4:1

konec (2:0)

19.03.2016, 15:00 • Městský fotbalový stadion • 18. kolo • David Bochňák

Skončilo utkání 18. kola MSFL, ve kterém domácí
FC Hlučín zvítězil nad týmem MSK Břeclav výsledkem 4:1. V prvním poločase se za domácí trefil Dominik Kraut a Jakub Mac. Ve druhém poločase si domácí hlídali vedení, Radek Sasín zvyšoval na 3:0 a o vítězi snad nikdo nepochyboval. Hosté sice snížili zásluhou Carvalha, nicméně na konečných 4:1 upravil Martin Hanus a domácí si tak připisují první, jarní tři body. (17:05:26)

90

90

Světlík hlavičkoval v poslední akci mimo.

89

Hlučín právě vstřelil branku!
Hlučín zvyšuje vedení dnešního zápasu! Miláček domácích fanoušků MARTIN HANUS si naběhl do vápna a přesnou střelou k tyči zvyšuje na 4:1!

88

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Foltýn, přichází Štefek.

88

Teď to Hanus zkoušel akrobaticky, prostor mezi třemi tyčemi ale netrefil.

87

Hanus centroval pouze do rukavic brankáře.

86

Břeclav se snaží s výsledkem něco udělat, času ale moc nezbývá.

84

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Hanus.

83

Hampel uklidňuje hru a nikam nespěchá.

81

Lukáš dojel s míčem až do zámezí.

80

Žlutou kartu dostává Wallisch (MSK Břeclav).

79

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Badalyan.

78

Sasín s Lukášem šli do šance, hosté se ubránili.

77

Břeclav právě vstřelila branku!
Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Do dobré pozice se dostal DE CARVALHO SERRA LUCAS, který se v zakončení nemýlil a Hampela překonává! – 3:1.

76

Lukáš se dostal do skvělé pozice, finální přihrávka se ale nepovedla.

75

Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Vojtěšek, přichází Presl.

75

Simandl poslal do výborné pozice Netopilíka, který byl ale v ofsajdu.

73

Kraut si proti přesile nevěděl rady a o míč přišel.

72

Simandl mířil těsně nad bránu.

70

Přímý kop pro hosty z hranice vápna.

69

Břeclav si dnes neví rady s dobře organizovanou obranou soupeře.

67

Mac hlavičkoval pouze do připraveného brankáře.

66

Další šance Hlučína, je tady rohový kop.

64

Hlučín odskakuje na rozdíl tří branek! RADEK SASÍN využil možnosti k šanci a postupoval sám na branku. Lešňovský proti němu vyběhl, domácí hráč si ale poradil a poté do prázdné branky nebyl problém míč uklidit! – 3:0.

63

Hlučín si hlídá dvoubrankové vedení a soupeře nikam nepouští.

63

Mac zastavil rychlý protiútok soupeře nedovoleně a vidí žlutou kartu.

62

Rohový kop pro domácí.

60

Sasín centroval do vápna, kde se k míči ale nikdo nedostal.

58

Hosté se ubranili, míč ale ve své moci stále nemají.

57

56

Lukáš se dostal do dobré pozici z levé strany, jeho střela ale mířila nad.

55

Standartní situace pro domácí z pravé strany.

54

Hlučín nepolevuje a drží míč po většinu druhé půle.

52

Foltýn přihral nepřesně, míč v moci hostů.

52

Svoboda zatahl Taliána za dres a vidí žlutou kartu.

50

Talián si s Krautem nerozuměl a o míč domácí přišli.

48

Simandl nacentroval pouze do rukavic Hampela.

47

Hlučín kombinuje na polovině soupeře.

46

Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Sycha, přichází Netopilík.
Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Motyčka, přichází Světlík.

46

Oba týmy se vracejí na hrací plochu.
Skončil první poločas 18. kola MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín vede po prvním poločase nad MSK Břeclav o dvě branky 2:0. Do vedení poslal domácí z penalty Dominik Kraut, o pár minut později se trefil z rohu Jakub Mac. Hlučín je po celou dobu aktivnějším týmem a vedení je tedy zasloužené.

45

45

Domácí se ubránili.

44

Břeclav u míče, Simandl faulovaný na polovině soupeře.

43

Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! Po rohovém kopu se ve vápně nejlépe zorientoval JAKUB MAC, který prostřelil hostujícího brankáře! – 2:0.

42

41

Hlučín i po vstřelené brance zůstává aktivní.

40

Žlutou kartu dostává Foltýn (FC Hlučín).

39

Domácí se dostávají do vedení! DOMINIK KRAUT se postavil k míči a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci! – 1:0.

38

Byla nařízena penalta pro Hlučín.

37

Košut hlavičkoval pouze do rukavic Hampela.

36

Motyčka v ofsajdu, akce hostů je tak zastavena.

35

Talián nacentroval pouze do rukavic brankáře.

34

Kraut svedl se Svobodou sprinterský souboj, úspěšnější hostující hráč.

28

Simandl posílal míč do vápna, Heinik odklidil míč do bezpečí.

27

Talián utekl po pravé straně, Lešňovský se musel pořádně natáhnout, aby míč vyrazil do bezpečí.

26

Hosté se ubránili a mají míč ve své moci.

25

24

22

Míč se opět drží uprostřed hřiště, o něco aktivnějším týmem jsou domácí.

20

Míč končí v zámezí.

19

Kraut z malého vápna protáhl brankáře, který míč vyrazil na roh.

17

Kraut se dostal do dobré pozice, nahrávkou pod sebe ale nikoho nenašel.

16

Střela Foltýna z hranice vápna skončila v rukavicích hostujícího brankáře.

15

Na druhé straně Košut vlezl do vápna, na poslední chvíli mu ale míč odskočil.

14

Sasín se zjevil sám před brankářem, čistým způsobem byl ale zastaven a nedokázal přesně zakončit!

12

Dostálův centr z dobré pozice zblokovaný, u míče znovu hosté.

11

Lešňovský včas vyběhl před Foltýnem a zažehnal nebezpečí.

9

Hampel si celou situaci pohlídal a ukryl míč v náruči.

8

Simandl poslal míč do vápna, Svoboda vystřelil a vybojoval alespoň rohový kop.

7

Začatek utkání je z obou stran opatrný, míč se drží kolem středového kruhu.

6

Sasín v dobré pozici nestihl míč, který mu utekl do zámezí.

5

Hosté se drží na polovině soupeře, Lucas je na levé straně velmi aktivní a dělá soupeři problémy.

3

Nepřesný pokus z kopaček domácích, Lešňovský uvede míč do hry odkopem od branky.

2

Centr Dostála sražen do zámezí. K dispozici je rohový kop.

1

Hned v úvodu standartní situace pro domácí z pravé strany.

1

-3

Oba týmy za doprovodu rozhodčích nastupují na hrací plochu.

-55

FC Hlučín: Hampel – Heinik, Žižka, Sasín, Kraut, Dostál, Hudeczek, Lukáš, Mac, Foltýn, Talián
Náhradníci: Chvěja – Badalyan, Líbař, Hanus, Ivan, Štefek, Galvas

MSK Břeclav: Lešňovský – Košut, Svoboda, Kurdík, Hloch, Simandl, Sycha, De Carvalho Serra Lucas, Motyčka, Vojtěšek, Wallisch
Náhradníci: Kunický – Presl, Světlík, Ulehla, Netopilík

Rozhodčí: Mrázek Peter – Batík Tomáš, Kozubík Jiří.
Poslední vzájemný zápas:
Na podzim se oba týmy utkaly v Břeclavi, kde se radoval domácí celek, který vyhrál nejtěsnějším možným rozdílem.

MSK Břeclav 1:0 (0:0) FC Hlučín
Branky: 68. Pospiš.
V obou týmech se událo několik změn, v Hlučíně mezi ztráty patří odchod Petra Ondrušíka do zahraničí. Největší problém má domácí trenér Milan Valachovič, který stále neví, zda do prvního utkání využije nejlepšího střelce podzimu Dominika Krauta, který má zdravotní problémy.
FC Hlučín
Domácí celek je na tom o poznání lépe. Momentálně mu patří 5. místo, na kterém má při bilanci 6-7-3 celkem 25 bodů. Hlučín patří mezi nejlepší týmy na domácím hřišti, s celkovým počtem sedmnácti bodů se při bilanci 5-2-1 nachází na druhém místě v domácí tabulce. Hlučín se s podzimní částí rozloučil na domácím hřišti vítězstvím s Otrokovicemi poměrem 3:0.

Hlučín se v generálce utkal s Frýdlantem nad Ostravicí. Utkání skončilo nerozhodně 1:1.
MSK Břeclav
Tým z Břeclavi se momentálně nachází na posledním místě tabulky, na kterém mají při bilanci 2-6-8 celkem 12 bodů. Venkovní bilance jihomoravského celku není dobrá, neboť z osmi zápasů si odváželi ze hřiště soupeře pouze dva body. Poslední podzimní zápas odehráli břeclavští u lídra ligy ve Vítkovicích, kde po vyrovnaném boji prohráli 2:3.

Generálku na ligu odehrála Břeclav s divizním Hodonínem a utkání skončilo smírně 2:2.
Po zimní přestávce se na scénu vrací Moravskoslezská fotbalová liga, která má na programu zápas
FC Hlučín – MSK Břeclav, který vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.