Olympijské hry - Stolní tenis

Dvouhra (ženy) – 2. kolo

07.08.2016, 01:30 • Martin Augustin (@ogy_16)

Poslední výměna zápasu, který Iveta Vacenovská prohrála 0:4 na sety.

Sedmý mečbol už Taťana Bilenková využívá. Poslední úder Vacenovské se nevešel na vymezené území! Bilenková vítězí hladce, 4:0 na sety.
Třetí setbol Ivety!

I ten je odvrácen. Skvěle!
I druhý na podání soupeřky odvrací! Bojuj Iveto!
Iveta Vacenovská už musí odvracet setboly. U prvního se jí to povedlo – 7:10.
Taťana Bilenková hraje výtečně. Vacenovské téměř vše vrací a vstoupila lépe i do čtvrté sady. Vede 3:1.

Taťana Bilenková si už dělá s Vacenovskou, co chce. Třetí sadu vyhrála 11:3. Vypadá to, že po dnešku vypadnou všichni čeští stolní tenisté...
S Ivetou Vacenovskou to nevypadá vůbec dobře. Česká hráčka si neví s obranou soupeřky rady a často chybuje. Ve třetím setu prohrává 1:7. Poprvé bodovala až za stavu 0:6.

Bilenková získala proti Vacenovské i druhý set.

Bohužel! Iveta Vacenovská ztrácí také druhý set. Taťana Bilenková tedy vede 2:0!
Taťana Bilenková má proti české hráčce dva setboly.
Také druhý set duelu mezi Vacenovskou a Ukrajinkou je vyrovnaný. Stav 4:4.

Rozhodující míček první sady, kterou Vacenovská prohrála 9:11.

Iveta Vacenovská bohužel první set prohrála 9:11. Rozhodující míček napálila do síťky.
Iveta hraje s Ukrajinkou 5:5. Rumunka Elizabeta Samarová vede 8:3 nad domácí Guiovou a Jieni Šao prohrává stejným skóre s Američankou Zhangovou.
Iveta Vacenovská už zahájila utkání. Proti obranářce Bilenkové prohrává 2:3 v prvním setu.
Ve 2. kole budeme moci sledovat i českou jedničku Ivetu Vacenovskou. Ta ve svém úvodním zápase zdolala 4:0 na sety Ruanovou.