ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Slovan Ústí nad Labem – HC VERVA Litvínov

4:2

konec (0:2, 3:0, 1:0)

31.01.2016, 12:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Skupina C • Info o změnách stavu (Josef Cestr (@Hyddaw))

Ústečtí vítězí podruhé v řadě, když si po zápase v Letňanech poradili v domácím prostředí s nedalekým Litvínovem. Všechny tři body tak zůstávají v Ústí nad Labem. (14:04:00)

59:14

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Výhru domácího Slovanu potvrzuje brankou do prázdné brány v závěru zápasu PAVEL GOTTFRIED. Bez asistence.

55:33

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Daniel Jouza – 2 min., vysoká hůl).

48:06

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Kale Costa – 2 min., podražení).

40:01

40:00

39:25

Těsně před závěrečnou sirénou druhé třetiny otáčí hráči Ústí vývoj utkání! TOMÁŠ ČERMÁK zařídil svému celku vstřelení třetí branky v řadě. Ústečtí tak s největší pravděpodobností budou odcházet do šatny s jednobrankovým náskokem. Asistence: Jan Tůma.

33:51

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Štochl – 2 min., podražení).

33:30

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (David Magasanik – 2 min., příliš mnoho hráčů).

32:37

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (David Zirtoni – 2 min., hákování).

29:01

Ústí nad Labem vyrovnává stav utkání v polovině druhé třetiny. VLADIMÍR MACHULDA zaznamenal svůj letošní první gól sezóny. Asistence: Matěj Harkabus a Kale Costa.

22:45

Využitá přesilová hra! Na konci celé útočné akce Slovanu stál JAKUB ŠTOCHL, který jako první z domácích hráčů překonal Prokeše. Asistence: Tomáš Čermák.

21:52

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukáš Vacín – 2 min., napadení).

20:01

20:00

13:51

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Herák – 2 min., napadení).

06:56

Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínov o necelé čtyři minuty později přidává již druhou branku, o kterou se tentokrát postaral DAVID JINDRA. Litvínovští načali zápas velmi aktivně. Asistence: Ondřej Dufek a Přemysl Svoboda.

4:2

Branky a nahrávky: 23. Štochl (Čermák), 30. Machulda (Harkabus, Costa), 40. Čermák (Tůma), 60. Gottfried – 4. Svoboda (Bártek), 7. Jindra (Dufek, Svoboda)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Korub) – Štochl, Štěpánek, Chmela, Stuchlý, Mareš – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Machulda

HC VERVA Litvínov: Prokeš (Kmínek) – Žítek, Šubrt, Čapek, Bártek, Žižka, Najman – Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Myšák, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech

Rozhodčí: Turčan – Ševic, Votrubec