27.01.2016, 15:00 • KrK Uralec • Martin Švejkar

Tipsport: 2.77 4.2 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše Na shledanou u dalšího online přenosu. (17:52:41)
Československá stopa
Petr Koukal (JEK): 0+2, 0 střel, čas na ledě 17:00
Jekatěrinburg nakonec odchází ze zápasu jako spokojenější, protože za výhru 3:2 v prodloužení získává důležité dva body. Na vítězství Avtomobilistu má velkou zásluhu Petr Koukal, který asistoval u dvou branek domácího týmu.

60:37

60:37 Anatolij GOLYŠEV - 3:2

60:37

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé! Petr Koukal potáhl kotouč na levé straně a z rohu kluziště našel skvělou přihrávkou ANATOLIJE GOLYŠEVA, který z mezikruží propálil Svedberga. Asistence: Petr Koukal.

60:01

V normální hrací době končí zápas nerozhodně, takže oba týmy mají jistý jeden bod a o ten druhý si zahrají v pětiminutovém prodloužení, případně poté v samostatných nájezdech.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:21

Hosté se osvobozují vyhozením kotouče.

58:36

Velká šance pro domácí tým! Jekatěrinburg bude hrát v závěru normální hrací doby přesilovou hru a může rozhodnout celé utkání.

58:36

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Zachar Arzamascev – 2 min., hákování).

57:00

Blíží se závěr normální hrací doby, hra se teď hodně uklidnila, ani jeden tým nechce udělat chybu.

55:35

Domácí hrají v plném počtu.

54:50

Domácí tým se dobře brání a již potřetí v krátké době dostal kotouč pryč ze svého pásma.

53:35

Hosté mají k dispozici klasickou dvouminutovou přesilovku.

53:35

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Artjom Garejev – 2 min., hrubost + 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání).

53:35

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Nikolaj Prochorkin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).

3:2

Branky a nahrávky: 12. Popov (Šimakov, Žuravljov), 28. Michnov (Koukal, Golyšev), 61. Golyšev (Koukal) – 7. Derljuk (Prochorkin, Majorov), 46. Grigorenko (Omark, Soin)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (Fomin) – Kivisto, Megalinskij, Timašov, Vasilevskij, Žuravljov, Trjamkin, Ščemerov – Garejev, Torčenjuk, Elo – Golyšev, Koukal, Michnov – Šimakov, Popov, Alexejev – Jemelin, Kňazev, Polozov, Pankov.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochackij) – Loginov, Lepistö, Culygin, Derljuk, Bodrov, Arzamascev, Gončarov, Višněvskij – Omark, Grigorenko, Soin – Lisin, Chlystov, Saprykin – Nestěrov, Vorobjov, Lazarev – Majorov, Prochorkin, Hartikainen.

Rozhodčí: Alexej Anisimov, Eduard Odins – Hleb Lazarev, Roman Šichanov.