2:5

konec (2:3, 0:2, 0:0)

16.02.2016, 17:30 • Minsk Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 1.8 4.4 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Spartak Moskva vyhrává zcela zaslouženě 5:2. Domácí dnes na výhru neměli. (19:40:10)

59:00

Už se nic nestane, zápas je rozhodnutý.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí periodě.

57:48

Dinamo se snaží s výsledkem něco udělat, ale obrana Moskvy brání zodpovědně.

57:00

Nyní jsou ale v útočném pásmu hráči Dinama a hostující gólman musí být pozorný.

56:33

Závěr zápasu se blíží a vše nasvědčuje tomu, že Spartak si z Minsku odveze body za výhru.

55:56

Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

55:56

Hra je přerušena, neboť se jeden z hráčů dostal do postavení mimo hru. Buly v neutrální zóně.

55:01

Třetí třetina se dostává do své finální části.

54:05

I přes nepříznivý stav pro domácí je atmosféra v aréně velmi dobře. Fanoušci obou týmů podporují své oblíbence.

51:30

Zbývající čas ubíhá velmi rychle, domácím se nedaří hrát stabilně v útočném pásmu. Ostatně, ve třetí třetině Minsk vyslal na branku soupeře pouze tři střely. Moskva ještě o dvě méně.

50:35

Komerční přestávka v probíhající 51. minutě.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny.

48:45

Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Stále platí tříbrankový náskok hostujícího mužstva.

47:52

Elitní domácí formace se dostala do malý moment do útočného pásma, hosté ale i tak poslali puk přes všechny čáry, a tak se píská zakázané uvolnění.

47:20

Postavení mimo hru, do kterého se dostal Spartak.

46:30

Domácí Dinamo s mohutnou fanouškovskou podporou se jen těžko dostává do vážnějších šancí. Brankář Sinjagin opravdu mnoho práce nemá.

45:21

Puk za brankou Minsku, který se pokusil pasem středem rozjet akci, v níž by jeden z útočníků pokračoval. Končí to zakázaným uvolněním.

44:43

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Hra má tempo.

42:41

Hosté zakládající akci od vlastní branky, hrají přesně to, co potřebují. Vedou o tři góly a puk drží bezpečně daleko.

41:57

Po rychlé akci se do dobré střelecké pozice dostali hostující hráči, ti ale nedokázali domácího brankáře překonat.

40:29

Hra je přerušena, píská se postavení mimo hru, do kterého se dostali domácí.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Oleg Znarok přivezl do Česka hodně omlazený tým, avšak i s ním dokázal náš výběr jednou porazit!

39:00

Hraje se rychlý hokej, do konce třetiny zbývá minuta.

37:30

Do zajímavé pozice se dostal domácí Pavlovič, jehož střela skončila snad na tyči.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:30

Domácí mají puk za svou brankou, ale soupeř aktivně forčekuje a znepříjemňuje rozehrávku Minsku.

35:11

Druhá třetina blíží se do své finální fáze. Nyní se hraje ve středním pásmu.

34:42

Milčakov ne úplně jistě rozehrál kotouč před sebe. Nechybělo mnoho a dostal se k němu hostující hráč, který by zakončoval do odkryté branky.

33:42

Stále neregistrujeme ani jednoho vyloučeného hráče. V první třetině bylo několik hraničních zákroků, v té druhé zatím hrají oba celky čistě.

32:30

Další minuta z druhé třetiny je pryč. V útočném pásmu se nachází Spartak a Dinamo nyní tahá za kratší konec pomyslného provazu.

31:25

Domácí tým není v dobré situaci, prohrává o tři branky a jen velmi těžko se dostává do střeleckých pozic. Moskva brání zkušeně.

30:01

Polovina zápasu je pryč, domácí fanoušci jsou z průběhu zápasu mírně řečeno rozčarovaní. Naopak v sektoru hostů vládne bezmezné veselí.

28:40

Oddechový čas pro domácí.

28:40

28:40 Dmitrij KOROBOV - 2:5

28:40

Spartak právě vstřelil branku!
DMITRIJ KOROBOV po přihrávce Igora Levitského překonal nově příchozího brankáře. Rychlé dva góly Moskvy znamenají vedení o tři branky. Asistence: Igor Levitsky, Artjom Voronin.

27:17

V brance domácích došlo ke změně, do hry přichází Milčakov.

27:17

27:17 Gleb KLIMENKO - 2:4

27:17

Skvěle to sehráli na útočné modré hosté. Maxim Potapov našel Jevgenije Bodrova, který posunul na GLEBA KLIMENKA, jehož rána skončila za brankovou čárou. O dvě branky vedou hosté. Asistence: Jevgenij Bodrov, Maxim Potapov.

25:30

Spartak se poměrně snadno dostává přes střední pásmo do útočného. Domácí obrana nepůsobí příliš komplexně.

25:00

Pět minut druhé třetiny je pryč. První třetina nabídla pět branek, zatím na gól v této periodě čekáme.

24:01

Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, rozhodčí ještě nevylučovali.

23:20

7:13, taková je střelecká statistika tohoto zápasu.

22:20

Hraje se ze strany na stranu. Je to taková oboustranná anarchie, nad níž asi trenéři nevěřícně kroutí hlavou.

21:35

Cheechoo dostal puk před odkrytou branku, kterou ovšem netrefil dobře.

21:30

Spartak se nyní brání, domácí hráči hráči jsou aktivnější.

20:25

Domácí začali druhou třetinu aktivně, rychle se dostali do útočného pásma. K přesnému zakončení se Minsk neprotlačil.

20:01

Pět branek jsme v první třetině viděli zde v Minsk Ice Palace. Atmosféra je tu velmi dobrá.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

18:42

Hosté jdou do vedení. CASEY WELLMAN výborně dokázal tečovat kotouč do branky. Asistence: Vjačeslav Leščenko, Sergej Šmejlov.

17:32

Sergej Drozd dnes hraje velmi dobře, snaží se nabízet se pro přihrávku od spoluhráčů, ale také vytvářet šance pro kolegy. To je hráč, kterého chcete mít v týmu, ale za řádnou cenu hrát proti němu.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:20

Sudí nechávají hře volnější průběh, zatím vylučovat ne, že nemuseli, ale žádný zákrok neshledali jako ten, který porušuje pravidla.

15:05

Útok Spartaku vedl Charles Genoway, jehož střela nebyla přesná. Do rychlého protiútoku se dostali domácí, ani ti ale nebyli v koncovce přesní.

14:40

Domácí zakládají akci od své vlastní branky, hosté se trpělivě vrací a brání dobře střední pásmo.

14:08

Kaljužnyj se znovu snažil aktivně zakončit, i tentokrát si s jeho střelou brankář Spartaku poradil.

13:51

Alexej Kaljužnyj ujel po křídle, střelou zápěstím trefil jen střed branky, kde byl připravený Sinjagin.

13:30

Sledujeme rychlý hokej, který se musí divákům líbit. Hra je aktivní z obou stran.

12:10

12:10 RADIL - 2:2

12:10

Moskva dává gól a vyrovnává na 2:2. Alexander Vasiljev přihrál do volného prostoru do oblasti kruhů, kam si našel LUKÁŠ RADIL. Jeho dobrá rána propadla do branky a hosté pokračují v gólovém výčtu zápasu. Asistence: Alexander Vasiljev.

11:35

Do Minsk Ice Palace si našli cestu fanoušci obou celku, takže je zde atmosféra velmi dobrá. O náboj v hledišti je postaráno. No a borci na ledě rozhodně tento spektákl nekazí. Naopak.

11:01

Další buly před brankou Dinama. Hosté jsou nyní jednoznačně lepším týmem. Jejich převaha zatím na vyrovnání skóre nestačí.

10:30

První formace Spartaku byla dlouhou dobu v tlaku v útočném pásmu. Výsledkem převahy byla střela, s níž si Glass dokázal poradit.

10:01

První třetina se dostává do své druhé poloviny, viděli jsme tři branky. Domácí vstřelili dvě a hosté jednu.

08:57

08:57 DROZD - 2:1

08:57

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Bleskově domácí otáčejí skóre. Charles Lignet našel skvělým pasem SERGEJE DROZDA, jehož střela končí v brance a Minsk vede. Asistence: Charles Linglet.

08:25

08:25 ELLISON - 1:1

08:25

Tak a je vyrovnáno. K velké radosti fanoušků v Minsk Ice Palace se prosazuje MATT ELLISON. Ten dostal velmi dobrou přihrávku zpoza branky. Asistence: Jonathan Cheechoo, Alexej Kaljižnyj.

07:00

Sedm minut zápasu je pryč, hosté vystřelili na branku třikrát, domácí nevyslali na Sinjagina ani jeden pokus.

06:21

Domácí se dostali do útočného pásma, kombinují podél mantinelů. Ke střele se ale ne a ne dostat. Aktivnější jsou hostující hráči, kteří se dokázali gólově prosadit.

05:58

Po delší době je hra přerušena, domácí brankář raději přikryl kotouč po střele Levického.

04:50

Hra domácího týmu se pomalu dostává z rány, kterou je inkasovaný gól. Ostatně, první vážnější šance Moskvy skončila vedoucí brankou. Pro Minsk to není dvakrát povedený vstup do zápasu.

03:17

03:17 KOROBOV - 0:1

03:17

Jevgenij Bodrov vyhrál buly v útočném pásmu, přihrál na modrou DMITRIJI KOROBOVOVI, který tvrdou ránou zápěstím prostřelil dvě, co mu stálo v cestě. Hosté vedou z kraje první třetiny o gól. Asistence: Jevgenij Bodrov.

02:51

Dyblenko to zkoušel od modré čáry, ke střele se dostal hned dvakrát. Oba jeho pokusy měly společný přívlastek – nepřesné.

02:06

Spartak má problémy se hrou ve středním pásmu. Nemůže se přes tento kus hřiště dostat do útočného pásma. Naopak domácí hrají hodně defenzivně hned po ztrátě kotouče.

01:25

Po střele jednoho z domácích hráčů zasahuje hostující brankář. Buly v útočném pásmu Minsku.

00:20

Domácí začali aktivněji, dostali do útočného pásma, ke střele ale ne.

00:01

Brzy začneme.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Gunderson, Znakarenko, Goroško, Lisovec, Šinkevič, Filičkin – Ellison, Kaljužnyj, Cheechoo – Matěruchin, Szczechura, Stepanov – Linget, Kulakov, Drozd – Meleško, Koltsov, Pavlovič

Spartak Moskva: Sinjagin (Milchakov) – Genoway, Gilroy, Jermakov, Dyblenko, Korobov, Provolnev, Sorokin – Mereskin, Glazačev, Radil – Bodrov, Potapov, Klimenko – Wellman, Leščenko, Šmejlov – Vasiljev, Li, Levickij

Rozhodčí: Zakarov, Kadyrov – Nazarov, Sazonov.
Minsk v posledních pěti zápasech vyhrál nad Helsinkami 3:2, Logliatti 3:2, a Spartakem Moskvou 2:1. Naopak prohrál s Nižněkamskem 2:3, a Čeljabinskem 3:6. Nejproduktivnějším hráčem je Matt Ellison, který v posledních pěti zápasech zaznamenal šest kanadských bodů za tři branky a stejný počet asistencí.
Spartak Moskva z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jeden. Postupně prohrál s Jekatěrinburgem 2:4, Ugrou 0:3, CSKA Moskvou 2:4, Minskem 1:2 a Novgorodem 2:7. V pěti předchozích zápasech je nejproduktivnějším hráčem Alexander Mereskin, který vstřelil gól a na jeden přihrál.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Dinamo Minsk a Spartak Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:5

Branky a nahrávky: 9. Ellison (Cheechoo, Kaljižnyj), 9. Drozd (Linglet) – 4. Korobov (Bodrov), 13. Radil (Vasiljev), 19. Wellman (Leščenko, Šmejlov), 28. Klimenko, 29. Korobov (Levitsky, Voronin)

Rozhodčí: Zakarov, Kadyrov – Nazarov, Sazonov