27.01.2016, 18:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • 37. kolo • René Chyla

Tipsport: 2.31 4.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:33:18)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba 2011.
DAVID ZACHAR proměňuje rozhodující nájezd a zajišťuje hattrickem bonusový bod pro domácí.

3. série 2:1

Kubáň zasahuje levým betonem, Poruba vítězí.

Zachar se trefuje přesně k levé tyčce.

2. série 1:1

Kubáň zasahuje hokejkou, Vávra neproměňuje.

Parádička v podání Seidlera, který napálil kotouč pod horní tyčku.

1. série 0:1

Vítek se trefuje přesně mezi betony.

1. série 0:0

Ovšákovi sjel kotouč z hole a Plšek tak zasahovat nemusel.

Samostatné nájezdy začínají.
O vítězi dnešní přestřelky tak rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:00

Bučkovu střelu vyráží na poslední chvíli Plšek.

62:44

Zúbek nejprve pálil z pravé strany nad, Žákovu střelu z mezikruží zase vyráží Kubáň!

61:53

Vsetín v držení kotouče, do útočného pásma se jim však nedaří projít.

60:52

60:42

Ostrčilova rána sražena mimo.

60:01

Třetí třetina, ve které zářili oba brankáři, je za námi a o osudu tohoto duelu rozhodne buď prodloužení či samostatné nájezdy. Vsetín bude ještě 52 sekund dohrávat svou přesilovku.

60:00

59:33

Kolařík mohl rozhodnout v jasné pozici, Kubáň ale vytahuje jeden ze svých perfektních zákroků!

58:52

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Vajda – 2 min., sekání).

58:19

Kotouč mimo hrací plochu, vhazování po pravici Kubáně.

55:09

Vyloučení v týmu VHK Vsetín (2 min. – příliš mnoho hráčů).

54:51

Obě mužstva v plném počtu.

53:36

Slavíkova dělovka míjí levou tyč jen o centimetry!

52:51

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Sedlář – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Hruška – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

52:37

Řezáč poslal puk před brankoviště, kde mohl pálit do prázdné branky Dvořák, puk ale netrefil.

51:38

Kilnar jen těsně míjí levou tyč!

51:02

Vávra to zkoušel nadvakrát bekhendem, Kubáň ale předvádí neskutečné zákroky!

49:35

Bučkovo nahození chytá Plšek do své výstroje.

49:21

Ofsajd Vsetína.

48:40

Seidler se snažil před brankou najít Vránu, tomu chyběl ale ke zpracování jediný krok.

48:03

Kolaříka nejprve perfektně vychytal Kubáň, Vávra následně netrefil prázdnou kasu!

47:29

Na druhé straně zkoušel zaskočit Kubáně po objetí branky Kajaba, Kubáň chytá.

47:15

Sedlář ani Vaněk s dorážkami u levé tyče neuspěli.

46:54

Slavíkova nahrávka na Puškára neprošla, domácí tak musejí vyklidit útočné pásmo.

44:01

Seidlerovu ránu z levého kruhu perfektně likviduje Plšek betonem!

43:12

Rozehrávky na obou stranách provází mnoho nepřesností, žádný z týmů se tak nemůže dostat k zakončení.

41:57

Kolařík vypálil z pravého kruhu, Kubáň ukrývá puk do své výstroje. Na druhé straně zase zkoušel štěstí Stejskal, ale i vsetínský gólman zatím působí velmi jistě.

40:01

Máme za sebou divokou druhou dvacetiminutovku, ve které padlo málo vídaných šest branek. Porubští vedli po proměněném trestném střílení už 5:2, hosté se ale nadechli a dokázali během sedmi minut srovnat krok. V poslední třetině se tak rozhodne o vítězi.

40:00

39:57

Dvořák vypálil z levého kruhu, Kubáň si svou pravou tyč ale pohlídal.

38:57

Ofsajd na straně Poruby.

38:29

Stejskal sražen na led, sudí přerušuje hru.

37:26

Domácí se snaží všemožnými silami strhnout vedení na svou stranu, Plšek ale zůstává bezchybný.

35:55

V brance domácích nastupuje Andreas Kubáň!

35:55

Vsetín právě vstřelil branku!
Krátce po návratu Nedbálka z trestné lavice hosté vyrovnávají! František Zúbek přenechal puk MICHALU ŽÁKOVI, který s pomocí levé tyče dostal černý kus pryže do sítě – 5:5. Začíná se tedy znova od nuly. Asistence: František Zúbek

34:40

Slavíkovu dělovku tečoval Gelnar, pro hosty však naštěstí jen do ochranné sítě.

34:01

Bučkovu ránu Plšek s přehledem chytá do lapačky.

33:51

Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Nedbálek – 2 min., podražení).

33:24

Seidler obkroužil Plškovu svatyni a zkoušel zaskočit vsetínského gólmana z hranice pravého kruhu, ale neuspěl.

32:31

Hrazdirovu střelu z pravé strany sice ještě Tihlář vyrazil, s dorážkou Řezáče však měl již značné problémy!

32:14

Vrba poslal kotouč na levý kruh Hrazdirovi, jeho střelu ale zastavil jeden z domácích obránců.

30:52

Přestřelka pokračuje! Jindřich Abdul z rohu kluziště našel před bránou najíždějícího DAVIDA VÍTKA, jenž dává kontaktní branku – 5:4. Asistence: Jindřich Abdul

30:41

Abdul přihrával Vítkovi mezi kruhy. Tomu ale střela vůbec nesedla a Tihlář tak zasahovat vůbec nemusel.

30:19

Další akci domácích zastavuje postavení mimo hru.

29:27

28:54

DAVID VÍTEK zamířil z mezikruží přesně k levé tyči – 5:3. Bez asistence.

28:54

Proti mužstvu HC RT TORAX Poruba 2011 nařízeno trestné střílení!

28:26

Změna v brance VHK Vsetín! Odstupuje Petr Hromada, kterého nahrazuje Lukáš Plšek!

28:26

Poruba právě vstřelila branku!
DAVID ZACHAR svůj druhý pokus proměňuje střelou mezi betony! Bez asistence.

28:26

Proti mužstvu VHK Vsetín nařízeno trestné střílení!

27:57

Žákova střela od modré jen těsně minula pravou tyč!

27:27

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Seidler – 2 min., faul loktem).

24:49

Sedlář vyprášil Hromadovy betony, Ballnerovi chyběl k dorážce do prázdné brány pouze jediný krůček!

24:32

Tak to je blesková odpověď! Poté co Michal Nedbálek nahrál JOSEFU DAŇKOVI, který vymetl z ostrého úhlu pravý růžek Tihlářovy klece – 4:2. Asistence: Michal Nedbálek

23:55

David Ballner nahrával mezi kruhy MARKU SEDLÁŘOVI, který se trefuje přesně k pravé tyči – 4:1. Asistence: David Ballner

23:40

Hosté v plném počtu, Porubě se přesilovka vůbec nepovedla.

21:40

Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Kolařík – 2 min., vysoká hůl).

21:27

Kolařík se proháčkoval až před domácího brankáře, ten se štěstím vyráží.

20:53

Velmi přísný ofsajd pro Vsetínské.

20:30

Od levého kruhu nahazoval kotouč Hrazdira, Tihlář bez problémů drží kotouč.

20:01

Máme za sebou první dvacetiminutovku dnešního klání, ve kterém šli nejdříve do vedení host zásluhou Daniela Vaňka, aby o dvě minuty později srovnal na druhé straně jeho jmenovec Rostislav. RT TORAX poté přidal na tempu a díky Ballnerově dorážce a Zacharově střele mezi Hromadovy betony vede nečekaně už 3:1! Co nám nabídne dalších čtyřicet minut, se dozvíme za chvíli.

20:00

19:52

Zahráli byste si někdy hokej pod mostem na zamrzlé řece? :)

19:52

Ve zmatku před Tihlářovou svatyní neuspěli nadvakrát Dvořák ani Daniel Vaněk!

19:08

Nedbálek pálil od modré, Tihlář znovu vyráží levým betonem.

18:20

Hruška zkoušel štěstí střelou přes Malého, Tihlář ale stále drží dvoubrankové vedení domácího celku.

17:12

Útočný výpad hostí zastavuje ofsajd.

16:56

Rostislav Vaněk to následně zkoušel z hranice pravého kruhu, vsetínský gólman ale drží puk v lapačce.

16:41

Bučkovu ránu od modré Hromada vyráží do rohu kluziště.

15:37

Domácí přidávají už třetí gól! Nedbálek špatně rozehrál z obranného pásma, kotouč tak zachytil Martin Blahuta, jenž bleskurychle poslal kotouč zpátky na útočnou modrou, odkud se rozjel kanonýr DAVID ZACHAR a propálil Hromadu mezi betony – 3:1. Asistence: Martin Blahuta

15:12

14:50

Ovšák nepřesně přihrával v útočné třetině a do útoku tak mohou vyrazit Vsetínští.

14:26

Vrána před Hromadovou klecí promáchl Seidlerovu přihrávku zpoza branky!

12:44

Tak i Porubští využívají svou první početní převahu! Martin Buček nahrával před brankovištěm, kde stál zaparkovaný DAVID BALLNER, jenž dokázal puk dostrkat za Hromadova záda – 2:1. Asistence: Martin Buček

11:48

Stejskalovo nahození tečoval před brankovištěm Seidler, Hromada chytá.

11:21

Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Ambruz – 2 min., držení protihráče).

10:46

Zacharovu střelu zachytil Vaněk a posílá kotouč do středního pásma.

09:56

Domácí Vaněk perfektně obral o puk Hryciowa, ten ale nakonec porubského útočníka dobruslil a svou chybu tak napravil.

09:08

07:59

Vsetínští znovu usazeni v pásmu a kombinují.

07:08

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Peslar – 2 min.).

07:02

Slavík ztratil kotouč v obranném pásmu, čehož využil Kajaba, v šanci byl ale faulován a Vsetín tak hraje ve výhodě.

05:37

David Ballner si obkroužil branku, najel si až doprostřed pravého kruhu, odkud poslal puk směrem k vsetínskému gólmanovi. Těsně před brankovištěm ale kotouči vložil do cesty hůl ROSTISLAV VANĚK, který tečoval černý kus pryže pod horní tyčku – 1:1. Asistence: David Ballner

04:44

Seidler vypálil z mezikruží, Hromada je ale stále pozorný.

03:42

Malého střelu od modré vyráží Hromada do rohu kluziště.

03:09

Valaši ale svou přesilovku přeci jen využívají! René Kajaba našel od levého kruhu před brankovištěm nekrytého DANIELA VAŇKA, jenž v pásu posílá kotouč za přesouvajícího se Tihláře – 0:1. Asistence: René Kajaba, Jakub Řezáč

02:21

Vsetínští usazeni v pásmu, ke střele se však zatím nikdo z hostů nedostal.

01:48

Abdul prověřil Tihláře z pravé strany, domácí gólman ukrývá kotouč do své výstroje.

01:21

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Seidler – 2 min.).

01:01

Hosté špatně rozehráli a píská se zakázané uvolnění.

00:19

Úvodní buly vyhrávají domácí, Zacharovu první šanci z levé strany chytá Hromada.

00:01

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Kubáň) – Slavík, Baca, Buček, Malý, Ovšák, Vajda, Peslar, Puškár – Rimmel, Blahuta, Seidler, Stejskal, Vrána, Vaněk R., Kilnar, Sedlář, Zachar, Ballner, Gelnar, Szajter

Trenér: Tomáš Sršeň

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Vrba, Řezáč, Nedbálek, Ambruz, Ostrčil, Žák, Hryciow – Kajaba, Hrazdira, Vaněk D., Daněk, Dvořák, Vítek, Abdul, Vávra, Kolařík, Zúbek, Ondráček, Hruška

Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Šutara (Havířov) – Rychlý (Krnov), Řezáč (Ostrava).
VĚDĚLI JSTE, ŽE ...?

– Aleš Kilnar získal nejvíce trestných minut v základní části v novodobé historii klubu (128, dosud nejvíce 99 – Luděk Krayzel)
– Vladimír Stejskal bodoval v posledních sedmnácti z osmnácti střetnutí
– Poruba už devět ligových zápasů proti Vsetínu nevyhrála první třetinu
– Aleš Kilnar s Davidem Zacharem bodovali ve všech vzájemných zápasech se Vsacany v této sezóně
– Viktoru Hlobilovi, jenž působí v realizačním týmu Vsetína jak u A-mužstva, tak staršího dorostu, hrozí za incident v Havlíčkově Brodě až několikaměsíční zákaz činnosti

... více z preview na hcporuba.cz
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

6:5

Branky a nahrávky: 6. Vaněk R. (Ballner), 13. Ballner (Buček), 16. Zachar (Blahuta), 24. Sedlář (Ballner), 29. Zachar (TS), rozh. náj. Zachar – 4. Vaněk D. (Kajaba, Řezáč), 25. Daněk (Nedbálek), 29. Vítek (TS), 31. Vítek (Abdul), 36. Žák (Zúbek)