Play-off NHL

Pittsburgh Penguins – Washington Capitals

4:3

po prodl. (1:0, 2:1, 0:2 - 1:0) Stav série: 4:2

11.05.2016, 02:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Semifinále V. konference • Radomír Fukala

57:14

Kris Letang nyní velmi nevybíravě zastavil Oshieho a bude za to potrestán. Dvě minuty za nedovolené bránění dávají velkou příležitost Washingtonu.

52:34

Tak to je neuvěřitelné. Další trest pro domácí, kteří opět vyhodili kotouč za mantinel. Ian Cole dostává dvě minuty za zdržování hry.

51:38

Obrovská komplikace pro domácí. Nick Bonino v nouzi odpálil kotouč do hlediště a dostane dvě minuty za zdržování hry. Je zde přesilovka 5 na 3 pro Caps.

50:32

Na perné chvilky pro svůj tým zadělal Chris Kunitz, který dostává menší trest za zdržování hry.

43:54

Alexander Ovečkin nyní oslabuje svůj tým. Dostává totiž dvě minuty za sekání.

37:37

Chris Kunitz nabízí svým faulem další početní výhodu pro Caps. Bude pykat dvě minuty za podražení.

33:58

Přesilovou hru se vyzkouší i hosté. Eric Fehr dostává menší trest za nedovolené bránění.

26:15

První přesilovku utkání si zahrají domácí. Brooks Orpik dostává dvě + dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Kessel (Hagelin, Domoulin), 27. Kessel (Letang, Kunitz), 28. Hagelin (Määtä, Daley), 67. Bonino (Hagelin, Kessel) – 39. Oshie (Bäckström, Ovečkin), 48. Williams (Bäckström), 54. Carlson (Ovečkin, Williams)

Pittsburgh Penguins: Murray (Fleury) – Letang, Domoulin, Daley, Määttä, Lovejoy, Cole – Hörnqvist, Crosby (C), Sheary – Fehr, Malkin (A), Kunitz (A) – Kessel, Bonino, Hagelin – Rust, Cullen, Kühnhackl

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orpik (A), Carlson, Niskanen, Alzner, Chorney, Orlov – Oshie, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Burakovsky, Bäckström (A), Johansson– Williams, Beagle, Chimera – Wilson, Richards, Winnik

Rozhodčí: Dwyer, Furlatt – Amell, Racicot

Diváci: 18 650

05:41 PIT 1:0 Kessel (Hagelin, Domoulin)
26:15 WSH 2 Orpik, vysoká hůl
27:00 PIT 2:0 Kessel (Letang, Kunitz)
27:38 PIT 3:0 Hagelin (Määtä, Daley)