po prodl. (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)

25.01.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna • 44. kolo • David Motloch (@DavidMotloch)

Tipsport: 1.95 4.3 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (20:25:51)
Přerovští tak dokonali svou převahu ze třetí třetiny, a i když už se zdálo, že zápas dospěje až do samostatných nájezdů, nestalo se tak. Procházka sekundu před koncem ukončil tento zápas vítězstvím 4:3 v prodloužení pro Přerov.

64:59

Přerov právě vstřelil branku!
Neskutečná hrubice Havířovských, kteří nechali před brankou úplně volného Romana Pšurného. Když se k němu dostal volný kotouč, vypadalo, že je hotovo. Útočník Zubrů se však trochu nečekaně dostal do velkého úhlu, a rozhodl se tak kotouč ještě nahrát na rozjetého MILANA PROCHÁZKU. Ten už s ničím neotálel, okamžitě vypálil z první a pouhou vteřinu před koncem prodloužení umístil puk přesně k levé tyči branky Azetu, kde se Laco neměl šanci včas přesunout.
Asistence: Roman Pšurný, Jakub Grof.

64:02

Okál nabral s kotoučem velkou rychlost a při své akci ještě čekal na přijíždějícího Kanka, který nakonec kotouč dostal. Šimboch ale pokryl veškerý prostor, a tak nepřipustil žádné problémy.

63:08

Pěkná teč po střele od modré končí na posledním obránci Azetu. Kdyby tato střela prošla, měl by s ní Laco nejspíš velké potíže.

62:17

Krisl svým nenápadným pokusem z úhlu branky nadělal soupeři velké problémy. Obránci Přerova si ale dobře pohlídali dotírající útočníky Azetu před brankou, a tak, i když se každý z nich snažil vermomoucí dorážet, nepochodil.

61:49

A nyní domácí zastavuje ofsajdové postavení.

61:29

Gřeš dostal kotouč do jízdy, když ale s pukem přibrzdil, odstavil jej od něj obránce Zubrů.

60:57

Bahounek nyní zachyboval při přebírání puku v rohu mantinelu, ale přítomný Sikora toho využít nedokázal.

60:26

Menší zmatky před Lacem řeší obránci Azetu v leže.

60:01

Rozdíl mezi oběma soupeři se v poslední třetině nezměnil, po dvou vstřelených brankách mají oba týmy na svém účtu tři "body". O vítězi se tak bude muset rozhodnout v chystaném prodloužení, případně v samostatných nájezdech.

60:00

59:33

Kanko dlouze čekal s kotoučem, až jej obsadili dva protihráči, kteří jeho střelu z poslední možné chvíle zblokovali do ochranné sítě.

58:58

Další akci domácích přerušuje signalizovaným ofsajdem sudí Kubičík.

58:01

Kotala se z ničeho nic zjevil před brankou soupeře zrovna v momentu, kdy hosté rozehrávali puk. Nakonec byl však z celé situace překvapený i samotný útočník AZetu, který tedy sice dokázal puk usměrnit do branky, ale Šimbochovi se podařilo jej vytěsnit mimo tři tyče.

57:27

56:58

Okál dlouze zamýšlel s pukem nějakou smrtící přihrávku, ale všichni hráči na ledě byli statiční, a tak se nic významného nestalo. Vlastně ano, Přerovští dokázali kotouč vyhodit.

3:4

Branky a nahrávky: 20. Kanko (Okál), 36. Gřeš (Krisl, Štumpf), 54. Okál (Kanko, Hudeček) – 22. Dostálek (Goiš, Šnajnar), 36. Goiš (Novotný), 54. Sýkora (Sikora, Hořava), 65. Procházka (Pšurný, Grof)

AZ Havířov: Laco (Matoušek) – Lenďák, Krisl, Mazanec, Bahounek, Punčochář, Graca – Štumpf, Pechanec, Gřeš – Kanko, Maliník, Okál – Kotala, Sedláček, Kalus – Sztefek, Hudeček, Matějek – Bednář

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Hořava, Šnajnar, Novotný, Ferenc, Pala, Vágner – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – Kratochvíl, Král, Blinka

Rozhodčí: Kubičík – Novák, Wesley

Diváci: 1 989