PZ Kladno – HC Letci Letňany

1:4

konec (1:0, 0:3, 0:1)

18.02.2016, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • Info o změnách stavu (Jan Brabec)

Dnešní utkání vyhrávají Letci z Letňan, kteří si po výhře 4:1 odvážejí z Kladna tři body. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne! (17:13:16)

58:29

56:29

Šíba (LET) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

52:43

50:43

M. Jelínek (LET) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

48:52

Letňany právě vstřelily branku!
Troufám si tvrdit, že o třech bodech pro Letce je definitivně rozhodnuto. Další branku svého týmu přidává kapitán DOMINIK SKLENÁŘ. Asistence: Daniel Vlček, Tadeáš Pinkas.

45:46

43:46

Sklenář (LET) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

40:18

Čermák (KLP) obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Jeho spoluhráč Jelínek (KLP) putuje po dvou desetiminutových trestech do kabin.

40:01

40:00

32:07

Letci letí vzhůru za výhrou. Třetí branku svého týmu v této třetině zaznamenává ONDŘEJ ŠÍBA. Asistence: Marek Němec.

26:23

25:56

24:40

Hosté otáčejí stav na svoji stranu. Při hře 4 na 4 dokázal propálit domácího BRANKÁŘE Altrichtera TADEÁŠ PINKAS. Asistence: Dominik Sklenář.

24:23

Počet hráčů na ledě se srovná, Hašek (KLP) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

23:56

Kalina (LET) je vyloučen na 2 minuty za faul kolenem.

22:45

Hosté využívají přesilovou hru. V té se trefil DAVID KALINA, čímž vyrovnal stav utkání na 1:1. Asistence: Ondřej Šíba, Matěj Jelínek.

1:4

Branky a nahrávky: 11. Šmatlák (Turek, Pejchal) – 23. Kalina (Šíba, M. Jelínek), 25. Pinkas (Sklenář), 33. Šíba (Němec), 49. Sklenář (Vlček, Pinkas)

PZ Kladno: Altrichter (Novotný) – Volráb, Teinitzer, Beneš (A), Janega, Šmatlák, Pelant – Turek, Šimáček (A), Stůj, Runza, Pokorný, Routa, Čermák, Š. Jelínek, Pejchal, Hašek, Rendla (C)

HC Letci Letňany: Pařík (Brugioni) – Klikorka (A), Riley (A), Hlinka, Krutil, Fleischman – Vrba, Sklenář (C), Němec, Šíba, Štěbeták, Kalina, Homola, Vlček, M. Jelínek, Pinkas

Rozhodčí: Jechoutek – Kučera, Bernard