Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)

Japonsko - Indie

2:2

konec (1:0; 1:0; 0:2; 0:0)

07.08.2016, 16:45 • Olympic Hockey Centre, Rio de Janeiro • Skupina B • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Střetnutí hokejistek Japonska a Indie je u konce! Japonky sice šly do vedení a v poločase bylo skóre 2:0, ale Indkám se vydařila třetí čtvrtina, po které bylo srovnáno. V samotném závěru se ještě mohly radovat hráčky Indie, ale Katariyaová byla 48 vteřin před koncem vychytána Asanovou. (17:32:54)

KONEC UTKÁNÍ

59:12

V samotném závěru ale mohla rozhodnout naopak jedna z Indek. Byla to Vandana Katariyaová, která vypálila, ale na Asanovou opět nevyzrála!

57:48

Další šance Japonska! Hazuki Nagajová mohla rozhodnout, nicméně Savita Savitaová drží indické naděje.

56:21

Na druhé straně zahrozila Motomi Kawamuraová, ale ani ta nadvakrát brankářku soupeře nedokázala překonat.

54:16

Veledůležitý zákrok nyní předvedla Sakijo Asanová, která zneškodnila střelu Rani po trestném rohu Indie.

53:45

Pomalu se blíží samotný závěr utkání a zdá se, že remízový stav vyhovuje oběma reprezentacím. Trochu více ze hry ale mají Indky.

50:11

Momentálně se neděje nic moc zajímavého. Hráčky se jen tak oťukávají a žádná nechce udělat chybu.

47:32

V úvodu poslední části se snaží spíše Indky, ale Lilima Minzová v gólové šanci selhala!

45:01

ZAČÁTEK ČTVRTÉ ČTVRTINY

45:00

KONEC TŘETÍ ČTVRTINY

44:10

Hazuki Nagajová byla velmi blízko vyrovnání, nicméně Savitaová výborně vytáhla míček letící do odkryté části branky.

44:01

Devětapadesát vteřin před koncem třetí čtvrtiny se Japonsko může dostat znovu do vedení. Trestný roh!

40:14

Japonský trenér není spokojen s hrou svého týmu a posílá na hřiště hned pět hráček ze střídačky. Uvidíme, zda to přinese změnu.

39:50

A tentokrát už se Indkám podařilo skórovat! Rozehrávka doputovala k LILIMĚ MINZOVÉ (IND), jenž nechytatelnou bombou překonává Asanovou – 2:2!

39:46

Jenže Japonky se dopustily další chyby a Indie získává opět trestný roh.

39:45

Velmi rychle rozehraný trestný roh Indky rozehrály na Deepiku Deepikaovou, avšak brankářka Asanová se opět vyznamenala.

39:37

Indky jsou v posledních minutách aktivnější a získávají další trestný roh. To je šance na vyrovnání!

36:13

Poonam Raniové byla nejprve vychytána Asanovou, ale poté měly Indky trestný roh, jenž skončil na hokejce Rani! Ta na brankářku soupeřek rovněž nevyzrála!

2:2

Rozhodčí: Kylie Seymourová (AUS), Kelly Hudsonová (NZL), Soledad Iparraguirreová (ARG), Lisa Roachová (AUS)