Plekanec střleou zápěstím trefil střed branky, kde byl brankář.

Subban v dobré střelecké pozici branku trefit nedokázal.

Tomáš Plekanec to zkoušel individální akcí, ale obránce obehrát nedokázal.

62:26

Hanifin zblokoval střelu Maxe Pacciorettyho.

61:37

Eller ani Gallagher branku hostujícího týmu nedokázali trefit. Obrovské šance domácích zůstaly nevyužity.

60:54

Eric Staal mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, ta byla nepřesná.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Pravděpodobně poslední šanci základní hrací doby měli hosté, Eric Staal ale branku netrefil.

59:00

Poslední minuta hry v této třetině.

58:40

Scrivens musel zasahovat proti ojedinělé šanci hostujícího týmu. Domácí brankář si poradil se střelou i dorážkou.

58:12

Domácí se snaží rozhodnout, proti je dobře hrající defenziva Caroliny.

58:01

Časomíra ze třetí třetiny ukrojila další minutu.

57:01

Probíhají poslední tři minuty hry třetí třetiny.

56:50

Staal si na druhé straně vytvořil velkou šanci, a ta však zůstala nevyužila.

56:25

Canadiens mají nad Hurricanes převahu, ale nedaří se jim vstřelit rozhodující branku.

56:09

55:32

Galchenyuk byl vstřelení branky velmi blízko, nedokázal trefit odkrytou část svatyně.

54:59

Subban si srovnal kotouč na holi a pokusil se o střelu, ta se mu sice povedla, ale trefil prvního hráče před sebou. Následně hosté vyhazují.

54:09

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Staal E. – 2 min., nedovolené bránění).

53:41

Carolina se dostala do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.

52:52

Mitchell se dostal do brejku, který nedokázal využít. Protiakci okamžitě vedl Nestrašil.

52:24

Nyní hráli hosté poměrně dlouhou dobu v útočném pásmu, ale nepodařilo se jim vystřelit přesně.

51:30

Tomáš Fleischmann hlídkoval před brankou, kam směřoval kotouč od jeho spoluhráče. Český hráč nedokázal tečovat přesně.

50:54

Brian Flynn našel hruď domácího brankáře, který kotouč v pohodě kryje.

50:21

Komerční přestávka.

50:14

Icing Caroliny, buly před její brankou.

50:01

Max Pacioretty se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale tváří v tvář brankáře překonat nedokázal.

49:44

Postavení mimo hru, kterého se dopustil hostující celek.

49:05

Bell Centre žene domácí hokejisty ke vstřelení další branky, ale defenziva Caroliny dnes funguje poměrně dobře a Canadiens nedává mnoho prostoru pro zakončení.

48:40

Momentálně má převahu domácí tým, jeho herní pohodu se mu nedaří vyjádřit gólově.

48:09

Krátce před polovinou třetí třetiny následuje komerční přestávka.

47:47

Montreal se i díky podpoře diváků dostává poměrně snadno do útočného pásma, ale poněkud zapomíná na defenzivu.

46:10

Tomáš Fleischmann se pokoušel dobruslit kotouč, který směřoval za branku Caroliny. Rychlostní souboj prohrál, a tak hrají hosté.

45:35

Jordán našel Hanifina, který projel za brankou domácích a pokusil se o rychlé zasunutí puku za bližší tyč. To se mu nepovedlo.

45:00

Pět minut z třetí třetiny je pryč. Že bychom se při sledování zápasu nudili, to se napsat opravdu nedá. Šance střídá šanci. Brankáři musí být pozorní.

44:14

Gallagher obkroužil branku a pokusil s o rychlou střelu, zakončení si s přesností netykalo.

43:40

Andrej Nestrašil se uvolnil v oblasti kruhů pro střelu, s jeho pokusem si brankář Canadiens poradil.

43:06

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

42:30

Pacioretty sebral puk a pokusil se o rychlou střelu. Projektil vyslaný z jeho hole branku jen o malý kousek minul.

41:40

Flynn hrál aktivně v útočném pásmu a i díky tomu domácí kotouč vybojovali. Ke střele se ale už nedostali. Přihrávka na volného hráče postrádala přesnost.

41:24

Rask tečoval kotouč do ochranné sítě nad brankou Montrealu. Buly před brankou Montrealu.

41:05

Max Pacioretty byl v zakončení tísněn, rozhodl se pro střelu zápěstím, ale brankáře Warda nepřekonal.

40:20

Montreal pokračuje v aktivní hře, první jeho formace se snažila v útočném pásmu vytvořil rozruch, to se ale nepodařilo.

40:01

Ve druhé třetině se domácím podařilo vyrovnat, prosadil se Pacioretty .

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30

Carolina se snaží ještě o jeden vážnější útok, ale Montreal dobře hraje ve středním pásmu.

39:01

Hlasatel ohlásil poslední minutu hry. Puk mají domácí za svou brankou pod kontrolou.

38:33

Montreal nyní prodloužil puk do útočného pásma, zakázané uvolnění se tak nepíská.

38:01

Probíhají poslední dvě minuty hry v této třetině.

37:13

Následuje komerční přestávka v době, kdy do konce periody zbývají necelé tři minuty.

36:50

Galchenyuk s Gallagherem nedokázali rychlou akci dotáhnout do úspěšného konce. Následně neuspěl ani Tomáš Plekanec, který kotouč netrefil podle představ,

35:36

Michal Jordán posílá Carolinu do vedení v počtu střel – 22:21 pro Hurricanes.

35:21

Druhá třetina se dostává do své finální fáze.

35:11

34:20

Elitní přesilovková formace Montrealu se dostala do útočného pásma, sevřela Carolinu před brankou. Hosté se s velkým štěstím tomuto útoku dokázali ubránit. Nakonec se zmocnili kotouče, a tak mohou vyhodit, což se daří.

33:35

Markov ani Gallagher své šance nedokázali využít.

33:11

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Faulk – 2 min., podražení). Tomáš Fleischman se do brejku nedostal, anžto byl faulován.

32:43

Sledujeme rychlý hokej. Oba týmy se snaží hrát aktivně směrem do útoku.

32:05

Skinner se dostal do další zajímavé střelecké pozice, brankář Scrivens byl pozorný a dokázal zasáhnout.

31:40

Carolina pomalu ale jistě snižuje střeleckou převahu domácího celku.

31:06

Další zblokovaná střela, nyní se Petry položil do rány Jacoba Slavina.

30:20

Lars Eller velmi dobře obranným zákrokem zneškodnil šanci Noaha Hanifina.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i utkání. Stále platí vyrovnaný stav. Nejprve se prosadil Skinner, poté vyrovnal Pacioretty.

29:02

Carolina se ve středním pásmu zmocnila kotouče, a tak se mohla dostat do šance, kterou vedl Hainsey.

28:35

Devante Smith-Pelly neprostřelil brankáře Warda. Následuje komerční přestávka.

28:11

28:11 Max PACIORETTY - 1:1

28:11

Montreal právě vstřelil branku!
Šmankote, to byla skvělá rána. MAX PACCIORETY se trefuje z mezikruží střelou zápěstím do horní části branky. Asistence: Andrej Markov, P.K. Subban.

27:43

Hurricanes se nemohou dostat do tempa, nyní se musí bránit.

27:06

26:20

Tomáš Fleischmann v oslabení vybojoval kotouč na obranné modré a zavezl ho do pásma. Získal tak cenné vteřinky.

25:40

Montreal hraje v oslabení velmi dobře. Naopak Carolině se příliš nedaří.

25:10

Carolina přišla o pásmo, musí se vrátit do obranného pásma a znovu založit akci.

25:06

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Weise – 2 min., vysoká hůl).

24:59

David Desharnais stál na konci pohledné akce, která nekončí gólem.

24:00

Čtyři minuty druhé části jsou pryč. Montreal pokračuje ve střelecké převaze, nyní vede 16:12. Jen na skóre prohrává.

23:34

Kotouč po střele Andrighetta končí mimo hrací plochu, bude se vhazovat ve středním pásmu.

22:30

Petry a jeho dobrá rána zápěstím končí v náruči brankáře.

22:10

Dale Weise střelou zápěstím nedokázal prostřelit brankáře Warda, který utěsnil mezírku mezi betony.

21:16

Carolina začala druhou třetinu aktivně, domácí se musí bránit.

20:44

Joakim Nordström se dostal do zajímavé střelecké pozice mezi kruhy, ale branku trefit nedokázal.

20:13

Nordström zblokoval střelu Jeffa Petryho.

20:01

První třetina přinesla jednu branku. Střelecky aktivnější je Montreal, který prohrává, 14:12.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:49

Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy vystřelili dvanáctkrát.

19:30

Buly před brankou Warda. Nyní se hra poněkud kouskuje.

18:49

Hraje se v poměrně velkém tempu.

18:01

Probíhají poslední dvě minuty úvodního dějství.

17:26

Brian Flynn střelou zápěstím protáhl brankáře Cama Warda.

17:01

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:10

Hra se odehrává ve středním pásmu. Ani jeden tým se nedostává do šancí.

15:50

Dale Weise sestřelil Lilese.

15:01

První třetina se blíží do finální fáze. Hosté střelecky aktivnější a vedou o jednu branku.

14:31

13:39

Carolina nyní měla mnoho šancí, ale nedokázala je proměnit.Velkou roli v tom hrálo také to, že hostům kotouč často odskakoval od hole. Naopak při domácích stálo štěstí.

13:22

Elias Lindholm dostal namazáno před prázdnou branku, ale trefil štangli.

12:54

Lindholm vyhrál buly nad Tomášem Plekancem. Ještě před tím se dostal John-Michael Liles to zajímavé střelecké pozice, ale neproměnil.

12:20

Montreal vyhazuje přes všechny čáry. Carolina musí znovu od své branky zakládat akci.

12:11

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Petry – 2 min., držení hole).

11:05

Brendan Gallagher dobrou střelou a zejména tečí nedokázal skórovat.

11:00

Andrej Nestrašil se pokoušel dlouhou přihrávkou vysunout útočníka do šance, ale pas byl zastavený.

10:34

Sledujeme zápas, který nabídl jednu branku a sudí zatím nevylučovali.

10:34

Carolina je nyní znovu aktivnějším týmem. Ofenzivní snahu přerušuje komerční přestávka.

10:02

Znovu Mark Barberio se dostal k puku mezi kruhy a vystřelil dobře na branku. Gólman ale viděl a dokázal zasáhnout.

09:00

Devět minut z první třetiny je pryč, viděli jsme celkem deset střel, každý tým vystřelil pětkrát. A hosté vedou 1:0.

08:15

Mark Barberio si našel dobrou střeleckou pozici, proháčkoval se ke střele a brankář soupeře měl co dělat, aby zastavil kotouč.

07:30

Sledujeme rychlý hokej, optickou převahu mají hráči Caroliny. Ti vedou na střely na branku 5:2.

07:16

Scrivens nyní výtečně zasáhl lapačkou proti střele Jemelina. Diváci jeho zákrok ocenili aplauzem.

06:46

Ward nyní musel zasahovat proti střele Galchenyuka. Dokázal si s ní poradit.

06:21

06:21

Až nyní se domácí dostali do útočného pásma stabilněji, Max Pacioretty byl prvním hráčem, který ohrozil branku hostující týmu.

04:35

Hosté vystřelili na branku hned čtyřikrát. Domácí ani jednou.

03:58

Lindholm dostal přihrávku mezi kruhy, ale nedokázal puk přesně trefit.

03:40

Domácí se nyní brání, hosté jsou po vstřelené brance aktivnější,Canadiens nyní hájí obrannou modrou.

02:27

02:27 Jeff SKINNER - 0:1

02:27

Carolina právě vstřelila branku!
Hosté se dostali do útočného pásma, Jordan Staal nahazoval kotouč na branku a JEFF SKINNER dokázal puk tečovat mimo dosah brankáře. Asistence: Jordan Staal.

01:58

Od úvodního buly se hraje v rychlém tempu.

01:39

Buly Mitchell vyhrál buly nad Victorem Raskem.

01:38

Střela Jeffa Skinnera zápěstím dokázal brankář Scrivens zneškodnit. Jednalo se o střelu z křídla, gólman měl čistý výhled.

01:02

Plekancova akce je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině hostů.

00:01

Oba hráči jsou na ledové ploše.
Utkání začne o něco později.

Montreal Canadiens: Condon (Scrivens) – Subban, Markov, Petry, Emelin, Gilbert, Barberio – Weise, Desharnias, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Andrighetto, Eller, Fleischmann – Smith-Pelly, Mitchell, Flynn

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Faulk, Hainsey, Slavin, Liles, Jordán, Hanifin – Lindholm, Staal E., Versteeg – Nordström, Staal J., Nestrašil – Di Giuseppe, Rask, Skinner – Nash, McClement, Gerbe.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemná utkání

Dnešní soupeři se spolu v letošní sezóně střetli pouze jedinkrát. V prosinci loňského roku zvítězila Carolina na svém ledě díky fantastickému výkonu Jeffa Skinnera 3:2!

V utkání s Edmontonem zářil Tomáš Plekanec. Bod si připsal také Tomáš Fleischmann!

Montreal Canadiens

Montreal se po fantastickém vstupu do sezóny neskutečně trápí. Canadiens jsou ve Východní konferenci až na dvanáctém místě! V Atlantické divizi patří kanadskému celku páté místo a na čtvrtý Detroit ztrácí už šest bodů! V minulém utkání hostil Montreal další kanadský tým Edmonton a před vlastními fanoušky dokázal díky výhře 5:1 ukončit sérii porážek.

Poslední 3 zápasy

Montreal – Edmonton 5:1
Montreal – Buffalo 2:4
Philadelphia – Montreal 4:2

Nejproduktivnější hráči

P.K. Subban – 53 zápasů, 41 bodů (5+36)
Tomáš Plekanec – 53 zápasů, 39 bodů (10+29)
Max Pacioretty – 53 zápasů, 37 bodů (19+18)

Statistiky brankářů

Mike Condon – 35 zápasů, 2,5 gólů/zápas, 90,36%
Ben Scrivens – 5 zápasů, 3,23 gólů/zápas, 88,73%
Carolina Hurricanes

Carolina patří k překvapením letošní sezóny. Po několika zpackaných sezónách, kdy se topila na samotném dně tabulky, bojuje o postup do play-off. Aktuálně patří Hurikánům desátá pozice Východní konference a na osmou příčku ztrácejí pouhé dva body. Po Utkání hvězd sice Carolina nejprve padla na ledě Calgary, ale v minulém utkání na ledě Winnipegu zvítězila 5:3!

Winnipeg – Carolina 3:5
Calgary – Carolina 4:1
Carolina – Chicago 5:0

Justin Faulk – 53 zápasů, 34 bodů (15+19)
Victor Rask – 51 zápasů, 31 bodů (12+19)
Kris Versteeg – 52 zápasů, 31 bodů (10+21)

Cam Ward – 33 zápasů, 2,38 gólů/zápas, 90,53%
Eddie Läck – 23 zápasů, 2,72 gólů/zápas, 90,12%
Dobrý večer všem příznivcům nejlepšího ledního hokeje na planetě! Kanadskoamerická NHL nabízí pravidelně zápasy s dřívějším začátkem. Jedním z nich dnes bude souboj mezi Montrealem Canadiens a Carolinou Hurricanes, kterým Vás od 20:30 provede Tomáš Kubečka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

2:1

Branky a nahrávky: 29. Pacioretty (Markov, Subban), rozh. náj. Andrighetto – 3. Skinner (Staal)