Olympijské hry - Lukostřelba

Týmová soutěž - vyřazovací část (ženy)

07.08.2016, 14:00 • Sambadrome Marquês de Sapucaí • Libor Štěpán (@libstep73)

Děkuji za pozornost. (15:42:46)
Čtvrtfinále začíná v 19:00 a bude probíhat, společně s medailovými zápasy, v samostatném onlajn přenosu.

Indie ve čtvrtfinále narazí na Rusko.
Stačí! Neskutečné selhání druhé střelkyně Kolumbie, která zaznamenala pouze 3 body!!!, přineslo Indii nejen vítězství ve 4. setu 52:44, ale i v celém zápase 5:3!
Indie drží svoji laťku. 8-9-9 znamená dalších 26 bodů, celkově 52. Bude to stačit?
Kolumbie se drží v těsném závěsu, ale se dvěma osmičkami nemohou být spokojeny. 25 bodů.
Indie vstoupila do čtvrtého setu sadou 9-8-9 a 26 body.
Selhání první střelkyně Kolumbie, která trefila pouze šestku, znamená remízu ve druhém setu! Kolegyně to doplnily devítkami, a protože nikdo v tomto setu netrefil tzv. X, rozdělí si po výsledku 52:52 s Indií po jednom bodu! Stav je tak nadále vyrovnaný, 3:3.
Indie se nedokázala zvednout ze svého průměru, 2x8 a 1x9 bodů znamená 52 bodů celkem. To by Kolumbijky měly zvládnout.
Ovšem Kolumbie zabrala a po dvou devítkách a jednom sttředu vede 28:26.
Indie střílí ve 3. setu jako první a trefuje teprve svoji druhou desítku v zápase. K tomu přidává devítku a semičku, celkem 26 bodů.
Indie to nezvládla! Devět, osm a sedm bodů znamená celkem pouze 49 bodů a porážku 49:50 ve 2. setu! Kolumbie tak vyrovnává na 2:2.
Kolumbie se mírně zlepšila, ale v tomto setu nedokázala trefit střed. 2x9 a 1x8 bodů dává celkový součet 50. Co na to Indky?
Indie ale dává soupeřkám šanci. Po dvou devítkách zakončila první polovinu sedmičkou a vede 25:24.
Kolumbijky tak začaly ve druhím setu jako první a zapsaly přesně to, čím končily předchozí dějství. 24 bodů za střely do sedmičky, osmičky a devítky.
Ale pozor, stačí to! Kolumbijky druhou polovinu prvního setu nezvládly! 7, 8 a 9 bodů dává celkový součet pouze 51 bod a Indky vítězí 52:51! Jdou tak do vedení 2:0.