Přípravné zápasy juniorů

HC Motor České Budějovice – IHC Králové Písek

6:1

konec (1:0, 2:1, 3:0)

04.08.2016, 15:45 • Budvar aréna, II. ledová plocha • Marek Baloun (@BalounMarek)

Jak se domácí prali s Píseckým A – týmem až do nájezdů, s juniorkou si poradili jasným výsledkem. Přeji příjemný zbytek dne. (17:44:56)

58:38

České Budějovice právě vstřelily branku!
Motor stíhá ještě šestou branku! Šulek se nahnal do útočného pásma, přihrál po lajně ŠTĚPÁNU KADILÁKOVI a ten o tyčku dostal puk za čáru. Asistence: Šulek.

56:57

55:42

Šulek dostal od Dvořáka nabídku, kterou ale Němec postřehl a Šulka zastavil.

54:57

Hanus (PIS) – 2 minuty – sekání 5/4

53:47

Tomáš Vochozka si hned po buly sebral puk a vypálil dělovku, kterou Němec musel vyrazit.

52:13

Kubeš z modré zkoušel pozornost Němce střelou mezi betony, ale gólman si zaklekl a dál puk nešel.

50:27

Domácí přidávají pátou branku! JAN BÁRTA i v pádu dokázal dostat puk za Němce. Asistence: Branský, Šulek.

49:42

Písek je hodně aktivní a nenechává Hausera moc odpočinout.

47:33

Hauser se musel jak široký, tak dlouhý rozvalit v brankovišti, aby odolal nátlaku Písku.

45:35

Kubeš se dostal do úniku před samotným Němcem, zakončit se mu ale nepodařilo.

42:21

Budějovice přidávají čtvrtý gól! Bláha našel Jakuba Káníka a ten propálil Němce pod rukou. Asistence: Bláha

41:25

K Šulkovi se těsně před Němcem odrazil puk, forward Motoru ale šanci nevyužil.

40:50

Jan Bárta pálil těsně mimo.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:15.
Druhých dvacet minut přineslo celkem tři góly včetně prvního hostů. Hra se podobala první třetině, kdy se oba týmy draly do akcí, ale nikdy z toho nic nebylo.

40:00

6:1

Branky a nahrávky: 19. Bláha (Kadilák), 27. Doktor (Kubeš), 32. Dvořák (Branský), 43. Káník (Bláha), 51. Bárta (Branský, Šulek), 59. Kadilák (Šulek) – 39. Skala (Torba, Vostárek)

HC Motor České Budějovice: Hauser (Svoboda) – Kubeš, Tintěra, Vochozka, Doktor, Dvořák, Babcuk, Branský, Šulek, Mirocnikov, Švagr, Kadilák, Bláha, Benda, Pixa, Káník

IHC Králové Písek: Němec (Brož) – Frühauf, Stodolovský, Novotný, Hanus, Kříž, Petele, Koc, Jiřinec, Klas, Bárta, Skala, Torba, Vostárek, Marek, Javůrek, Peluch, Kastner