2:4

konec (2:2, 0:0, 0:2)

18.02.2016, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 4.05 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující tým vyhrává nad Nižněkamskem v poměru 4:2, rozhodla o tom třetí třetina, kterou Ufa vyhrála 2:0. (19:24:22)

59:56

Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

59:56

59:56 LAZAREV - 2:4

59:56

Ufa právě vstřelila branku!
Po Gončarově přihrávce se přesně z velké dálky trefuje prázdnou branku ANTON LAZAREV. Je to jasné, hosté vyhrají. Asistence: Maxim Gončar.

59:45

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Makarov – 2 min., sekání).

58:32

Po Omarkově přihrávce dostal puk IGOR GRIGORENKO, který vystřelil z takřka nulového úhlu a překonal brankáře soupeře. Hosté tak jdou minutu a půl před koncem základní hracé doby do vedení. Asistence: Linus Omark,

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:59

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ljamin – 2 min., hákování).

57:09

Střelu od modré, kterou vyslal Makarov, domácí brankář kryje mezi betony.

56:44

55:44

Polovina přesilové hry je pryč, domácí si žádnou gólovou šanci nedokázali vytvořit.

55:21

Nikita Šichitov hned dvakrát vystřelil v přesilové hře od modré čáry, ani jeden pokus však nebyl přesný.

54:44

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Makarov – 2 min.).

53:24

Domácí v plném počtu. Velmi dobře nakonec Neftěchimik oslabení ubránil, a tak je nyní v plném počtu.

52:34

Ufa hraje přesilovku dobře, dlouhou dobu byla v útočném pásmu. Pak při pokusu o přenesení hry na druhou stranu obránce stojící na modré čáře špatně přihrál, Nižněkamsk vyhazuje.

2:4

Branky a nahrávky: 6. Taffe (Žukov, Kvapil), 15. Sexton (Milovzorov, Polygalov) – 11. Arzamascev, 20. Majorov (Bodrov, Hartikainen), 59. Grigorenko (Omark), 60. Lazarev (Gončarov)

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Lisutin) – Rjasenskij, Sergejev, Ljamin, Bondarev, Šichitov, Kuzmin, Bryncev – Sexton, Milovzorov, Polygalov – Žukov, Taffe, Kvapil – Jakimov, Grigorenko, Volvov – Kulikov, Porjadin, Zdunov

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Bodrov, Arzamascev, Višněvskij, Gončarov – Engqvist, Grigorenko, Omark – Lisin, Makarov, Vorobjov – Sojn, Lazarev, Saprykin – Majorov, Hartikainen, Prochorkin – Chlystov, Kripunov

Rozhodčí: Bondar, Tsyplakov – Novikov, Sadovnikov

Diváci: 5 500