ST. Pierre dnes poněkolikáté zamíří na trestnou lavici. Tentokrát se provinil podražením.

Osnovin měl dlouho puk na hokejce v útočném pásmu, ale nic z toho nevytěžil. Neohrozil ani Polujektova.

Astaně se podařilo vyrovnat, ale na víc to nestačilo. Uvidíme tedy prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

60:00

59:31

Hosté se tentokrát dostali do postavení mimo hru.

59:15

Denisov mohl rozhodnout dnešní duel, ale ze slibné pozice trestuhodně minul domácí branku, ač ho nikdo neohrožoval při střelbě.

58:50

Dawes pálil od mantinelu. Demčenko připraven.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:26

Podobně dopadl i Gubarjov.

56:36

Polujektov si poradil se střelou Denisova z hranice kruhu.

56:12

Hosté posílají opět kotouč na zakázané uvolnění.

55:25

Čeljabinsk je kompletní.

55:00

Astana se ještě nedostala ke střele a to už je více jak polovina početní výhody pryč.

54:05

Traktor se dokázal osvobodit.

53:25

Klimantov (CJL) a Puškarjov (AST) se do sebe pustili a byli odměnění čtyřminutovým trestem za hrubost. Hostující hráč dostává k tomu ještě dvě minuty za sekání.

53:00

Kokujev to zkusil individuálně, ale proti čtyřnásobné přesile neměl šanci uspět a v rohu kluziště o kotouč přišel.

51:57

Zakázané uvolnění Astany.

50:27

Astana právě vstřelila branku!
A hned z protiútoku se jim daří vyrovnat. Savčenkovo nahození původně nesměřovalo do branky, ale teč DUSTINA BOYDA poslala puk přesně k tyči. Asistence: Roman Savčenko, Brandon Bochenski.

49:46

Domácí jsou kompletní.

49:08

Astaně se poté daří vyhodit kotouč přes všechny čáry.

48:42

Od modré pálil Jakuceňja, ale Polujektova neohrozil.

47:46

Jejich tlak ale tlumí St. Pierre (AST), který je vyloučen za podražení.

45:20

Až nyní se domácí dostali pořádně do útočného pásma.

43:09

Hráči Traktoru opět vyhodili puk přes všechny čáry.

42:35

Boyd minul ze dvou metrů odkrytou branku Čeljabinsku!

42:08

Zakázané uvolnění hostů.

41:15

Barys vlétl do závěrečného dějství, ale Demčenko zatím odolává.

40:01

Husarský kousek se povedl hostujícímu týmu během prostřední periody, kdy během minuty otočil zápas z 1:3 na 4:3 a tento stav vydržel i do přestávky. Třemi gól vyhnali zároveň i Laca z branky, místo kterého chytá nyní Polujektov. Třetí třetina začne v 16:19.

37:41

Následně i s jeho nahozením a poté lapačkou zneškodnil i tutovku Osnovina.

36:50

Polujektov si poradil se střelou Klimontova od modré.

36:06

Starčenko (AST) musel vzít za záchrannou brzdu a zahákovat Šinina, aby neohrozil Polujektova. Dostává za to dvě minuty.

34:41

Další Icing v podání Astany.

33:56

Osnovin mohl zakončovat do prázdné brány, ale puk se mu zamotal mezi nohami a ze střely tak sešlo.

33:07

Zakázané uvolnění domácího celku.

Hráči Traktoru předvedli pořádnou rychlopalbu!

32:11

Z otočky pálil Romnaov, netrefil ale hostující klec.

31:42

Na druho straně si poradil Polujektov s výpadem Jakuceňji.

31:14

Domácím se nyní povedl úspěšný zámek. Jejich nahození ale s přehledem chytá Demčenko.

30:27

Dawes hledal před brankou Bochenskiho, ten si ale ukopl kotouč, který poté směroval pouze vedle hostující branky.

29:21

Astana se nemže vymanit ani z vlastního pásma, natož potom založit útok.

27:47

Domácí jsou vývojem zápasu zaskočeni a v posledních minutách si nejsou schopni ani pořádně přihrát.

26:40

Laco si musel nyní připsat dva těžké zákroky, ale povedli se mu a drží tak svůj tým na rozdíl jediné branky.

26:20

Lipin se tentokrát vrací na led po uplynutí trestu.

25:22

Více jak polovina z trestu je pryč a hraje se spíše v pásmu hostů.

24:20

Na trestnou lavici navíc opět usedá Lipin (AST), který se tentokrát provinil nedovoleným bráněním.

22:52

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Neuběhla ani minuta a rázem vedou hosté. Kručinin vybojoval v souboji u mantinelu kotouč, který následně předal Popov mezi kruhy MAXIMU JAKUCEŇJOVI, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Andrej Popov, Alexej Kručinin.

22:20

Česká spolupráce v hostujícím dresu. Novák naše svou přihrávkou MARTINA RŮŽIČKU, který překonal Laca a srovnává tak na 2:2. Asistence: Filip Novák.

22:00

Traktor tentokrát početní výhodu využívá. ANTON GLINKIN si počkal na pravý moment, aby poslal puk přesně mezi lapačku a beton Laca a posílá opět svůj tým na rozdíl jedné branky. Asistence: Nikita Žuldikov, Konstantin Klimontov.

21:41

Ve stejný čas je vyloučen i Lipin (AST) za podražení.

21:41

Gubarjov si ani nadvakrát neporadil s Lacem. Slovenský gólman si následně poradil i s dorážkou Kokujova.

20:39

Domácí svoje oslabení tentokrát přežili.

20:01

Jan Kovář si zatím vede v Metallurgu skvěle, a je nejproduktivnějším Čechem v KHL!

Kazašský tým potvrzuje roli favorita a vede po zásluze po prvních dvaceti minutách 3:1. zatímco on dokázal potrestat oba fauly soupeře, tak Čeljabinsk pouze jednou. Druhá třetina začne v 15:27.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:31

Novákův pokus končí sražen v ochranné síti.

19:01

Poslední minuta první třetiny.

18:39

Za nedovolené bránění je nyní vyloučen Semjonov (AST).

18:16

ROMAN SAVČENKO nabral kotouč za domácí brankou. Přejel s ním celé kluziště a těsně za modrou ho poslal na Demčenka, jenž černou gumu trestuhodně neudržel a ona tak doklouzala do branky. Bez asistence.

16:25

Také hosté využívají přesilovku. O kontaktní gól se klasickým teploměrem postaral ANDREJ POPOV. Asistence: Maxim Jakuceňja, Jegor, Martynov.

15:37

A vysloužili si faul. Hákování se dopustil St. Pierre (AST) a již putuje na trestnou lavici.

14:43

Hosté nyní uklidňují hru a dlouze vyčkávají za vlastní brankou.

13:00

A ROMAN STARČENKO si počínal zkušeně a střelou na vzdálenější tyč překonal Demčenka.

13:00

Petrov sekl do unikajícího Starčenko a domácí útočník bude mít k dispozici trestné střílení.

11:52

Nahození Trjasunova raději ponechal Demčenko u sebe.

11:00

Z hranice kruhu pálil následně tvrdě Denisov. Proti němu se ale slovenský gólman stihl přesunout.

10:20

Pohlednou akci hostů zakončil Šarov. Trefil ale pouze tyč a puk následně zůstal mezi betony Laca.

09:34

Pokus Bochenskiho zápěstím vyrazil Demčenko betonem.

08:40

Osnovin si najel mezi kruhy, ale jeho střela skončila sražena za hostující brankou.

07:31

Po dlouhé době musel zasahovat i Laco. Se střelou Galinina si ale poradil na jedničku.

06:53

Barys je dlouho usazen v útočném pásmu. Demčenko ale zatím nemusí zasahovat.

05:56

Hráči Astany se tentokrát vystavili do ofsajdu.

05:11

Hostující gólman tentokrát před elitním domácím útokem přikryl kotouč do lapačky.

03:22

Domácí hodně rychle využívají přesilovku. Bochenski si počkal až mu před branku najede NIGEL DAWES, který prostřelil Demčenka střelou mezi betony. Asistence: Brandon Bochenski.

02:33

Čeljabinsk jde do čtyř. Za hákování je vyloučen Šarov (CLJ).

01:35

Afonasjevskij se dobýval před Laca, ale místo puku skončil v brance on sám. Hosté jsou navíc vykázáni do středního pásma.

00:39

Hosté začínají zápas zakázaným uvolněním.

00:01

Barys Astana: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Semjonov, Lipin, Savčenko, Trjasunov, Lobanov – Dawes, bochenski, Boyd – Chuďjakov, Starčenko, Krasnoslobodcev – Puškarjov, Romanov, St. Pierre – Soraljov, Markelov, Panšin.

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Nazarov) – Novák, Martynov, Borodkin, Denisov, Šinin, Klimontov, Petrov – Popov, Jakuceňja, Kručinin – Pestunov, Glinkin, Afonasjevskij – Gubarjov, Osnovin, Kokujov – Růžička, Šarov, Zinovjev.

Rozhodčí: Kulakov, Olenin – Parfjonov, Sysujev.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Bude se jednat o hodně důležitý duel východní konference, poněvadž Astana je sice sedmá s tříbodovým náskokem na devátý Nižněkamsk, ale o vyřazovacích bojích přemýšlí v závěru základní části také Čeljabinsk ztrácí na osmé místo osm bodů a tříbodový zisk by potřeboval jako sůl v cestě do play off.
Příjemné středeční odpoledne při sledování KHL, která se opět vrací po jednodenní pauze a přinesla celkem dvanáct zápasů, mezi nimiž se nachází i duel Barys Astana – Traktor Čeljabinsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Dawes (Bochenski), 13. Starčenko (TS), 19. Savčenko, 51. Boyd (Savčenko, Bochenski), rozh. náj. Lundin – 17. Popov (Jakuceňja, Martynov), 22. Glinkin (Žuldikov, Klimontov), 23. Růžička (Novák), 23. Jakuceňja (Popov, Kručinin)