po prodl. (0:0)

10.02.2016, 19:00 • Stade de l'Aube (Troyes). • Osmifinále • Petr Frömel

Tipsport: 3.84 3.35 1.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a příště na počtenou. (21:33:10)
Tak až druhé prodloužení rozhodlo o vítězi a postupujícím do čtvrtfinále. Maupay se stal hrdinou večera, když dokázal projít přes dva bránící protihráče a překonat gólmana Dreyera. Troyes se ještě snažilo o srovnání a v závěru si vytvořilo opravdu velký tlak, ovšem na penalty nakonec nedošlo.

120+1

120

Po velkých problémech se daří hostujícím hráčům míč vyvést a uklidnit hru.

120

Míč končí na polovině Troyes, Dreyer pro něj rychle běží a rozehrává.

119

Závěr prodloužení se blíží, domácí mají jednu z posledních možností v podobě rohového kopu.

117

Žlutou kartu dostává Roux (AS Saint-Étienne).

117

Karaboué hledal před bránou své spoluhráče, přihrávka však nikoho z nich nenašla.

116

Cohade trefil pouze dobře postavenou zeď.

115

Eysseric vybojoval pro své barvy nejen další čas, ale také zajímavou standardku, Dreyer si už staví zeď.

114

Nakopnutý míč končí u Dreyera, ten rychle rozehrává na krátko.

113

Karaboué byl blízko srovnání, jeho přízemní ránu vyrazil Ruffier nohou.

112

Pro zblokovaný míč si v klidu přišel Ruffier, počkal, až k němu přiběhne někdo z protihráčů, teprve pak jej sebral do rukou.

111

Cohade před sebou měl otevřený prostor, ovšem balón poslal vysoko nad soupeřovu klec.

110

Hostující tým nadále zůstává u balónu a tentokrát už o své vedení přijít nehodlá.

107

107. Neal MAUPAY - 1:2

107

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Tak tady hodně zaspala domácí obrana. NEAL MAUPAY dokázal prosmýknout se skrz dva bránící protihráče, dostat se k míči dříve než gólman a tečovat míč ke vzdálenější tyči. Dreyer byl tak překvapen, že se jen ohlédl.

106

Začalo druhé prodloužení.
Gólu byli blíž spíš hosté, ovšem chybí jim přesná střelba, to domácí se spíš jen brání.

105+1

První prodloužení skončilo.

105

Žlutou kartu dostává Cohade (AS Saint-Étienne).
Žlutou kartu dostává Pierre-Gabriel (AS Saint-Étienne).

103

Další roh pro Saint-Étienne.

102

Cohade mohl přiblížit svůj tým postupu, ve velice dobré pozici pálil z voleje nad bránu.

102

Rohový kop pro domácí.

99

Darbion příliš prudkou přihrávku neměl šanci dostihnout. Ruffier bude rozehrávat.

98

Nepřesný centr nenašel svého adresáta, u míče domácí.

96

Velká skrumáž před bránou Troyes brankou nekončí, dorážet míč do brány se sice pokoušelo několik hráčů, ale bezúspěšně.

95

Přímý kop z velké dálky Dreyer vyboxoval do zámezí. Následovat bude roh.

94

Hosté drží míč na kopačkách, ale zatím si přihrávají pouze mezi sebou.

91

Jean to zkusil z hodně velké dálky a pokus to nebyl vůbec špatný, míč se dotkl horní části sítě a skončil za bránou.

91

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Malcuit, přichází Pierre-Gabriel.

91

Začal první poločas prodloužení.
Druhá půle už góly přinesla, celkem tři, ovšem jeden nebyl uznán. Hosté se nejprve dostali do vedení, avšak domácí dvanáct minut před koncem docílili srovnání. Na řadu tak přijde prodloužení, rozhodne se v něm o postupujícím?

90+4

Druhý poločas skončil.

90+2

Domácí mohli v závěru rozhodnout, ale v rychlém brejku byla přihrávka před bránu hodně nepřesná.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Centr před domácí bránu ztečoval jeden z hostujících fotbalistů hlavou do zámezí. Dreyer bude odkopávat.

89

Nebezpečí před bránou Troyes se podařilo domácím zatím zažehnat.

87

Gueyeho střela byla nejspíš ztečována do zámezí, přesto je nařízen odkop od brány.

84

Na druhé straně musel Dreyer vyběhnout skoro až ven z pokutového území, aby míč skluzem včas odpálil do bezpečí.

84

Ben Saada střílel z dobré pozice, ovšem mimo tři tyče.

83

Balón končí u Ruffiera, ten rozehrává na krátko.

81

Žlutou kartu dostává Karaboué (ESTAC Troyes).

79

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Pajot, přichází Cohade.

79

Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Court, přichází Ben Saada.

78

78. Benjamin NIVET - 1:1

78

Troyes právě vstřelilo branku!
BENJAMIN NIVET zamířil krásně k pravé tyči hostující svatyně, Ruffier se pouze ohlédl.

77

Žlutou kartu dostává Pajot (AS Saint-Étienne).

76

Hodně dobrá pozice pro domácí mančaft, zřejmě bude následovat přímý kop a Ruffier si už staví zeď.

75

Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Mavinga, přichází Karaboué.

74

Eysseric mířil hezky pod břevno a Dreyer měl co dělat, aby balón vyrazil nad bránu.

73

Ruffier musel pomoci svým spoluhráčům a míč odkopnout do bezpečné vzdálenosti od své brány.

72

Roux střílel z hodně velké dálky a bránu soupeře vůbec netrefil.

71

Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Thiago, přichází Nivet.

70

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Tannane, přichází Maupay.

70

Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet hráč Pi.

69

Komplikace u brány Saint-Étienne prozatím končí, Ruffier drží míč v rukavicích a uklidňuje hru.

68

Tvrdou ránu z pravé strany Dreyer vyrazil, následná dorážka skončila mimo jeho bránu.

67

Hosté přenáší hru až ke svému brankáři, je pravda, že čas jim nyní hraje do karet.

65

Míč před bránou Troyes ještě tečoval jeden z hráčů hostí, nakonec však skončil v rukavicích brankáře.

62

62. Ooussama TANNANE - 0:1

62

Avšak vzápětí je už gól uznaný a potvrzený. OUSSAMA TANNANE obdržel parádní přihrávku, zjevil se zcela sám před brankářem a zamířil do volné části jeho brány.

62

Hosté se už radovali ze vstřelené branky, ovšem hlavní arbitr jejich ovace utnul, ofsajd.

61

Žlutou kartu dostává Dabo B. (ESTAC Troyes).

59

V další útočné snaze zabránil domácím hráčům faul.

58

Roux se zničehožnic zjevil sám před brankářem, slabou ránou však poslal míč pouze do gólmanovy náruče.

57

Darbion mířil ze střední vzdálenosti mimo tři tyče. Domácí vstoupili do druhé půle opravdu aktivně, ale chybí jim lepší zakončení.

56

Ruffier už byl mimo svoji bránu, ale měl štěstí, že nikdo z protihráčů se k míči nedostal.

55

Hráč pokračuje dál ve hře a hned se zapojil do útočné akce se spoluhráči, po které bude následovat rohový kop.

54

Roux inkasoval nepříjemný úder do obličeje a zůstává sedět na zemi.

52

Druhý ofsajd zastavuje hostující mužstvo.

51

Další velké šanci Troyes zabránila nepřesná finální přihrávka, po které domácí ztrácí míč.

50

Mavinga z následného přímého kopu mířil po zemi do klubka hráčů před sebou.

49

Žlutou kartu dostává Dekoke (AS Saint-Étienne).

48

Gueye běžel po pravé straně sám směrem na bránu, nakonec se dostal i ke střele, ovšem z ostrého úhlu nemířil přesně. Přesto to byla první velká příležitost utkání a doufejme, že ne poslední.

46

Úvodní půle branku nepřinesla a nutno říct, že k vidění nebyla ani žádná velká příležitost. Hra sice není až tak nudná, avšak ani jeden z týmů nestřílí, hráči si spíš přihrávají pouze mezi sebou a na brankáře občas zamíří nějaký centrovaný míč z dálky, který velké problémy nenadělá. Zlepší se hra ve druhém poločase a dočkáme se i gólů?

45+1

45

Tannane se už dostával do šance, ale jeho akci zastavil ofsajd.

44

Dreyer po malé domů odkopává míč daleko od své svatyně.

43

Hosté nyní celou souhru překombinovali, hráči jakoby ani nechtěli střílet.

41

Lemoine hledal před bránou volného spoluhráče, jeho přihrávka však byla včas zastavena.

39

Teď si dával hlavní arbitr docela načas, než odpískal Brisonovi nedovolený zákrok, hostující hráč už byl připraven vydat se s míčem k bráně, avšak svůj záměr musel vzdát.

38

Jeden z hráčů Saint-Étienne zahrál evidentně rukou, ovšem hra pokračuje.

37

Vzápětí přišel centr před bránu, míč však zaletěl opět jen do náruče gólmana.

36

Dekoko dostává svůj tým do menším potíží, když se dopouští faulu na své polovině.

34

Letící míč doplachtil přímo do náruče Ruffiera, jenž rychle rozehrává. Opravdu velkou práci ani jeden z brankářů dosud neměl.

32

Eysseric byl od míče odstaven a do zakončení se tak nedostal.

31

Darbion na druhé straně rovněž prudký pas nedoběhl a míč musí přenechat protivníkovi.

30

Nepřesná přihrávka končí opět u domácího gólmana, ten odkopává daleko od své brány.

28

Slušnou střelu z voleje vyprodukoval jeden z hráčů Saint-Étienne, míč skončil přímo v Dreyerově rukavicích.

26

Přeci jen se domácí hráč zvedl a pokračuje ve hře dál.

25

Mavinga fauloval a zároveň se při tom lehce zranil. Zůstává ležet na trávníku.

23

Nepřesná přihrávka u brány Troyes připravila hosty o velice slibnou šanci.

22

Domácí několikrát za sebou zapojili do hry i svého gólmana. Pak založili útok, který skončil neúspěchem.

19

Míč jednou skončí u Dreyera, poté pro změnu u Ruffiera, ale ani v jednom případě to není nic nebezpečného. Na první velkou možnost stále čekáme.

18

V další šanci zastavuje hostující tým útočný faul.

17

Tannane na dlouhý míč nedosáhl a rozehrávat od brány bude Dreyer.

16

Hráči Saint-Étienne si dlouho přihrávali mezi sebou, nakonec ale o balón přišli.

14

Mavinga se málem dostal do samostatného úniku, nakonec upadl k zemi, ale faul se nepíská.

12

To byla hodně zajímavá situace, míč zůstal v bezprostřední blízkosti brány a dlouho byla situace velmi nejistá, nakonec se hráčům Troyes přeci jen podařilo odkopnout jej do zámezí.

11

Domácí se budou muset bránit nepříjemné standardce, soupeř bude rozehrávat hodně blízko jejich pokutového území.

8

Domácí ale odkopávají balón ihned do bezpečí.

7

Rohový kop pro hostující tým.

6

Malcuit hodně tvrdě najel do svého protihráče a může být hodně rád, že mu hlavní arbitr pouze domlouvá.

5

Míč končí u Dreyera, ten rozehrává na nejbližšího spoluhráče.

4

Karta se obrací a faulem si pomohli domácí.

3

Hosté se provinili faulem a soupeř bude rozehrávat na jejich polovině.

1

ESTAC Troyes: Dreyer – Mgcongca, Veškovac – Dabo, Thiago, Mavinga -Court, Pi – Darbion, Jean – Gueye.
Náhradníci: Grandel – Confais, Nivet, Ben Saada, Azamoum, Karaboué, Othon.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Pogba, Dekoke, Malcuit – Pajot, Selnaes, Lemoine – Eysseric, Roux, Tannane.
Náhradníci: Moulin – Soderlund, Clément, Bayal Sall, Maupay, Cohade, Pierre-Gabriel.

Rozhodčí: A. Gautier – M. Annonier, P. Jeanne.
Dobrý den, vítám vás u online přenosu ze zápasu Francouzského poháru, ve kterém se dnes střetnou ESTAC Troyes a AS Saint-Étienne. Úvodní výkop je naplánován na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

1:2

Branky: 78. Nivet – 62. Tannane, 107. Maupay

Karty:   61. Dabo (TRY), 81. Karaboué (TRY) – 49. Dekoke (SET), 77. Pajot (SET), 105. Cohade (SET), 105. Pierre-Gabriel (SET), 117. Roux (SET)

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 8:11. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 12:17.

ESTAC Troyes: Dreyer – Mgcongca, Veškovac – Dabo, Thiago (71. Nivet), Mavinga (75. Karaboué) – Court (79. Ben Saada), Pi – Darbion, Jean – Gueye.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Pogba, Dekoke, Malcuit (91. Pierre-Gabriel) – Pajot (79. Cohade), Selnaes, Lemoine – Eysseric, Roux, Tannane (70. Maupay).

Rozhodčí: A. Gautier – M. Annonier, P. Jeanne