Přípravné zápasy mladšího dorostu

HC Olomouc – Berani Zlín

2:4

konec (0:1, 1:2, 1:1)

04.08.2016, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Martin Vavruša

58:06

Přesilovku si teď vyzkouší také Zlín, za hákování byl dvouminutovým trestem ohodnocen zákrok Pospíšila.

54:31

Olomouc právě vstřelila branku!
Olomouc snižuje na rozdíl dvou branek! Nahození HANDLA Šarmanovi propadlo a skončilo v síti.

50:35

Po další zachycené rozehrávce se Olomouci nabídlo přečíslení dva na jednoho, nahrávku však zastavil zlínský obránce.

50:02

Vašenka opět v brejku! Zkusil si rozhýbat zlínského brankáře, ale puk mu odskočil a skóre se nemění.

45:28

Zlín právě vstřelil branku!
Také tentokrát po olomouckém tlaku přichází ledová sprcha. Do útoku se vydal zlínský PODEŠVA a vyznamenal se krásnou kličou do bekhendu.

34:55

Vašenka ujížděl sám na brankáře Šarmana, klička mu však nevyšla a našel pouze hruď zlínského strážce klece.

32:58

Zlín i nadále okupuje útočné pásmo a málem z toho byl i gól. Před bránou se k puku dostal osamocený Liss, našel ale pouze lapačku Kaplana.

29:47

Radost Olomouce netrvala dlouho. Ani ne o minutu později zvedají ruce nad hlavu hosté, když se prosadil KOPČIL.

28:59

To se ale hned vzápětí mění! Vašenka nabruslil do útočného pásma a střelou k bližší tyči překonal brankáře Šarmana.

27:36

Další vyloučení na straně Zlína, na dvě minuty za sekání byl na trestnou lavici odeslán Prokeš.

24:03

Nenápadné nahození zlínských hráčů končí až za zády Hamrly. Autorem branky je VYORAL.

21:17

Vašenka ujížděl sám na branku, zezadu jej však dojel zlínský obránce a ve správný čas mu zvedl hokejku, aby nemohl zakončovat.

18:19

Zlínským obráncům unikl Tichý a řítil se sám na brankáře Šarmaha, ten proti němu včas zasáhl betonem, ale útočník Olomouce byl faulován a dostal šanci si nájezd zopakovat. V něm ale přestřelil.

15:57

Velký závar před bránou Hamrly gólem neskončil. Nahození Zlína se odrazilo do brankoviště a mladý golman o kousek minul puk svou lapačkou. V domnění, že je puk pod ním přestali hráči Olomouce hrát, Zlín ale puk našel a pokusil se ještě dorážet. Pouze do těla Hamrly.

11:11

Máme tu první vyloučení. Na dvě minuty byl odeslán na trestnou lavici zlínský hráč Liss.

03:20

Zlín unikl do přečíslení dva na jednoho, proti střele z první v podání Bednařík se však blýskl skvělým zákrokem Hamrla.

00:46

Po buly v útočném pásmu Zlína se před bránou uvolnil Prokeš a protlačil puk za záda Hamrly

2:4

Branky a nahrávky: 29. Vašenka, 55. Handl – 1. Prokeš, 25. Vyoral, 30. Kopčil, 46. Podešva

HC Olomouc: Hamrla (30. Kaplan) – Harabiš, Pírek, Hladiš, Nekvapil, Čapka, Kocián, Holub, Bajer – Pospíšil, Rosecký, Handl, Vašenka, Pernický, Tomajko, J. Tichý, Dvořák, Vašíček, Kavan, Pelíšek

Berani Zlín: Šarman – Pospíšil, Jaroněk, Prokeš, Vyoral, Mikulík, Liss, – Macík, Bouček, Domna, Žáček, Handl, Bednařík, Odstrčilík, Zemánek, Kopčil, Podešva, Uhříček, Marinec

00:46 ZLN 0:1 Prokeš
11:11 ZLN 2 Liss
24:03 ZLN 0:2 Vyoral
27:36 ZLN 2 Prokeš, sekání
28:59 OLO 1:2 Vašenka
29:47 ZLN 1:3 Kopčil