2:3

po prodl. (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)

16.02.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.44 3.8 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hvězdy tedy dokázaly uspět na půdě Nashvillu. Výhra v prodloužení znamená, že mají stále stejně bodů jako první Chicago. Navíc mají na Jestřábi pořád tři zápasy k dobru. (04:42:59)

63:49

63:49 Mattias JANMARK - 2:3

63:49

Dallas právě vstřelil branku!
Hosté využili jeho zaváhání k vítězné brance. Seguin sice napoprvé Huttona nepřekonal, ale následně poslal kotouč na druhou stranu a MATTIAS JANMARK neměl problém trefit odkrytou klec. Asistence: Tyler Seguin.

63:41

Neal se nedokázal prosadit proti trojnásobné přesile.

62:20

Smith nabíral rychlost, ale na útočné modré ho připravili hosté o kotouč.

61:35

Na druhé straně dopadl úplně stejně Johansen.

60:57

Klingberg tak dlouho rozmýšlel svou střelu, až nakonec ideální čas promrhal.

60:01

Dallas sice svého soupeře přestřílel 30:25, ale rozhodující branku nedokázal vsítit, a že měl k ní Benn hodně blízko. V Nashvillu se tak bude muset jít do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:01

Poslední dvě minuty závěrečné části.

56:45

Smith se pokoušel o individuální akci, ale proti trojnásobné přesile Stars neměl šanci.

55:39

Jamie Benn odmítl rozhodnout zápasu. Ačkoliv byl sám před Huttonem, tak ho ani natřikrát nedokázal překonat.

54:54

Johansenova rána mířila jen těsně vedle hostující svatyně.

54:06

Oba týmy se začínají soustředit na obranu a čím dál, tím více se hraje ve středním pásmu.

53:00

na domácího gólmana si nepřišel ani Eaves.

2:3

Branky a nahrávky: 12. Smith (Ekholm, Ellis), 37. Forsberg (Smith) – 26. Eakin (Ja. Benn, Oduya), 27. Hemský (janmark, Ničuškin), 64. Janmark (Seguin)

Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Josi. Weber (C), Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Jarnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Arvidsson – Salomaki, Gaustad, Watson. Trenér: Peter Laviolette.

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Nemeth, Jo. Benn – Jam. Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Eakin, Sharp – Ničuškin, Janmark, Hemský – Fiddler, Faksa, Sceviour. Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: McIsaan, McCauley – Cormier, Sericolo