18.02.2016, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Pavel Černý

Tipsport: 1.53 5.2 4.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Radek Smoleňák (Medveščak) 0 + 1, čas na ledě 16:41 (20:05:21)
Máme za sebou nesmírně zajímavý a gólově bohatý zápas, ve kterém si Soči poradilo s Medveščakem Záhřeb v poměru 6:4. V první třetině sice padla jediná branka až na konci, ale ve druhé a třetí třetině už to byly gólové hody. Záhřeb na závěr mocně dotahoval, ale Soči pojistilo výhru střelou do prázdné branky a zaslouženě zvítězilo. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

59:49

59:49 Andrej KOSTICYN - 6:4

59:49

Soči právě vstřelilo branku!
Domácí pojišťují výsledek střelou do prázdné branky, kam nemohl netrefit ANDREJ KOSTICYN po příhře Ilji Krikunova. Asistence: Ilja Krikunov.

59:09

59:09 Simon GYSBERS - 5:4

59:09

Medveščak právě vstřelil branku!
A ještě tu máme dramatizaci v ději. Skrytá střela SIMONA GYSBERSE doplachtila do horního rohu a Barulin nestačil zareagovat. Bez asistence.

58:13

Nyní byl ve velkých potížích Mark Katic, ale nakonec dokázal svému protivníkovi ujet.

57:29

V útočném pásmu se usadili domácí, kteří ještě hrají pro diváky. Ti chtějí gól, jak je poznat z jejich známého pokřiku.

56:12

Smoleňák nahazoval puk z téměř nulového úhlu, ale Barulina svým pokusem nenachytal.

55:27

Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

55:27

Soči útočí. O střelu se pokusil Denis Kazionov, ale ta byla zblokovaná.

54:41

Igor Ignatuškin je vyloučen na dvě minuty za sekání, takže stav hráčů na ledové ploše se vyrovná.

54:35

Thomas Larkin zbytečně fauloval Krikunova a dostává dvě minuty za hrubost.

54:15

Nyní však poslal Adam Deutsch puk přes všechny čáry, takže se vhazuje před Krošeljem.

53:38

Další střelu vyslal Simon Gysbers. Nyní je Soči poměrně pasivní a Záhřeb ještě útočí.

53:20

53:20 Andreas JÄMTIN - 5:3

53:20

ANDREAS JÄMTIN sice snižuje, ale ani se nikterak neraduje. Dostal se před odkrytou branku a střelou z úhlu se nemýlil. Asistence: Radek Smoleňák, Blake Parlett.

52:48

Střela Medveščaku se jen odrazila k obráncům Soči, kteří mohli poslat kotouč do bezpečnější oblasti.

6:4

Branky a nahrávky: 30. Skačkov, 32. Skačkov, 34. Anisin (Warn, Sčastlivyj), 34. Ignatuškin (Glazkov, Kosticyn), 47. Pajgin (Mamašev), 60. Kosticyn (Krikunov) – 20. Perkovich (Jämtin), 32. Larkin (Glumac), 54. Jämtin (Smoleňák, Parlett), 60. Gysbers

HK Soči: Barulin (Šikin) – Jalasvaara, Malevič, Wilson, Pajgin, Mamašev, Glazkov – Kosticyn, Ignatuškin (C), Krikunov – De. Kazionov, Dm. Kazionov (A), Ščegolkov – Sčastlivyj, Warn, Anisin – Morozov, Jakubov, Skačkov, Ščerbina

Medveščak Záhřeb: Krošelj (Jankovič) – Parlett, Katic, Deutsch, Gysbers, Larkin (A) – Smoleňák, Saarinen, Bjorkstrand – Hedberg, Brule, Giliati – Perkovich, Jämtin, Glumac (C) – Zanoski, Arkalov, Miličić

Rozhodčí: Vasilev, Naumov – Palej, Otmachov