Další

Olympijské hry - Stolní tenis

Dvouhra (ženy) – 2. kolo

07.08.2016, 01:30 • Martin Augustin (@ogy_16)

Skončil i poslední zápas dnešního dne. Sofia Polcanová trochu překvapivě nestačila na Australanku Jian Fang Layovou, které podlehla 2:4 na sety. 21letá Rakušanka tak v Riu dohrála.

Ani druhá polská reprezentantka ve druhém kole neuspěla. Rumunka Daniela Monteirová Dodeanová porazila Li Qian hladce 4:1 na sety. Poslední sadu Rumunka získala poměrem 11:9.

Matilda Ekholmová je další hráčkou, která postupuje do třetího kola. Yue Wuovou zdolala 4:2 na sety.

Georgina Potaová postupuje do třetího kola! Maďarka zvítězila nad Kanaďankou Mo Zhangovou 11:5 v páté sadě a celkově 4:1 na sety.

A je hotovo! Zástupkyně severokorejského ping-pongu vítězí ve čtvrté sadě 11:6 a hladce postupuje do třetího kola.

Také Lily Zhangová vyhrála nad Šao 4:0 na sety. Zápasy druhého kola jsou zatím jednoznačné.

Poslední výměna zápasu, který Iveta Vacenovská prohrála 0:4 na sety.

Sedmý mečbol už Taťana Bilenková využívá. Poslední úder Vacenovské se nevešel na vymezené území! Bilenková vítězí hladce, 4:0 na sety.

A teď zase mečbol Bilenkové!

I ten je odvrácen. Skvěle!

Elizabeta Samarová postupuje do 3. kola. Přes domácí Guiovou se dostala bez ztráty setu.

Američanka Lily Zhank získala třetí set proti Portugalsko reprezentující Jieni Šao. Vede už 3:0.

Taťana Bilenková si už dělá s Vacenovskou, co chce. Třetí sadu vyhrála 11:3. Vypadá to, že po dnešku vypadnou všichni čeští stolní tenisté...

Bilenková získala proti Vacenovské i druhý set.

Bohužel! Iveta Vacenovská ztrácí také druhý set. Taťana Bilenková tedy vede 2:0!

Rozhodující míček první sady, kterou Vacenovská prohrála 9:11.

Iveta Vacenovská bohužel první set prohrála 9:11. Rozhodující míček napálila do síťky.