Erste Bank Young Stars League

EC Red Bull Salzburg – HC LERAM Orli Znojmo

4:5

po prodl. (2:0, 1:2, 1:2 - 0:1)

27.01.2016, 18:00 • 27. kolo • Info o důležitých událostech (Marcela Procházková)

Konec zápasu. (20:12:42)

64:32

Orli právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Znojemští hokejisté v dnešním nervydrásajícím utkání nakonec urvali vítězství pro sebe! Autorem rozhodujícího gólu je TOMÁŠ HAČECKÝ.
Asistence: Michal Mandát, Jindřich Pacl.

60:01

Orli předvedli ve druhém a třetím dějství úctyhodný výkon. Dokázali smazat náskok, který si Salzburg v průběhu utkání vytvořil, a domů se tak dnes rozhodně s prázdnou nevrátí. Zda-li získají ještě bod navíc, na to nám možná přinese odpověď prodloužení, které začíná již za chvíli.

60:00

57:58

Neuvěřitelné! Ani vlastní oslabení svěřence Leoše Zajíce nezastavilo a MICHAL MUSIL posílá za Schwaigerova záda čtvrtou a zároveň vyrovnávací branku dnešního utkání!
Asistece: Michal Madnát.

57:18

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Račický – 2 min., krosček).

53:46

Salzburg právě vstřelil branku!
Radost z vyrovnávací branky ale bohužel nevydržela znojemskému celku moc dlouho. Po asi šesti minutách FABIAN NUßBAUMER znovu posílá Salzburg do vedení.
Asistence: Julian Klöckl.

47:29

A je vyrovnáno! Povedená střela z hole TOMÁŠE RAČICKÉHO zajistila, že znojemští hokejisté už definitivně smazali náskok domácího celku.

36:11

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Lahoda – 2 min., napadení).

35:51

Salzburg je v plném počtu.

33:51

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Kofler – 2 min., hrubost).

32:57

Znojemští hokejisté si pro Salzburg ale nachystali velmi rychlou odpověď. TOMÁŠ HAČECKÝ znovu dává svým barvám naději na úplné vyrovnání.

30:45

Tak to je nemilé. Domácí znovu zásluhou ALEXANDERA LAHODY odskakují na původní dvoubrankový náskok.
Asistence: Philipp Pöschmann, Patrick Hagler.

4:5

Branky a nahrávky: 2. Motl, 15. Klöckl (Adolfsen, Wolf), 31. Lahoda (Pöschmann, Hagler), 54. Nußbaumer (Klöckl) – 24. Lander (Svatuška, Hačecký), 33. Hačecký, 48. Račický, 58. Musil (Mandát), 65. Hačecký (Mandát, Pacl)

EC Red Bull Salzburg: Schwaiger (Wieser) – Nußbaumer, Steinacher, Egger, Wolf, Frandl, Blüml, Kofler – Hagler, Pöschmann, Lahoda – Motil, Galassiti, Lindqvist – Klöckl, Gehringer, Adolfsen – Westerthaler, Wörndl, Schuster.

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Slezák) – Švanda, Mandát, Porzer, Štuk, Kruckovyč, Kiss – Niederhafner, Lander, Svatuška – Jeřábek, Musil, Račický – Hačecký, Jambor, Nahodil – Pucher.

Rozhodčí: Fichtner – Kainberger, Tschrepitsch