Tipsport extraliga

HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

0:3

konec (0:1, 0:1, 0:1)

07.02.2016, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 44. kolo • Pavel Pelčák (@PavelPel)

Tipsport: 2.35 4.2 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:52

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Sebastian Gorčík – 2 min.).

59:27

59:27 Tomáš KAUT - 0:3

59:27

Dynamo právě vstřelilo branku!
Při hře v šesti domácí ztratili puk na polovině hřiště, kde se jej ujal TOMÁŠ KAUT, který ho bekhendovou střelou dopravil těsně kolem Bičánka až do odkryté sítě. Bez asistence.

56:00

Na dvě minuty je vyloučen Petr Sýkora (PCE) za sevření puku.

39:21

39:21 Lukáš NAHODIL - 0:2

39:21

Pardubice využívají další přesilovou hru. LUKÁŠ NAHODIL se jako poslední dotkl puku a následně si Michal Gulaši jako obránce srazil puk do vlastní sítě. Asistence: Jakub Orsava, Blaž Gregorc

38:51

Na dvě minuty je vyloučen Rostislav Marosz (KVA) za podražení.

38:32

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Petr Sýkora – 2 min.).

38:13

Bartek (KVA) tvrdě narazil Blaže Gregorce na mantinel. Tento zákrok je potrestán trestem ve hře do konce utkání za naražení zezadu.

34:49

Na dvě minuty je vyloučen Ladislav Havlík (PCE) za krosček před brankářem Maxwellem.

31:12

Na dvě minuty byli vyloučeni. Ze strany domácích Sebastian Gorčík (KVA) a za hosty Martin Štajnoch (PCE). Oba byli vyloučeni za hrubost.

30:19

Útok rozjel Huna, který přihrál Rachůnkovi přes celou ledovou plochu,kde získal puk Marosz, kterému chybělo velmi málo ke vstřelení první branky Karlových Varů.

27:10

Karlovarští jsou po dlouhé době pod velkým nátlakem hostů.

26:31

Beran s Rapáčem předvádí skvělou hru v útočném pásmu. Až je odpískán faul, který odsedí Michal Vachovec (KVA).

23:11

Na dvě minuty je vyloučen Brandon Maxwell (PCE) za zdržování hry padnutím na puk. Trest odpyká Matěj Beran.

22:14

Ve vlastním oslabení se pokusil vstřelit branku Huna, který unikl podél mantinelu. Na jeho rychlou střelu byl brankář připraven.

21:33

Na dvě minuty je vyloučen za držení hole Martin Rohan (KVA).

16:51

Na dvě minuty je vyloučen Ladislav Havlík (PCE) za sekání.

16:12

Další velká příležitost domácích! Po skvělé přihrávce přes celou ledovou plochu se Michal Vachovec rozhodl pro beckhednový blafák. Brandon Maxwell byl připraven a bez větších příležitostí střelu vykryl.

14:44

Jakub Flek se po přihrávce Sičáka ocitl úplně osamocený před Maxwellem! Střelu však vypálil příliš vysoko.

11:52

Na modré čáře napřáhl J. Tomeček, který nasměroval puk přímo na Maxwella, kde se snažil tečovat Huna, který puk poslal těsně vedle brankové konstrukce.

08:01

08:01 Lukáš NAHODIL - 0:1

08:01

Pardubice využívají přesilovou hru! Ihned po vhazování se puku zmocnil LUKÁŠ NAHODIL, který dokázal propasovat puk u tyčky. Asistence: Petr Sýkora, Martin Štajnoch

07:52

Rozhodčí budou poprvé vylučovat i na domácí straně. Na dvě minuty je vyloučen Michal Gulaši (KVA) za sekání.

06:36

Do přečíslení se dostali Kůs s Hunou. Huna však nepřesně přihrál Kůsovi pod brusle. Puku se zmocnili hosté.

05:11

Na dvě minuty byl za nedovolené bránění vyloučen Matěj Beran (PCE).

04:02

Do velké příležitosti se dostal Tomáš Rachůnek, který dostal přihrávku od mantinelu. Střelou beckhendem však mířil mimo bránu.

0:3

Branky a nahrávky: 9. Nahodil (Sýkora, Štajnoch), 40. Nahodil (Orsava, Gregorc), 60. Kaut

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", J. Tomeček, Gulaši, Rohan, Sičák "A", Redlihs, Baránek – Rachůnek, Marosz, Huna – Vachovec "A", Kůs, Bartek – Gorčík, Gríger, V. Tomeček – Koblasa, Osmík, Flek Trenér: Karel Mlejnek

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kopřiva) – Čáslava "A", Ščotka, Gregorc, Štajnoch, Havlík, Bokroš, Šeda – Marcinko "A", Redenbach, Sýkora "C" – Orsava, Nahodil, Monya – Beran, Tomášek, Rapáč – Moučka, Kaut, Pouliček – Voženílek Trenér: Peter Draisaitl

Rozhodčí: Pavel Hodek, Štěpán Souček – David Jelínek, Tomáš Pešek