprve aktivnější hosté, kteří vsítili branku, jinak byl k vidění hokej nahoru dolů, s množstvím šancí na obou stranách. Třetí třetina začne cca v 19:30.

36:41

Marek Hadrava našel pouze Foglovu lapačku.

33:24

Z bitky vyšel dvouminutový trest pro Pelhřimov.

33:24

Lazorišák sice poslal puk za Černého, sudí ale rozpažil. Následně si užil pěstní souboj s Pavlem Srdínkem, domácí bek vítězí na body.

32:45

Černý kryje šanci Gůrky.

32:07

Šulák zavezl puk až na brankoviště, ale žádný spoluhráč leho akci nezakončil.

31:15

Pichler bekhendem nad.

31:00

Hra se nyní vyrovnala, oba týmy se tlačí do šancí, ale kralují brankáři nebo je zakončení nepřesné.

30:13

29:05

Benýšek zblízka přestřelil.

28:35

28:28

Černý ukončil rodící se závar před svou brankou.

28:13

Dvě minuty pro Petra Votápka.

27:05

Nepřesné kombinace domácích kazí šanci Ledních Medvědů na čtvrtý gól.

26:00

Benýšek v dobré pozici pálí mimo.

24:33

Lední Medvědi zavřeli Vajgar ve třetině, ale nespočet příležitostí nedokázali využít ke vstřelení branky.

24:04

23:57

Popelka od modré nahazuje, Černý chytá.

23:37

22:36

V oslabení ujížděl Martin Hadrava, poslední obránce hostí byl ale rychlejší a jeho pokus včas zblokoval.

22:20

Zámek...

22:04

Nedovolené bránění a dvě minuty pro Pavla Srdínka.

21:37

Votápek neprocedil puk skrz Foglovu výstroj.

20:49

Vajgar právě vstřelil branku!
Černý sice zneškodnil šanci Lazorišáka, na dorážku KOŠTÁLA ale nestačil. Asistence: Lazorišák a Košař.

20:28

Hosté se lehce ubránili domácímu útoku.

20:01

První třetinu máme za sebou a zatím dominují domácí, kteří postupně vstřelili tři branky a kontrolují hru. Hosté ale hrozí protiútoky a Černý musel několikrát předvést své kvality. Druhá třetina začne cca v 18:45.

20:00

19:54

Individuálně se zkoušel prosadit hostující Košťál, poslední klička mu ale nevyšla a z šance nebylo nic.

17:31

Podražení a dvě minuty pro hostujícího Košťála.

16:50

Šulák se neprobil přes hostující obranný val.

16:07

Hostující Nikodým se tlačil do pásma, ale přejel modrou čáru až příliš rychle, offside.

15:11

Lazorišák to zkoušel bekhendem, zasahuje Černý, který následně likviduje další šance hostů.

14:51

14:13

Velkou hrubku v domácí obraně potrestal PETR VOTÁPEK. Čistě si odstavil nedůrazného obránce a tvrdou střelou rozvlnil potřetí hostující síťku. Bez asistence.

13:56

Kopic sice se slabým bekhendovým zakončením na Fogla nevyzrál, ale vhazuje se před hostující brankou, což domácím vyhovuje.

13:20

Domácí zatím velmi dobře brání.

13:02

Pelhřimov hraje na polovině soupeře.

12:50

Podražení, pyká domácí Richie Pinteowski.

12:03

MIROSLAV KOPIC přidává střelou po ledě druhou branku domácích. Bez asistence.

11:31

11:01

Štiplavá Adamova střela končí v lapačce Fogla.