1:1

konec (1:0)

10.02.2016, 21:00 • Estadio Mestalla • Semifinále • Michal Konvalina

Tipsport: 3.4 3.5 2.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mně je to tedy pro dnešek vše. S konstatováním, že Barca stále živí naději na obhajobu domácího poháru a také prodloužila sérii neporazitelnosti na úžasných 29 zápasů se s Vámi loučím.

Děkuji za pozornost a těším se zase někdy u onlajnů na počtenou! Přeji dobrou noc! (22:54:50)
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:8. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 19:17.
Druhé semifinálové utkání je u konce. Valencia nedokázala překvapit a doma uhrála s Barcelonou remízu 1:1.

Do kabin šli spokojenější domácí, protože ve 39. minutě je do vedení poslal Álvaro Negredo. Jinak jsme v prvním poločase nemohli vidět prakticky nic zajímavého.

Ani druhá půle nepřinesla žádnou extra fotbalovou podívanou, bylo vidět, že oba týmy v podstatě neměly o co hrát. Chyby se kupily na obou stranách barikády a kloudný fotbalový moment aby člověk pohledal. Nakonec jsme se řeci jen dočkale ještě jedné branky – v 84. minutě po akci tří střídajících hráčů skóroval po nahrávce Camary Wilfrid Kaptoum a určil tak konečný výsledek.

90+2

90+2

Douglas vysílal míč za obranu na Camaru. Toho ale předskočil Diallo a získal míč.

90+1

Camara centroval zleva, ale úspěch neslavil. Jeho centr totiž směřoval jen do klubka bránících hráčů v bílém.

90+1

Nastaveny byly dvě minuty.

90

Zakaria Bakkali se provinil faulem na půlicí čáře a Barcelona vstoupí do nastavení s míčem na kopačkách.

88

Bartra byl v rozmíšce s domácím Salvadorem, což by ještě u hlavního prošlo... Domácí plejer to však neopomněl patřičně (nebo nepatřičně) okomentovat a dostal klasickou žlutou „za řeči“.

87

Munir měl na kopačce další gól, ale po centru zleva prakticky v totožné pozici jako před okamžikem Kaptoum zakončil jen do Doménecha.