01.08.2016, 17:00 • Štadión MŠK Žilina • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.75 3.6 3.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

75

75. TRAORE - 4:2

75

FC Spartak Trnava B dal gól!
Diváci na štadióne v Žiline vidia ďalší gól! Domáci celok teraz zaváhal vo svojom pokutovom území, keď center Bališa zachytil Richnák, ten vycvičil celú obranu domácich, následne prihral na voľného EMMANUEL KENNETH TRAORE a ten znižuje na 2:4!

67

67. MANDIANGU - 4:1

67

MŠK Žilina B dáva gól!
S gólmi sa nám v tomto zápase roztrhlo vrece! Diváci na štadióne mali možnosť sledovať krásnu akciu domáceho celku, lopta sa dostala až do pokutového územia hostí, na ľavú stranu dostal presnú prihrávku CHRISTOPHER MANDIANGU a ten pridal svoj druhý gól v tomto zápase – 4:1!

64

64. RICHNÁK - 3:1

64

Avšak netrvalo dlho a hosťom sa podarilo ihneď po inkasovanom góle znížiť náskok domácich! Brankár domácich Leško zle rozohral loptu, po sérii prihrávok sa lopta v pokutovom území dostala až ku RÓBERTOVI RICHNÁKOVI a ten po krásnej otočke znižuje na 1:3!

63

63. MANDIANGU - 3:0

63

V 63. minúte zápasu sa domáci celok dostáva už do vedenia 3:0! Po autovom vhadzovaní prišla lopta na pravú stranu, odtiaľ smeroval výborný center do pokutového územia hostí, lopta sa dostala až ku domácemu CHRISTOPHEROVI MANDIANGOVI a ten krásne z voleja navyšuje vedenie domácich!

48

48. KRELA - 2:0

48

Na gól v druhom polčase sme nemuseli dlho čakať! Hostia sa v 48.minúte dopustili obrovskej chyby, JAKUB KRELA sa následne dostal do úniku na bránu hostí a bez problémov prekonal brankára Vantrubu – 2:0!

44

44. HASKIĆ - 1:0

44

Napokon aktivita domácich futbalistov pramení v prvý gól tohto zápasu! Z pravej strany prišiel výborný center do pokutového územia hostí, na ktorý výborne zareagoval domáci futbalista NERMIN HASKIĆ a hlavou otvára skóre tohto zápasu – 1:0!