HC RT TORAX Poruba 2011 – JKH GKS Jastrzębie

4:0

konec (0:0, 2:0, 2:0)

04.08.2016, 18:00 • RT TORAX Arena • Soňa Molatová

Domácí již přesilovku k dalšímu gólu nedokázali využít, přesto ale nad hostujícím celkem vítězí 4:0, za což si vysloužili děkovačku od porubských fanoušků. Od nás je to pro tuto chvíli z RT TORAX Areny vše. Děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek dne. (20:11:17)

59:30

Porubští se usadili v pásmu svého soupeře, ale hosté zatím poměrně zdatně brání.

58:42

Dmácí si ještě poslední minuty utkání zahrají přesilovku. Na trestnou lavici putuje Kulas za vysokou hůl.

58:03

Kominek svou ránou rozezvonil tyč! Nyní tomu skutečně chybělo málo.

57:09

Hostující útok se prokličkoval k domácímu gólmanovi. Vyslal k němu ale jen lehkou střelu, kterou Čech zametl za bránu ke svým spoluhráčům.

55:01

Wrobelův pokus o snížení zhatil svým zákrokem Čech. Hosté začínají být poměrně bezradní.

54:24

Poruba právě vstřelila branku!
JAN HUDEČEK vystřelil z hranice pravého kruhu a poslal kotouč Zabolotnemu mezi betony.
Asistence: Aleš KILNAR, Ondřej SLOVÁČEK

54:09

Ve velice krátké době se teď domácí dvakrát dopustili icingu.

52:24

Hosté teď útočí dravě, hrají velmi do těla, ale jejich aktivita je zatím před strážce domácí svatyně nedostala.

50:56

Laszkiewicz se před Čechem dostal do výhodné pozice, nevyšla mu ovšem přihrávka, kterou zablokovala porubská obrana.

49:27

Stačila sekunda a vše je jinak. Domácí se probojovali do útočného pásma a JAN PUŠKÁR střelou k tyči dostal puk za Zabolotneho záda.
Asistence: Martin PIECHA

49:04

Přesilovka se zatím domácí nedaří, hra se odehrává v Čechově blízkosti.

47:47

Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie (Kulas – 2 min., podražení).

46:52

Při dorážce se u brány strhla opět menší bitka. Tentokrát se ale vylučovat nebude.

46:46

46:24

Ofsajd domácího týmu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

44:46

Moc dlouho jim to ale nevydrželo, na trestnou lavici putuje na dvě minuty Laszkiewicz za hákování.

44:09

Také hosté nyní mohou na ledě bojovat v plném počtu.

4:0

Branky a nahrávky: 30. Tichý (Kilnar, Hudeček), 34. Stejskal (Flašar, Piecha), 50. Puškár (Piecha), 55. Hudeček (Kilnar, Slováček)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Čech) – Slavík, Tichý, Bílek, Puškár, Flašar, Adamík, Rudl, Bail – Ballner, Blahuta, Rimmel, Kilnar, Vaněk Piecha, Gelnar, Sedlář, Seidler, Hudeček, Slováček, Zachar (C), Stejskal

JKH GKS Jastrzębie: Vrba (Zabolotny) – Letal, Kegalj, Giminski, Vrana, Mikus, Hrehus, Balcerek, Rafalik – Laszkiewicz, Nalewajka L. (C), Nalewajka R., Kominek, Wrobel, Swierski, Stasiewicz, Kulas, Bryk, Matusik, Kacki, Dudkiewicz

Rozhodčí: Mikula – Moravec, Kořistka

10:35 POR 2 Rudl, vražení na hrazení
13:45 POR 2 Piecha, podražení
14:14 POR 2 Laszkiewicz
27:11 POR 2 Rimmel, hrubost
29:18 POR 1:0 Tichý (Kilnar, Hudeček)