2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – HK Nový Jičín

2:4

konec (1:0, 1:4, 0:0)

27.01.2016, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 37. kolo • Richard Müller (@ri13mu)

Tipsport: 3.2 4.6 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

37:37

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Velmi šťastný gól v podání hostujícího celku. Slováka přeskočil puk a ve zmatku se nejlépe zorientoval ROBIN GEBAUER a doťukl puk do brány. Asistence Martin Kabeláč a Miroslav Škumát.

36:06

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Snažení domácích v útočné třetině přineslo ovoce. Přesilovku využívá ONDŘEJ MARTINÍK. Asistence: Lukáš Zábojník.

31:41

Hosté se dostali velmi rychle před Slováka a po nahrávce Málka prostřeluje Slováka DAVID MIKŠAN. Asistence: Matěj Málek.

23:20

Hosté se opravdu "kousli" a zamířili si to k bráně Slováka. Lehce unavená obrana Bobrů na jejich kombinaci nestačila a MATĚJ MÁLEK posílá svůj tým do vedení. Asistence: Jiří Zdeněk.

20:13

Sotva co se po buly zmocnili hosté kotouče, vyjeli do útočné třetiny. Na Slováka vyslali střelu, kterou ještě dokázal vyrazit, ale na druhý pokus ho překonal JAKUB LEHEČKA. Asistence: Jakub Ižacký a Dominik Novotný.

12:29

Bobři rychle využívají přesilovku. Hned po vhazování se k puku dostal JAN PODEŠVA a střelou za záda Halody posílá svůj tým do vedení. Asistence: Martin Kývala a Lukáš Zábojník.

2:4

Branky a nahrávky: 13. Podešva (Kývala, Zábojník), 37. Martiník (Zábojník) – 21. Lehečka (Ižacký, Novotný), 24. Málek (Zdeněk), 32. Mikšan (Málek), 38. Gebauer (Kabeláč, Škumát)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sekula) – Zábojník, Tomek, Valentík, Varga Mar., Mikel, Hradil – Slovák, Baroš, Sprušil (A), Varga D., Studený (A), Martiník (C), Pořický, Kuchta, Kubo, Kývala, Varga Mir., Podešva Trenér: David Handl

HK Nový Jičín: Haloda (Kozák) – Kružílek, Hruška, Hoďa, Vašut (C), Haloda, Cabák – Gebauer, Škumát (A), Kabeláč, Mikšan, Lehečka (A), Zdeněk, Hlaváč, Málek, Ižacký, Novotný Trenér: Aleš Flašar

Rozhodčí: Škach – Blaha, Goňa