HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav

3:6

konec (1:2, 2:1, 0:3)

27.01.2016, 17:45 • DRFG Aréna • Daniel Kinc

Utkání je u konce! Hosté v poslední třetině vsítili tři branky, a z Brna si tak odvážejí všechny body po výhře 6:3! (19:55:24)

59:37

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté přidávají další branku do odkryté svatyně a je definitivně rozhodnuto! ANDREJ MORAVČÍK vypíchl rozehrávku domácích a sám proti opuštěné kleci nemohl minout – 3:6! Bez asistence.

59:10

Hned na začátku poslední minuty však akci domácích zastavuje špatné zpracování na modré čáře – ofsajd.

59:05

Oddechový čas pro hosty.

59:05

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

59:00

Domácí však nic nevzdávají a i nadále zkoušejí hru bez brankáře!

58:42

Je rozhodnuto, hosté si z Brna odvezou tři body! V obranném pásmu vybojoval kotouč Málek, který jej rychle posunul na LUKÁŠE MOUCHU, jenž skvěle vypočítal úhel odrazu a o mantinel poslal puk po ledě do sítě – 3:5! Asistence: Jan Málek.

58:18

Domácí to zkoušejí bez brankáře!

58:18

A opět si hosté nerozuměli při rozehrávce a domácí si po dalším zakázaném uvolnění berou oddechový čas!

57:50

Hosté nyní vyhodili trochu zbytečně při zmatcích v obraně puk na zakázané uvolnění.

57:18

Lašák nyní dobře na druhé straně prošel přes dva strážce, jeho následný pokus o přihrávku byl ale sražen mimo útočné pásmo.

56:57

Hosté jsou znovu nastěhováni v pásmu soupeře, domácí se nemohou dostat na puk a čas se jim krátí hodně rychle.

55:54

Hosté znovu vedou a jsou blízko tříbodové výhře! Zpoza branky vybruslil Červenka, jehož rána i dorážku Kašpar pokryl, nicméně následně důsledně dorážel ŠIMON JINDRA, který se štěstím protlačil puk o kousek za brankovou čáru – 3:4! Asistence: Jan Červenka.

55:30

Hostům se zatím příliš nedaří, domácí již podruhé odpálili puk až za branku Hasse.

54:59

Přesilovka pro hosty. Vyloučen domácí Michal Kunc na dvě minuty za faul kolenem.

54:45

Vzápětí vybruslil zpoza branky Čajkovič, ale ani jeho pokus nemířil přesně na svatyni hostí.

54:16

Domácí se nyní nastěhovali před branku Hasse, z dálky pálil Glož, ale Kunc jeho pobídku nedokázal tečovat.

3:6

Branky a nahrávky: 18. Patrik Vašíček (Dominick Vašíček, Věžník), 27. Svoboda (Čajkovič), 29. Patrik Vašíček (Dominick Vašíček) – 20. Červenka (Valdhans, Moravčík), 20. Moravčík (Červenka), 37. Novák (Šípek, Moravčík), 56. Jindra (Červenka), 59. Moucha (Málek), 60. Moravčík

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Věžník, Vašíček, Sedláček T., Sedláček J., Gloz, David – Čajkovič, Konečný, Novák, Kučeřík, Meluzín, Hubáček, Svoboda, Vašíček, Kunc (C), Lašák.

BK Mladá Boleslav: Hass (Mašek) – Novotný, Suk, Málek, Dobrovský, Červenka (C), Holoubek, Furmánek – Schulz, Valdhans, Šípek, Vojta, Novák, Moucha, Čermák, Jindra, Moravčík, Vokurka.

Rozhodčí: Humpolíček – Bernard, Otáhal