Play-off NHL

Washington Capitals – Pittsburgh Penguins

1:2

konec (0:0, 0:1, 1:1) Stav série: 1:1

01.05.2016, 02:30 • Verizon Center, Washington • Semifinále V. konference • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Pro dnešek je to ode mne vše, přeji vám hezkou neděli! A někdy u onlajnů napočtenou. (05:25:03)
Do dnešního utkání nezasáhl žádný Čech ani Slovák.
1. Braden Holtby (WSH) 33 zák., 2 góly, 94,3%
2. Eric Fehr (PIT) 1+0
3. Matt Niskanen (WSH) 0+0
Je za námi druhé utkání této série, ve kterém poráží hostující Penguins domácí Capitals poměrem 1:2. Pojďme si připomenout dění ve třetí třetině. Domácím s povedlo z první větší šance srovnat, když se na brankovišti zorientoval Johansson. Do vedení mohli jít domácí nejprve po šanci Oshieho, nebo poté Bäckströma, ale ani jeden z domácích hokejistů se neprosadil. Velikou šanci měl Burakovsky, ale nedokázal přehodit Murraye před odkrytou klecí. Neproměněné šance domácích potrestal v sedmapadesáté minutě Eric Fehr, když tečoval za záda Holtbyho puk po pasu od Malkina a rozhodl tak dnešní duel.

59:47

Oddechový čas pro domácí.

59:47

59:47 Gólman Penguins tímto parádním zákrokem umlčel domácí fanoušky

59:47

Murray si připsal další excelentní zákrok, když semaforem vychytal střelu z voleje domácího forvarda!

59:25

Domácí mimo útočné pásmo.

59:14

Murray opět podržel svůj tým.

58:52

Carlsonova střela končí na betonech Murraye.

58:46

Hosté opět vyhazují na icing.

58:35

Murray ukazuje proč je jedničkou Pens! Počkal si na střelu od modré čáry a schoval ji pod svými betony.

58:31

Zakázané uvolnění Pittsburghu. Domácím se krátí čas.