04.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Dominik Liška

Tipsport: 1.5 5.2 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:22

Jakub Witecki vyloučen na dvě minuty za hákování.

56:07

GKS Tychy právě vstřelilo branku!
JOSEF VÍTEK jen lehce nahodil na branku Pavla Kantora, který si puk srazil do brány.

52:58

Korhoň vyloučen za hrubost.

48:30

Na ledě se ocitlo 6 hráčů GKS Tychy, následuje tak vyloučení a přesilovka Prostějova.

44:51

Potyčka ve středním pásmu skončila vyloučením Rudovského a Kotlorze.

Druhá třetina byla o poznání lepší než ta první z obou stran. Oba týmy si začaly vytvářet příležitosti a můžeme sledovat hezké kombinace. Prostějov byl asi o něco aktivnější, ale i tak je stav po druhé třetině nerozhodný 1:1.

37:05

Luňák posílal v bezprostřední blízkosti puk Korhoňovi, který promáchl.

33:36

Tychy hrají ve čtyřek, ve stejnou chvíli Prostějov trefil tyč.

33:20

Protivný pálil z první, ale Žigárdy perfektně zlikvidoval jeho dělovku.

32:13

Prostějov si zahraje přesilovku 5 na 3, Jeziorski si jde sednout na dvě minuty za vysokou hůl.

31:24

Filip Komorski si jde sednout na trestnou lavici za podražení.

29:04

Současně vyloučení za vzájemnou potyčku Marek Kaluža a Miroslav Zatko..

28:00

Vyloučen hráč GKS Tychy, Kotlorz Michal za hákování.

26:34

GKS Tychy právě vstřelil branku!
JAROSLAV KRISTEK se hnal na branku domácích a bekhendovou střelou překonal Pavla Kantora. Asistence: Miroslav Zatko.

23:41

Jestřábi právě vstřelili branku!
Autorem branky je MATIS.
Po střele Augustína MATÚŠ MATIS dorážel do úplně prázdné branky. Asistence: Vojtěch Augustín, Marek Kaluža

22:20

Sedlák se hnal do zakončení, ale netrefil branku.

11:20

Holík s Luňákem v šanci. Holík vystřelil, ale Žigárdy nastavil svou vyrážečku.

09:26

Miroslav Zatko vyloučen za hákování.

07:02

Václav Beran vyloučen za nedovolené bránění.

05:05

Půhoný a Krejčík jeli dva na jednoho, ale Žigárdy chytil, poté se hnal do útoku Augustín, jeho střelu však golman zlikvidoval.

01:13

Jakub Bartoň vyloučen za hákování.

1:2

Branky a nahrávky: 24. Matis (Augustín, Kaluža) – 27. Kristek (Zatko), 57. Vítek

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor(Neužil)-Holík,Gutwald, Protivný, Kaluža, Sedlák, Zadražil, Liška, Beran – Luňák, Venkrbec, Fiala, Novák, Moskal, Rudovský, Krejčík, Šlahař, Půhoný, Augustín, Hozák, Matys, Korhoň

GKS Tychy: Zigardy- Lewartyowski, Bryk, Kotlorz, Jeyiorski, Komorski, Vitek, Pociecha, Zatko, Vozdecký, Kalinowski, Kolusz, Bartoň, Ciura, Witecki, Rzseszutko, Bagiňski, Horzelski, Gorny, Bepirszcz, Kristek, Galant

01:13 TYC 2 Bartoň, hákování
07:02 PRO 2 Beran
09:26 TYC 2 Zatko
23:41 PRO 0:0 Matis (Augustín, Kaluža)
26:34 TYC 1:1 Kristek (Zatko)
28:00 TYC 2 Kotlorz