3:4

po prodl. (1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)

25.01.2016, 18:00 • 44. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 2.54 4.15 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Prodloužení rychle ukončil přesnou střelou mezi betony Robinson a Slavia si tak připisuje bonusový bod. I toto utkání tak došlo až do prodloužení a stejně jako poslední domácí zápas i tento skončil vítězstvím Slavie. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (20:22:03)

61:00

Slavia právě vstřelila branku!
Obranou Kadaně projel NATHAN ROBINSON a střelou mezi betony rozhoduje zápas. Asistence: Žiga Pavlin, David Hruška.

60:41

Čech chytil puk do lapačky a okamžitě se ho zbavuje, aby nepřerušil hru.

60:05

Na vhazování úspěšnější hosté.

60:01

Třetí třetina nabídla pohledný hokej, během kterého se domácímu týmu podařilo vyrovnat na 3:3. Zápas tak půjde do prodloužení.

60:00

59:32

Rohan s Trefným chybovali v obranném pásmu, ale podařilo se jim dostat puk pryč.

59:20

Oddechový čas pro Kadaň.

59:20

Hosté ve tlačenici dotlačili puk do sítě, ale rozhodčí ho neuznávají pro postavení útočícího hráče v brankovišti!

58:52

Šťovíček posunul puk do útočného pásma, ale tam ho převzala obrana hostů.

57:47

Rychlý protiútok hostů zakončoval Hruška, ale jeho prudké střele vystavil stopku Čech.

57:24

Zakázané uvolnění domácích.

57:05

A domácí tým zůstává při chuti. Koblasa však na Hyláka nevyzrál.

56:22

Kadaň právě vstřelila branku!
MARTIN KADLEC projel obranou hostů, položil si Hyláka a přehodil beton ležícího brankáře. Asistence: Jaromír Kverka, Martin Sloboda.

55:53

Puk po ose Rohan-Vrána putoval až před branku, ale tam se k němu nedostal žádný z bránících hráčů.

55:15

Útok domácích zastavuje ofsajd.

55:07

Krstev se zjevil před Čechem, ale domácí brankář měl lapačku na správném místě.

3:4

Branky a nahrávky: 16. Šťovíček (Chrpa), 42. Vrána (Szathmáry, Novák), 57. Kadlec (Kverka, Sloboda) – 15. Bahenský (Hruška, Kašpařík), 16. Čermák, 46. Hruška (Krstev, Mikulík), 61. Robinson (Pavlin, Hruška)

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Černý, Trefný, Drobný, Rohan, Szathmáry, Blaha, Novák – Sloboda, Kverka, Kadlec – Hlava, Šťovíček, Chrpa – Koblasa, Vrána, Vaněk – Macháček

HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Krstev, Andrlík, Hruška, Pavlin, Hraško, Růžička, Přindiš – Mikulík, Tuominen, Hruška – Robinson, Vas, Markovič – Andres, Šafránek, Čermák – Bahenský, Kašpařík, Jiránek

Rozhodčí: Krob – Coubal, Kokrment