1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

31.01.2016, 15:30 • ZS Luďka Čajky • 42. kolo • Ivo Raiskub

Tipsport: 2.05 4.2 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zlínští hokejisté nedokázali navázat na devět výher v řadě na domácím ledě. Jejich úspěšnou sérii překazili Oceláři z Třince, který zde zvítězili po brankách Kopeckého a Kanka těsně 2:1. Nutno dodat, že Třinec byl dnes lepším celkem a výhru si odváží zaslouženě. (17:53:15)

59:46

Říčka, Kotvan a vzápětí ani Holík nedokázali překonat Hamerlíka.

59:31

Kašík na střídačce, pokračuje se vhozením buly před Hamerlíkem.

59:31

Berani cítí poslední šanci, jak něco udělat s duelem. Berou si tedy oddechový čas.

58:26

Cibák se opět tlačil ke střele, ale ani tentokrát mu to nevyšlo.

57:34

Třinec v pohodě kontroluje jednobrankový náskok.

56:19

Zbyněk Irgl mohl definitivně rozhodnout o výhře Třince, ale Kašíka v samostatném nájezdu nepřekonal.

55:29

Unikající Cibák se do šance neprotlačil.

54:38

Zlín se tlačí do útoku, Třinec si střeží své pásmo.

54:10

Oceláři se opět dokázali ubránit. Irgl se vrací do hry.

53:31

Třinci se povedlo vyhodit, ale vzápětí musel Hamerlík opět zasahovat. Tentokrát zneškodnil střelu svého krajana Oldricha Kotvana.

52:33

Berani mají v přesilovce tlak, ale Hamerlík zatím drží svůj celek.

52:03

Zbyněk Irgl (TŘI) 2 minuty za hru vysokou holí.

51:49

Hrabalovi se nepovedlo udržet kotouč v útočném pásmu a dopředu mohou zase domácí.

51:13

Zlínští jsou v laufu a budou se snažit stav zápasu srovnat.

50:43

50:43 Patrik URBANEC - 1:2

50:43

Zlín právě vstřelil branku!
Zlínu se to nakonec povedlo. Vlach vyhrál buly na Čachotského, který posunul puk na PATRIKA URBANCE, jehož střela zápěstím propadla za Hamerlíkova záda. Asistence: Tomáš Čachotský, Roman Vlach.

50:40

Tentokrát se tvrdě opřel do puku Roman Vlach. Jeho tvrdý pokus stačil brankář Třince vyrazit do ochranné sítě.

50:26

Hamerlík měl menší problémy se střelou Oldricha Kotvana. Vhazuje se v obranném pásmu Třince.

49:17

Berani se tlačí a tlačí do zakončení. Třinečtí je ale nechtějí pustit blízko k Hamerlíkovi.

48:35

Kašík vyrazil dělovku Lukáše Galvase až do ochranné sítě. Buly u Kašíka.

47:23

Marušák se tvrdou střelou od modré čáry nedokázal prosadit. Zlín se tlačí ke kontaktní brance, ale zatím se mu to nedaří.

46:40

Ani střela Holíka z otočky neprošla před Hamerlíka.

46:16

Oceláři hýří pohybem a ofenzivitou. Třinečtí jsou dnes hodně silní v útoku.

45:26

Daniel Rákos (TŘI) zakončil puk do Kašíkovy branky po odpískání a bude za to potrestán osobním trestem.

45:16

Hamerlík dobře zasáhl proti střele Roberta Říčky.

44:18

Zlín navíc posílá kotouč přes celé kluziště a píská se zakázané uvolnění.

43:28

Zlínští jakoby se nemohli vůbec dostat do ideálního tempa. Třinec naopak působí velmi klidně.

43:01

43:01 Petr KANKO - 0:2

43:01

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři se trefují podruhé! PETR KANKO zvyšuje stav na 2:0 pro Třinec. Útočník zapůjčený z Havírova překonal Kašíka prudkou střelou nad Kašíkův beton. Asistence: Vladimír Svačina.

42:38

Kanko se vrací zpátky do hry, Třinec se ubránil.

42:15

Dnes precizní obrana Třince zatím Zlínu vůbec nic nedovolila.

41:26

Roman Vlach se ocitl s kotoučem v ofsajdu. Buly ve středním pásmu.

41:18

Oceláři se této přesilovce domácích hodně dobře brání.

40:27

Petr Kanko (TŘI) 2 minuty za hákování.

40:20

Zlínští si vybojovali přesilovou hru.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Čtyřicet minut za námi a stav je stále těsný 1:0 pro hosty z Třince. Ti byli ve druhé třetině o něco aktivnější, ale Kašíka podruhé překonat nedokázali. Zlínští dnes působí hodně ospalým dojmem. Uvidíme co nám nabídne poslední část.

40:00

39:25

Poslední minutka druhé třetiny.

38:48

Hamerlík měl problémy s dělovkou Daniela Štumpfa. Jeho pokus zneškodnil až na podruhé.

38:08

Kotouč po doteku Cibaka končí v zámezí. Opět se vhazuje u branky Třince.

37:24

Hra se hodně kouskuje. Třinec si drží těsné vedení. Zlínští nemohou najít recept na pozorného Petera Hamerlíka.

36:30

Oceláři i přes tlak přesilovku nevyužili. Kotvan se vrací do hry.

35:29

Oceláři pokračují v kombinaci v útočném pásmu.

34:50

Tybor z dorážky brankáře PSG nepřekonal. Zlínu se povedlo osvobodit.

34:24

Oldřich Kotvan (ZLN) potrestán dvěma minutami za zdržování hry.

32:28

Oceláři jsou v těchto minutách hodně aktivní.

31:19

Marek Růžička se po příhře Kanka propracoval do zakončení. Tam ho skvěle vychytal Libor Kašík.

30:28

Slušný tlak Ocelářů přerušilo až nepřesné nahození Richarda Stehlíka.

29:50

Kotouč končí na jedné ze střídaček. Pokračovat se bude vhazováním ve středním pásmu.

29:14

Třinec se zase usadil před Kašíkem a kombinuje.

28:10

Z ostrého úhlu se před Kašíka natlačil třinecký Rákos. Brankář PSG se přitisknul k levé tyči a žádné drama nepřipustil.

28:03

Teď si utvořili kombinační trojúhelník hosté. Kašík byl ale úspěšný a hosté si vynutili pouze vhazování.

27:05

Máme tu komerční přestávku. Po jejím konci se bude pokračovat před Hamerlíkem, kde se bude vhazovat.

26:18

Zlínští sevřeli svého soupeře v jeho pásmu a Hamerlík musel několikrát zasahovat.

25:53

Menší tlak domácích a Třinec vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

25:16

Na opačné straně dobře Hamerlík zasáhl proti dorážce Štumpfa.

24:37

Hosté ujížději v přečíslení dvou na jednoho. Polanský hledal žabičkou osamoceného Rufera, ten na dorážku nedosáhl.

23:44

Kanko opět v šanci, brankář Zlína si i tentokrát poradil s jeho dorážkou.

23:13

Kašík bravurně vychytal v tutovce Petra Kanka, který byl pro dnešní duel zapůjčen z prvoligového Havířova.

22:38

Řezníčkovu bombu vyrazil Hamerlík pouze před sebe, kde ho nikdo z hostí neatakoval a brankář Třince posléze puk schoval zase do lapačky.

22:05

Až v závěru početní výhody se dostal ke střele Tybor, vzápětí i Martin Adamský. Obě střely si dokázal Kašík pohlídat.

20:39

Třineckým se v přesilovce zatím nepovedlo ohrozit branku Kašíka.

20:01

Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za vysokou hůl.
Úvodní třetina byla hodně vyrovnaná a hrálo se často dlouhou dobu bez přerušení. Poté díky zdravotnímu problému jednoho ze členů pořadatelů, kterému se udělalo nevolno, byla třetina dříve ukončena. Poté se v dohrávajícím čase prosadil po hrubce Kotvana útočník Kopecký. Hosté tedy začnou druhou třetinu přesilovkou a jednogólovým náskokem.

20:01

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:32

Je tu icing ze strany domácích. Buly před Kašíkem.

19:16

Čeká nás poslední minutka první třetiny.

18:36

18:36 Tomáš KOPECKÝ - 0:1

18:36

Kotvan namazal kotouč přímo na čepel TOMÁŠE KOPECKÉHO, který z mezikruží prostřelil Libora Kašíka. Zlínu ta dohrávka první třetiny příliš nepomohla. Třinci to naopak přišlo vhod. Bez asistence.

18:14

Pokračuje se ve hře, vhazuje se u Hamerlíka.

Předčasně byla ukončena první třetina. Po úpravě ledu se zbytek první části dohraje.

18:14

Hra je přerušena, protože jeden ze členů pořadatelské služby má nějaké zdravotní komplikace. Na místo byli povolání lékaři.

18:14

Říčkovo prudší nahození si Peter Hamerlík pohlídal.

17:56

Třinecká pětice se usadila v útočném pásmu a byla z toho nebezpečná střela Galvase. Jeho pokus skončil v lapačce pozorného Kašíka.

17:24

Kotvan pouze nahodil kotouč do útočného pásma, aby domácí mohli poslat na led čerstvé síly.

16:50

Úmyslný ofsajd Ocelářů. Opět se vhazuje v obranném pásmu Ocelářů.

16:13

Hraje se hodně defenzivní hokej. Tempo hry je solidní, ale schází tomu první trefa. Poté určitě jeden z celků svoji hru více otevře.

15:22

Další zakázané uvolnění Třince.

15:14

Čachotský jen těsně minul branku Třince. Mezi diváky to jenom zahučelo.

14:55

Zakázané uvolnění Třince. Vhazuje se po pravé ruce Petera Hamerlíka.

14:11

Kašík se vrhl rychle pod nohy Irglovi a znemožnil mu dorážet Douderovu střelu od modré čáry.

13:26

Draveckého pokus z ostrého úhlu skončil na boční síťce. Vzápětí kotouč přikryl Kašík pod vyrážečku.

13:17

Galvas převzal puk za vlastní brankou a zakládá kombinaci svého celku.

12:41

Kotouč se po střele Davida Noska odrazil do ochranné sítě. Po komerční přestávce budeme pokračovat.

12:13

Odpískán icing třineckých Ocelářů. Vhazuje se po pravici Petera Hamerlíka.

11:18

Kopecký se tlačil do šance, ale byl včas odstaven bránícím Matějíčkem.

10:39

Hra plyne velmi rychle, ovšem oba brankáři musejí být doslova promrzlí.

10:03

Hra je přerušena. Vhazovat se tentokrát bude ve středním pásmu.

9:21

Zakázané uvolnění hokejistů Zlína. Vhazuje se před Liborem Kašíkem.

8:48

Kotouč se dostává k hostům, kteří se vydávají do útočného pásma něco vymyslet.

8:19

Zatím čekáme na vážnější příležitost. Oba týmy se hodně soustředí na defenzívu a nechtějí výrazně chybovat.

7:37

Berani se usadili v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

7:08

I tohle oslabení přečkali třinečtí bez inkasované branky.

6:49

Nejprve Matějíček, poté ani Žižka neuspěli. Jako poslední střílel Holík a jeho pokus také Hamerlík společně s obránci dokázal srazit do bezpečí.

6:17

Třinečtí špatně vyhodili a Zlín je opět na puku.

5:44

Přesilovkový kolotoč domácích právě začíná.

5:19

Ocelářům se povedlo bleskově dostat kotouč pryč z vlastního pásma.

5:06

Třinec jde opět do čtyř. Vladimír Svačina (TŘI) 2 minuty za podražení.

4:43

Čachotského střela zápěstím jen těsně minula třineckou svatyni.

4:10

Domácí sehráli přesilovku aktivně, Hamerlíka se jim ale překonat nepovedlo. Stehlík se vrací do hry.

3:14

Zlín si vytvořil v přesilovce značný tlak. Třinci se ale včas povedlo zachytit kotouč a osvobodit se.

2:45

Nejprve střílel Bukarts a vzápětí otestoval Hamerlíkovu pozornost obránce Matějíček. Slovenský brankář si pokryl oba pokusy.

2:29

Holík se bleskově nacpal před Hamerlíka, který ho v pohodě vychytal.

2:08

Rozhodčí poprvé vylučují. Za katr odjíždí Richard Stehlík (TŘI) 2 minuty za držení protihráče.

1:44

Druhé zakázané uvolnění Ocelářů. Vhazuje se po pravé ruce Hamerlíka.

1:16

Střelecký pokus Vladimíra Svačiny mířil těsně vedle. Útočník Ocelářů napálil pouze boční síťku.

0:47

Následná rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění.

0:46

Na ledě už jsou druhé formace obou celků a Oceláři zakládají akci zpoza vlastní branky.

0:27

Třinečtí se tlačili do šance, ale před Kašíka se nedostali. Na opačné straně se neprosadil ani kličkující Říčka.

00:01

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Urbanec – Bukarts, Holík, Říčka – Ondráček, Cibák, Maruna – Štumpf, Vlach, Veselý – Čachotský, Šťastný, Čech.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Hrabal, Nosek, Galvas, M. Doudera, Stehlík, Slovák, L. Doudera – Dravecký, Kopecký, Irgl – Kanko, Růžička, Svačina – Rufer, Plíhal, Rákos – Adamský, Polanský, Tybor – Jašek.

Rozhodčí: Fraňo,Hejduk, Komárek, Skopal.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hezkou hokejovou neděli ze Zlína. Extraliga se nám přehoupla do samotného finiše a na ZS Luďka Čajky se proti domácím Beranům postaví Oceláři z Třince. Slezský celek převzal před nedávnem Jiří Dopita, který vlastnil hokejovou Olomouc. Vítěz z Nagana dostal nelehký úkol, když převzal třinecký kádr. Kádr Třince doznal několika změn. Odešli útočníci Jakub Klepiš, Erik Hrňa, Jakub Orsava. Přišli naopak Ján Sýkora z Plzně, Lukáš Žejdl z Mladé Boleslavi, Radoslav Tybor z Pardubic nebo ze Slovenska přišel bek Tomáš Slovák. Poslední čerstvou posilou je díky početné marodce obránce Richard Stehlík, který po nevydařeném angažmá v Kometě sehrál jeden duel v rakouském Villachu a do konce sezony bude oblékat právě třinecký dres.

Zlínští hokejisté jsou naladěni na vítěznou vlnu a dnes budou chtít přidat desátou výhru v řadě na domácím ledě. Svěřenci Rostislava Vlacha se dostali do parádní fazóny a sbírají bod za bodem. Z nedávné krize se ševci propracovali až na osmou pozici a v případě výhry a prohry Chomutova mohou atakovat již sedmou pozici. Kromě brankáře Kašíka a celého týmu zažívá fazónu lotyšský útočník Roberts Bukarts. Ten stihl nasbírat ve 25 zápasech úctihodných 26 kanadských bodů. Přidá i dnes další? O tom se můžete přesvědčit již v 15:30, kdy začíná duel mezi Zlínem a Třincem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

1:2

Branky a nahrávky: 51. Urbanec (Čachotský, Vlach) – 19. Kopecký, 44. Kanko (Svačina)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Urbanec – Bukarts, Holík, Říčka – Ondráček, Cibák, Maruna – Štumpf, Vlach, Veselý – Čachotský, Šťastný, Čech.

Rozhodčí: Fraňo,Hejduk, Komárek, Skopal

Diváci: 5 807