18.02.2016, 17:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • Tomáš Teplý

Tipsport: 2.05 4.2 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (19:50:41)
Česká stopa v zápase

Ondřej Němec (Čerepovec) – 0 bodů, 0 střel, čas na ledě 20:59
Roman Horák (Viťaz) – 1 bod (1+0), 2 střely, čas na ledě 16:14
Zápas je u konce! Po chudé první třetině jsme nakonec viděli celkem šest branek. Střelecky aktivnějším týmem byli domácí, kteří svého soupeře přestříleli poměrem 40:17, ani to jim však k výhře nestačilo. V posledním zápase sezóny se tak raduje celek HC Viťaz.

59:55

Ještě to zkusil Kagarlickij jednou, ale nic víc už se nestane.

59:40

Už je nejspíš rozhodnuto.

59:15

Viťaz drží kotouč na svých holích, Gorjačevskich tak nemůže odjet na střídačku.

58:30

Severstal se snaží o vyrovnání ze všech sil. Nikoncev však na Saprykina nevyzrál.

57:39

Monachov potvrzuje střeleckou převahu svého týmu v této třetině, ale ani on neuspěl. Jeho tým tak i nadále prohrává o dvě branky.

56:58

Berdnikov střílel z kruhu, ale trefil připraveného Saprykina.

56:12

Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

56:12

Afinogenov se dostal ke střele z ostrého úhlu, ale brankář zůstal v naprostém klidu.

55:01

Kagarlickij se ještě nevzdává. Vzal puk ve středním pásmu, přešel přes obránce a rychlou střelou zápěstím se pokusil překonat brankáře. Bez úspěchu.
Dnešní utkání sleduje 3300 diváků.

53:47

Němec rozjel akci, přejel modrou čáru, ale tam už stál Kagarlickij a rozhodčí zapískali ofsajd.

51:49

51:49 AFINOGENOV - 2:4

51:49

Viťaz právě vstřelil branku!
MAXIM AFINOGENOV to provedl skvěle, naznačil tělem, položil brankáře a poslal mu to za záda!

51:49

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Sizov – trestné střílení, podražení).

51:49

Byl odpískán faul na Maxima Afinogenova, který pojede samostatný nájezd!

2:4

Branky a nahrávky: 24. Černov (Kagarlickij, Skorochodov), 33. Kagarlickij (Chochlov, Černov) – 28. Horák (Šitikov), 37. Musatov (Lukin, Afinogenov), 52. Koroljov (Drugov), 52. Afinogenov

Severstal Čerepovec: Gorjačevskich (Magarilov) – Sizov, Němec, Karlsson, Kudako, Chamidullin, Chochlov, Popov – Demagin, Trubačjov, Vovčenko – Nikoncev, Berdnikov, Žicharev – Skorochodov, Kagarlickij (C), Černov – Djurjagin, Monachov, Mojsejev – Vorobjov.

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Samonov) – Eronen, Lukin, Voronkov, Kostromitin, Jezhov, Buchanko – Kempe, Horák, Šitikov – Koroljov, Drugov, Soloduchin – Afinogenov, Nikulin, Makejev – Vyglazov, Švec-Rogovoj, Musatov – Džiošvili.

Rozhodčí: Kulakov, Sidorenko – Koršak, Černyšev