Play-off NHL

Pittsburgh Penguins – Washington Capitals

4:3

po prodl. (1:0, 2:1, 0:2 - 1:0) Stav série: 4:2

11.05.2016, 02:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Semifinále V. konference • Radomír Fukala

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. U dalších přenosů se na vás budu těšit. Přeji všem příjemné vstávání. Na shledanou! (05:30:16)
TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Nick Bonino (PIT) 1+0
2. Phil Kessel (PIT) 2+1
3. John Carlson (WSH) 1+0
Právě skončilo nervydrásající utkání mezi Pittsburghem Penguins a Washingtonem Capitals. Poté, co domácí prohospodařili vedení 3:0 putovalo střetnutí za stavu 3:3 do prodloužení. V něm o osudu duelu a celé série rozhodl svou trefou ze 67. minuty Nick Bonino a poslal tak svůj tým do finále Východní konference, kde již na Pens čeká celek Tampy Bay Lightnings.

66:32

66:32 Nick BONINO - 4:3

66:32

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Obrovská bouře radosti nyní vypukla Consol Energy Center! Střelu Holtby vyrazil jen před sebe na hůl NICKA BONINA, který kotouč zasunul za brankovou čáru. Jeho gól znamená pro Penguins postup do finále Východní konference. Asistence: Carl Hagelin, Phil Kessel.

65:26

Do rychlého protiútoku se hnali domácí. Malkinovu přihrávku do brankoviště však zachytil Holtby do své lapačky, čímž zneškodnil Pens zakončit.

64:14

Od Ovečkina se nyní odrazil kotouč do hlediště a domácí se snažili u sudích vyreklamovat trest pro ruského hráče za zdržování hry. S touto žádostí však nepochodili.

63:44

Bäckströmovu střelu zápěstím kryje Matt Murray, který si připisuje další zákrok do statistik zápasu.

Trevor Daley spálil nemožné díky zasahujícímu Holtbymu a Beagleovi.

62:45

Neskutečné, neskutečné, co teď neproměnili domácí! Skvělý Holtby nejprve vychytal dvě střely Trevora Daleyho a třetí pokus obránce Pens zastavil na brankové čáře neuvěřitelným tygřím skokem Beagle!

61:43

Hagelinovu střelu zablokoval Chimera a Holtby tak nemusel zasahovat.

60:30

Prodloužení začíná velmi opatrně, oba týmy jsou si vědomy důležitosti okamžiku.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 05:07.
Je za námi třetí třetina utkání. V ní nedokázali domácí udržet dvoubrankové vedení a hlavně díky častým vyloučením máme srovnáno na 3:3. Ve 48. minutě nejprve zadělal na drama Justin Williams a v 54. minutě poslal zápas do prodloužení John Carlson.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Kessel (Hagelin, Domoulin), 27. Kessel (Letang, Kunitz), 28. Hagelin (Määtä, Daley), 67. Bonino (Hagelin, Kessel) – 39. Oshie (Bäckström, Ovečkin), 48. Williams (Bäckström), 54. Carlson (Ovečkin, Williams)

Pittsburgh Penguins: Murray (Fleury) – Letang, Domoulin, Daley, Määttä, Lovejoy, Cole – Hörnqvist, Crosby (C), Sheary – Fehr, Malkin (A), Kunitz (A) – Kessel, Bonino, Hagelin – Rust, Cullen, Kühnhackl

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orpik (A), Carlson, Niskanen, Alzner, Chorney, Orlov – Oshie, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Burakovsky, Bäckström (A), Johansson– Williams, Beagle, Chimera – Wilson, Richards, Winnik

Rozhodčí: Dwyer, Furlatt – Amell, Racicot

Diváci: 18 650

05:41 PIT 1:0 Kessel (Hagelin, Domoulin)
26:15 WSH 2 Orpik, vysoká hůl
27:00 PIT 2:0 Kessel (Letang, Kunitz)
27:38 PIT 3:0 Hagelin (Määtä, Daley)