Portugalská Primeira Liga

Vitória FC Setúbal – FC Porto

0:1

konec (0:1)

19.03.2016, 21:45 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • 27. kolo • Jordi (Patrik Svoboda)

Tipsport: 11.1 5.5 1.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:5.
Střely mimo: 6:12.
Rohy: 7:9.
Ofsajdy: 1:0.
Fauly: 10:9. (23:41:05)
V druhém poločase už jsme viděli více možností na skórování na obou stranách, paradoxně ale právě druhý poločas skončil bez branek a i po závěrečném hvizdu tak platí poločasové skóre 0:1. Porto dnes bylo lepším týmem v mezihře, domácí za celý zápas nedokázali najít recept na obranu Porta a Iker Casillas si tak dnes připisuje další nulu v jeho bohaté kariéře.

90+4

90+2

Pacheco měl teď na kopačce vyrovnání, z bezprostřední blízkosti však trestuhodně minul!

90+2

V závěru ještě jedna standardní situace pro domácí.

90

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Brahimi, přichází Neves.

88

Na druhé straně musel skvělý zákrok vytáhnout také Iker Casillas.

87

Brahimi se teď uvolnil ve vápně a z bezprostřední blízkosti zkoušel propálit Raedera, který byl však pozoroný.

85

Centrovaný míč z pravé strany našel před bránou naprosto volného Brahimiho, ten však hlavou trefil pouze náruč Raedera.

84

Rohový kop pro Porto. Hosté s rozehrávkou samozřejmě nebudou pospíchat.

82

Balon do vápna Porta nenašel adresáta a opět pouze proletěl pokutovým územím hostů.

82

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Makuszewski, přichází Costa.

80

Hosté už si hlídají své úzké vedení a domácí stále nemohou vymyslet recept na obranu Porta.

79

Žlutou kartu dostává Costinha (Vitória FC Setúbal).

77

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Aboubakar, přichází Suk.

75

Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Corona, přichází Marega.

75

Slibnou akci domácích přerušuje zdvižený praporek čárového rozhodčího.

73

Hosté v obležení domácí šestnáctky.

71

Aboubakar mohl jít přímo na domácí branku, slibnou akci ale přerušilo včasné vyběhnutí domácího brankáře.