3:4

po s.n. (1:0) (0:3, 1:0, 2:0 - 0:0)

31.01.2016, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Skupina B • Lukáš Foff

Já se s vámi pro dnešek loučím a zase někdy na počtenou. (14:25:20)
Zajímavé utkání na východě Čech je za námi. Vítkovice se už v první třetině ujaly vedení 3:0, ale Hradec vystřídal do druhé třetiny gólmana a ten se zdál býti nepřekonatelným pro hostující hráče z Moravy. Mountfield mohutně finišoval a dokázal srovnat při powerplay, ale v nájezdech se štěstí přiklonilo na stranu hostů. Ti si tak odvážejí dva cenné body za výhru 4:3 po samostatných nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Steel.
Dva body putují do Ostravy! Jediným úspěšným střelcem v samostatných nájezdech byl v páté sérii TADEÁŠ VÍCHA, který forhendem překonal dnes výborného Novotného.

5. série 1:0

Tomáš Šlaicher nedokázal ukočírovat kotouč a ten skončil v betonech Pitáka. Vítkovice vítězí.

Tadeáš Vícha si kotouč posunul do forhendu a vstřelil první gól.

4. série 0:0

Jakubcovi kotouč utekl.

Kylnár zkusil střelu na lapačku Novotného, ale v ní touš skončil.

3. série 0:0

Ani kapitán Petr Fridrich neuspěl.

Vyrážečka Pitáka.

2. série 0:0

Série gólmanů pokračuje. Opět pravý beton Novotného.

Poppel šel do dlouhého bekhendu, ale neuspěl.

1. série 0:0

Vojtovič zkusil zabrzdit před Novotným a zakončit forhendem, ale ani on nebyl úspěšný.

Matěj Morong zkoušel střelu mezi betony, ale neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení vítěze také nepřineslo. Rozhodnout tak musí samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:45

Tvrdá rána těsně vedle brány Novotného.

3:4

Branky a nahrávky: 32. V. Síla (Pokorný), 52. Síla (Morong), 59. Pokorný (Martinec) – 2. Fridrich (Beránek), 12. Kylnár (Takáč, Urban), 18. Beránek (Fridrich, Šulák), rozh. náj. Vícha