UEFA Youth League

FK Příbram – CSKA Moskva

2:2

po penal. (5:4) (1:0)

10.02.2016, 17:00 • Na Litavce, Příbram (CZE) • Play-off • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 4.35 3.6 1.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté 1.FK Příbrami oslavují postup do další fáze UEFA Youth League poté, co na domácím stadionu Na Litavce po penaltovém rozstřelu vyřadili CSKA Moskva. O osudu penalt rozhodla pátá série, ve které selhal Jusupov a na domácí straně následný tlak v pohodě ustál Jiří Januška. Konečný výsledek. 1. FK Příbram 2 CSKA Moskva 2, 5:4 po penaltách! (19:11:58)

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým 1.FK Příbram.

Autorem vítězné branky je JIŘÍ JANUŠKA.

Jiří JANUŠKA

5. série 5:4

Jiří Januška proměňuje penaltu a fotbalisté 1.FK Příbrami oslavují po dramatickém závěru postup do další fáze!

5. série 4:4

Jusupov v páté sérii selhává a 1.FK Příbram je hodně blízko k postupu do další fáze UEFA Youth League!

4. série 4:4

Šrain proměňuje.

4. série 3:4

Chosonov proměňuje.
Jsou za námi tři série a všichni střelci zatím byli úspěšní!

Střílení penalt začíná.
CSKA Moskva skvěle vstoupilo do druhého poločasu a během úvodních patnácti minut dokázalo zápas otočit, když se prosadili Konstantin Kučajev a Astemir Gordjušenko. Ruský klub poté mířil za postupem, jenže dvacet minut před koncem fauloval Alibekov v pokutovém území Hlavatého a za svůj zákrok navíc uviděl přímo červenou kartu. Následnou penaltu bezpečně proměnil Jiří Januška a poslal zápas do penaltového rozstřelu. Skóre po 90 minutách. 1.FK Příbram 2 CSKA Moskva 2.

2:2

Branky: 13. Chaluš, 71. Januška (pen.), rozh. pen. Januška – 46. Kučajev, 56. Gordjušenko

Karty:   20. Růžek (PRI), 22. Laňka (PRI), 43. Šrain (PRI), 81. Květ (PRI) – 29. Anisimov (CSK), 52. Alibekov (CSK)   69. Alibekov (CSK)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:21.

FK Příbram: Jedlička – Makoš, Chaluš, Holý (C), Růžek – Květ – Hlavatý, Januška – Šrain, Ayong, Laňka.
Náhradníci: Šedivý, Břížďala, Bouček, Červeňák, Matoušek, Bělohlávek, Rataj. Trenér: Petr Janota (CZE).

CSKA Moskva: Pomazun – Něplujev (86. Jusupov), Leonov, Alibekov (C), Puchov – Gordjušenko, Anisimov (46. Ferapontov), Kučajev – Chosonov, Žamaletdinov, Čalov.
Náhradníci: Ovčinnikov, Kyrnac, Stanisavlevič, Olejnikov. Trenér: Aleksandr Grišin (RUS).

Rozhodčí: Ivajlo Stojanov (BUL). Asistenti: Ivo Kolev (BUL) , Georgi Dojnov (BUL). Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Severýn (CZE)