Pardubice – Chomutov 3:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Sýkora (Nahodil, Redenbach), 37. Sýkora (Marcinko), 56. Orsava (Gregorc, Beran) – 47. Ölvecký (Jánošík)
Vítkovice – Sparta 2:3
15:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Vandas (Kolouch, Kucsera), 35. Balán (Štencel) – 17. Pech, 23. Kumstát (Forman, Hlinka), 51. Netík (Polášek, Eminger)
Litvínov – Mountfield HK 5:1
15:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Pavlík (Hanzl), 21. Lukeš (Hubl, Gerhát), 22. Frolo (Piroš), 32. Hanzl, 53. Gerhát (Hübl, Lukeš) – 18. Courchaine (Ihnačák, Frühauf)
Zlín – Třinec 1:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 51. Urbanec (Čachotský, Vlach) – 19. Kopecký, 44. Kanko (Svačina)
K. Vary – Kometa Brno 5:3
15:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Marosz (Bičánek, Rohan), 18. Huna (Bartek, Gulaši), 25. Bičánek (Marosz), 43. Vachovec (Bičánek, Kůs), 52. Kůs (Bartek, Baránek) – 23. Kaberle (Němec, Špirko), 29. Vondráček (Zohorna H., Malec), 33. Ton (Burian)
Liberec – Plzeň 2:1
17:20, po prodl.
Branky a nahrávky: 49. Birner (Vampola), 61. Bakoš (Bulíř) – 44. Johnson (Kratěna, Bližňák)
Most – Přerov 1:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Rod (Strejček, Rindoš) – 2. Kovářík (Goiš, Ferenc), 40. Stoklasa (Sikora, Pala), 58. Popelka, 60. Sýkora
Chabarovsk – Viťaz 1:4
08:00, konec
Branky a nahrávky: 44. Gračjov (Aťjušov, Dedunov) – 10. Soloduchin, 18. Afinogenov (Nikulin, Makejev), 39. Soloduchin (Berďjukov), 56. Horák (Eronen)
Vladivostok – Dynamo Moskva 2:5
08:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Lugin (Bartulis, Fisenko), 24. Podšendjalov (Kuzněcov) – 24. Fjodorov (Cvetkov, Galimov), 25. Galimov, 37. Karpov (Sinicyn, Alexejev), 49. Fjodorov (Višněvskij, Cvetkov), 60. Šipov (Těreščenko, Višněvskij)
Novokuzněck – Záhřeb 5:1
11:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kousal (Manuchov), 31. Musin (Kousal), 34. Manuchov (Fairchild), 53. Plotnikov (Makarenko), 56. Fairchild (Makarenko) – 11. Deutsch (Bolduc)
Novosibirsk – HC Slovan 3:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Ullström (Mišarin), 33. Šalunov (Ignatovič), 55. Šalunov (Sannikov) – 22. Kašpar (Barker), 23. Šťastný (Surový)
Jaroslavl – Soči 3:6
15:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Averin (Novotný), 24. Averin (Apalkov), 39. Grigorjev (Kapustin) – 5. Anisin (Dmitrij Kazionov), 25. Petersson (Jalasvaara, Maxwell), 27. Maxwell (Petersson, Skačkov), 44. Skačkov (Paigin), 55. Mamašev (Skačkov), 56. Paigin (A. Kosticyn, Mamašev)
Spartak Moskva – CSKA Moskva 2:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Šmeljov (Wellman, Mereškin), 37. Klimenko (Genoway) – 21. Světlakov (Radulov, Platt), 40. Zajcev (Radulov), 42. Světlakov (Radulov), 52. Radulov (Da Costa)
Znojmo – Salzburg 7:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Trivino, 8. Šulák (Šeda, Lakos), 14. Šedivý (Pucher, Roupec), 15. Tomas (Lakos), 18. Trivino (Fiala), 26. Podešva (Yellow Horn, Špaček), 41. Štach (Tomas) – 1. Heinrich (Aquino), 18. Aquino (Ledin, Komarek), 29. Ledin (Komarek), 53. Komarek (Connelly), 54. Komarek (Aquino), 55. Komarek
Atlantická divize – Metropolitní divize 4:3
23:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Karlsson (Larkin), 10. Jágr (Larkin), 13. Ekblad (O'Reilly, Komarov), 16. Subban (Larkin, Bishop) – 2. Letang (Malkin), 5. Kuzněcov (Faulk), 11. Malkin (Saad, Schneider)
Mountfield HK – Vítkovice 3:4
12:00, po s.n. (1:0) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 32. V. Síla (Pokorný), 52. Síla (Morong), 59. Pokorný (Martinec) – 2. Fridrich (Beránek), 12. Kylnár (Takáč, Urban), 18. Beránek (Fridrich, Šulák), rozh. náj. Vícha
Kometa Brno – Motor ČB 1:4
12:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Vašíček (Konečný) – 30. Silný, 35. Krcho (Vaculík), 43. Beránek., 47. Egert (Houdek)
Zlín – Třinec 4:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Dřímal (Světlík), 12. Světlík (Fajkus, Dřímal), 13. Dobiáš (Pröschl), 52. Sedláček (Kowalczyk) – 54. Peterek (Homola)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pokorný, 6. Tecl (Cachnín), 32. Cachnín (Tecl, Horák), 56. Cachnín (Kohout) – 27. Primožič (Pytlík), 42. Pytlík (Kukla)
Ústí n/L – Litvínov 4:2
12:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 23. Štochl (Čermák), 30. Machulda (Harkabus, Costa), 40. Čermák (Tůma), 60. Gottfried – 4. Svoboda (Bártek), 7. Jindra (Dufek, Svoboda)
HC Plzeň – K. Vary 5:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Přikryl (Matiášek), 48. Princl (Hajžman), 49. Houdek (Matiášek, Hajšman), 57. Lang (Hajšman), 57. Lokajíček (F. Kolář) – 4. Pištěk (Maydl), 37. Novotný (Pištěk, Poizl)
Havířov – Vsetín 2:0
13:15, konec
Branky a nahrávky: 17. Janeček (Revaj), 42. Revaj (Janeček, Grygar)
Trenčín – Košice 0:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 42. T. Varga (Češík, Hrnka), 60. Bartánus, 60. Hrnka (Lelkeš, Mikuš)
Zvolen – Martin 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Jurík (Škvaridlo), 5. Jurík (Mráz, Klhůfek), 19. Jurík (Klhůfek, Mráz), 24. Jurík (TS), 43. Mráz (Jurík), 58. Mráz (Juraško, Bagin) – 15. Poliaček (Galamboš), 15. Tabaček (Cipulis, Matejka), 28. Rzavský (Dvořák)
Poprad – Piešťany 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Kroták (Paločko), 23. Paločko (Fabian, Heizer), 27. Kasík (Fabian, Paločko), 29. Bajaruns (Paločko), 52. Heizer (Bartečko, Koyš), 60. Rapáč (Bartečko) – 5. Petráš (Tibenský, Tvrdoň), 38. S. Saliji (Belluš), 56. Holovič
Skalica – Nitra 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Studenič (Jankovič, Knyazev), 48. Jankovič – 18. Piačka (Kuzma), 24. Slovák, 25. Ručkay, 36. Piačka (Mezei)
Žilina – Banská Bystrica 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Huna (Zaťko), 33. Brejčák (Novotný), 56. Drevenák (Ťavoda) – 26. Ambróz (Čížek)
Debrecen-Miskolc – Znojmo 3:4
15:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Kovacs (Albert), 28. György, 44. György (Bernath, Laczko) – 42. Svatuška (Beran, Mandát), 48. Jeřábek (Porzer, Račický), 59. Lander (Mandát, Beran), 63. Beran (Kruckovyč)
Náchod – Třebechovice p. O. 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kodym (Ježek), 6. Ježek (Valášek, Verner), 18. Janoušek, 42. Kodym (Valášek, Ježek) – 47. Šeda (Drašnar, Hendrich), 59. Filip (Hendrich)
Dvůr Králové n. L. – Nový Bydžov 9:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Luštinec (Hamerský), 6. Veselý (Fořt, Polák), 15. Szakal (Ježek, Mišinec), 26. Polák (Luštinec, Veselý), 36. Polák (Fořt), 40. Szakal (Ježek, Luštinec), 45. Komárek (Fořt, Polák), 48. Ježek (Vitebský, Luštinec), 59. Ježek (Komárek) – 1. Hlavatý (Kozák), 3. Kubišta (Nedbal, Kozák), 14. Němec (Jebavý, Postolka), 41. Kubišta (Kozák, Nedbal)
Nová Paka – HC Jičín 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kadeřábek (Kadeřábek, Šuvara), 28. Hloušek (Kulhánek, Hric), 57. Hloušek (Hric) – 10. Nový (Louženský), 11. Weiss (Kysela), 26. Weiss (Kysela, Klaban), 42. Vondráček (Žďárský)
Jaroměř – N. Město n. M. 0:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Šejnoha, 28. Šejnoha (Vlček, Hrabica), 34. Hrabica (Petr)
HC Varnsdorf – Frýdlant 3:8
15:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Zábranský (Protcenko), 41. Matějka (Prokop), 52. Oplt (Falta) – 3. Potocký, 4. Šostý (Kotrč), 10. Kotrč (Hodač, Šostý), 31. Janda (Balabán), 39. Kotrč (Hodač), 48. Šostý (Vološín), 49. Hodač, 60. Potocký (Vološín)
Č. Lípa – Lomnice n/P 3:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Krupička (Češka), 24. Minařík (Rašín, Karásek), 33. Žák (Krupička) – 44. Rudiš, 46. Vala (Kinčl)
Nový Jičín B – Rožnov p. R. 4:2
*13:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Gajdoš (Gilar, Hermann), 23. Toman (Macháček), 25. Toman (Macháček, Macháček), 31. Škubala (Gilar, Hermann) – 1. Vaculín (Kroupa, Vyvíjal), 13. Švrček (Holiš, Vaculín)
Česká Třebová – Hlinsko 9:3
17:00, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 5. Fúzik (Fischer, Jindřich), 23. Vlček (Hemský, Zadina), 29. Jindřich, 34. Vlček (Hemský), 37. Vlček (Hemský, Škvor), 39. Zadina (Hemský, Vlček), 41. Vlček (Fink, Hemský), 54. Fousek (Markl, Poskočil), 58. Markl (Fúzik) – 47. Pazdera (Plachý, Havel), 57. Bláha (Doležal), 57. Plachý
Moravská Třebová – Choceň 3:4
17:00, po s.n. (0:1) (ČF)
Branky a nahrávky: 7. Muselík (Pokorný), 22. Muselík (Pokorný, Řehulka), 45. Černý (Duba, Rosendorf) – 4. Prachař (Prachař, Kopsa), 42. Pilař (Prachař), 60. Pilař (Prachař, Prachař), rozh. náj. Řezníček
Světlá nS – Chotěboř 2:1
17:00, po prodl. (ČF)
Branky a nahrávky: 53. Dolinský (Doležal), 61. Včela (Svoboda) – 55. Hajšman
Chrudim – Litomyšl 5:4
17:00, konec (ČF)
Branky a nahrávky: 30. Kišš (Králíček), 36. Procházka (Kišš), 46. Králíček (Karásek), 57. Kišš, 59. Kišš – 22. Pilavka (Starý), 23. Skoumal, 37. Šeda (Budina), 54. Vomočil (Fajfr)
Polička – Ledeč n. S. 1:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 55. Gregar – 11. Svoboda (Zadražil, Štěrba), 23. Svoboda (Pecen), 31. Zmrhal (Křesťan, Havel), 44. Štěrba (Svoboda, Zadražil), 46. Brýdl (Pecen), 56. Pecen
Veselí nLuž. – Č. Krumlov 4:1
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Čáp (Mikeska, Dušák), 28. Klimeš (Benda), 34. Míchal, 40. Vlach (Bůžek, Malecha) – 8. Štěrba (Kadlec, Vondřich)
Radomyšl – Milevsko 1:5
*20:00, konec
Branky a nahrávky: 58. Vlk (Řehoř) – 4. Radosta (Müller), 8. Bartůněk (Nevolný), 38. Pouch (Bartůněk), 42. Pouch, 54. Pouch (Bartůněk)
HC Vimperk – Tábor B 5:6
17:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 13. Paule (Korous), 31. Předota (Krejsa), 44. Lang (Krejsa), 44. Hail (Paule), 52. Předota – 8. Samec, 14. Pechánek (Kratochvíl), 43. Ježek (Hubáček), 45. Trieb (Hubáček, Mařík), 52. Mařík (Hubáček, Trieb), rozh. náj. Pechánek
Hluboká n.V. – David Servis 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Janda (Troup, Gottwald), 37. Heřmánek (Bělohlav, Klauser) – 16. Zíka (Sumeraurer), 18. Trummer (Cikán), 28. Hanzal (Korbela, Janda), 35. Nedorost (Šperger), 55. ml. (Hanzal)
Velká Bíteš – HC Boskovice 2:6
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Petrčka (Touška), 59. Vojáček – 1. Veselý (Polanský, Hnilička), 33. Popolanský (Hnilička), 41. Hnilička (Kárný), 46. Zvolánek (Skácel), 47. Kárný (Skácel), 58. Popolanský (Veselý, Hnilička)
Břeclav B – Uh.Brod 3:9
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Blaha (Lenkovič), 27. Klimovič (Barták), 31. Klimovič (Blaha, Dora) – 3. Vaněk (Chovanec), 4. Holík (Doležálek, Kubiš), 11. Chovanec (Šiller, Obadal), 18. Ondra (Doležálek, Klusák), 19. Holík, 29. Vaněk (Nesrsta, Holík), 29. Hladiš, 38. Ondra, 39. Nesrsta (Holík, Doležálek)
Trstěnice – Mar.Lázně 5:15
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Lovas (Sádlo), 17. Pech (Sádlo), 25. Sádlo (Bubla), 51. Tiser (Škornička, Sádlo), 51. Večeřa (Bubenščikov) – 4. Formánek (Himl), 23. Karolík (Formánek, Hampejs), 23. Petr (Chaljavin), 24. Říha (Hampejs), 26. Formánek (Petr, Chaljavin), 27. Formánek (Chaljavin, Himl), 32. Himl (Petr, Formánek), 36. Chaljavin (Formánek), 39. Říha (Karolík), 43. Formánek (Žemlička), 45. Himl (Formánek), 49. Žemlička (Formánek, Petr), 53. Himl (Karolík), 59. Formánek (Chaljavin), 60. Žemlička
Chotíkov – Klatovy 3:4
*17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Setikovský (Baar), 35. Monhart (Peleška), 44. Švík (Zimmermann) – 14. Vraný (Babka), 15. Kuželík (Vondryska), 19. Babka (Juráň), 55. Vondryska (Čuban)
Třemošná – Kaznějov 5:7
*19:15, konec
Branky a nahrávky: 8. Hofrajtr (Koukolík), 11. Koc (Javornický), 19. Radouch, 20. Hofrajtr (Beránek), 28. Koc (Javornický) – 7. Sýkora (Markov), 12. Pejchar (Komanec, Valečka), 32. Pejchar, 32. Sýkora (Markov), 34. Dobrý (Valečka), 34. Pejchar (Ruprecht), 60. Sýkora (Hanzlíček)
Lev Benešov – Rakovník 2:5
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Fedoročko (Bursík, Starec), 28. Starec (Bursík, Holánek) – 2. Važanský (Chvojka, Krejčí), 15. Chvojka (Hegenbart), 32. Chvojka (Hegenbart), 39. Kříž (Ságner, Grill), 60. Vyskočil
Mělník – V.Popovice 3:2
*17:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 44. Douda (Prejza), 56. Douda (Nový, Prejza), rozh. náj. Prejza – 15. Bícha (Chochola), 32. Vacek
Vlašim – Mladá Boleslav B 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Kočí (Burda, Jaeger), 34. Matějka, 44. Herwig (Matějka), 46. Jaeger (Kočí), 58. Herwig (TS) – 17. Rovný (Bartoš), 21. Hradec (Zökler)
Havířov – Frýdek-M. 1:2
17:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 11. Kristian (Stružík, Trombik) – 24. Ondráček (Kozubek, Škubala), rozh. náj. Skalický