2. liga skupina Západ

NED Hockey Nymburk – BK Havlíčkův Brod

0:6

konec (0:0, 0:2, 0:4)

27.01.2016, 18:00 • NED Hockey Zimní stadion Nymburk • 30. kolo • Richard Wagner (@Groundhoppik)

Tipsport: 2.15 4.4 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:45

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky je PETR KUCHTA, který poslal puk k z levého kruhu přesně k zadní tyči. Asistence: Filip Beneš a David Kozlík.

55:58

FILIP BENEŠ parádní ranou z osy kluziště vymetl šibenici za zády nymburského gólmana! Asistence: Kirill Vlasov a Miroslav Duben.

55:00

Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Rittig – 2 min., hákování).

52:36

Čtvrtý gól hostí. Přidal projel z obranného pásma skrze celé hřiště, za modrou nechal puk MIROSLAVU TŘETINOVI, který od modré čáry poslal slabou střelu po ledě, která ale proletěla za zkoprnělého Brázdila. Chyba nymburského brankáře zřejmě definitivně sráží jeho celek do kolen. Asistence: Patrik Přidal a Igor Loginovskij.

46:12

Chlubna z pravého kruhu orazítkoval tyč!

43:54

Tvrdou ránu Stehlíka Novák chytá.

42:18

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kondratěv – 2 min., podražení).

41:14

A je to o tři góly, puk z osy zametl do šibenice IGOR LOGINOVSKIJ. Asistence: David Kozlík a Filip Beneš.

38:53

Hosté vedou o dva góly, když KRYŠTOF KULHÁNEK dorazil střelu od modré čáry. Asistence: Miroslav Třetina a Patrik Přidal.

38:38

Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Bičiště – 2 min., sekání).

27:15

Hosté jdou do vedení, Kulhánkovu střelu vyrazil Brázdil jen k MIROSLAVU TŘETINOVI, který se prosadil z dorážky. Asistence: Kryštof Kulhánek a Patrik Přidal.

19:27

Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Brzák – 2 min., podražení).

18:01

Stehlík byl opět sám před brankou, ale mířil mimo branku!

16:40

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Semerád – 2 min., podražení).

14:23

Brankář Novák ale pokus Stehlíka vyrazil nad branku!

14:23

Domácí Stehlík byl při brejku faulován a nařizuje se trestné střílení!

0:6

Branky a nahrávky: 28. Třetina (Kulhánek, Přidal), 39. Kulhánek (Třetina, Přidal), 42. Loginovskij (Kozlík, Beneš), 53. Třetina (Přidal, Loginovskij), 56. Beneš (Vlasov, Duben), 59. Kuchta (Beneš, Kozlík)

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Knesl, Novák, Loučka, Rittig, Saňa – Bičiště, Šimek, Protivný, Eis, Čapek, Stehlík, Jindra, Král, Smejkal, Brzák, Michálek, Barbora, Ječný, Pýcha

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Zvolánek) – Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Duben "A", Kořínek, Lacina – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Vlasov, Kondratěv – Ludvík, Cejpek

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Michal Rybáček, Radek Špringl st.