1:4

konec (1:1, 0:0, 0:3)

25.01.2016, 17:30 • ZS Most • 44. kolo • Jiří Rybář

Tipsport: 2.33 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dvě třetiny byl zápas vyrovnaný, ale v poslední třetině Benátky domácí celek přejely a zaslouženě si připisují tři body. (19:51:02)

59:38

Time out Mostu, proč, to nikdo nechápe.

59:38

Domácí icing na závěr.

58:48

Most se ještě snaží, ale na zvrat už to rozhodně nebude.

Jan VÍŠEK - 1:4

57:34

Benátky právě vstřelily branku!
Přečíslení 3/2. Černoch našel zadovkou na kruhu JANA VÍŠKA, který po ledě definitivně rozhoduje dnešní zápas 1:4. Asistence: Jiří Černoch, Vít Jonák.

56:42

Řehoř v zajímavé příležitosti, Lukáš si připisuje akrobatický zákrok.

56:17

Icing Mostu, čas se domácím začíná nebezpečně krátit.

55:28

Pletka dostal skvělou přihrávku mezi kruhy a šel sám na Hanuljaka, kterého ale pouze nastřelil!

55:07

Tauš zpoza branky nenašel žádného spoluhráče, puk zamířil až zpět k Hanuljakovi.

54:02

Hosté výborně pokrývají střední pásmo, Most má problém s přechodem do útoku.

53:25

Dvě střely obránce Havlína cíl nenašly.

52:51

Domácí jsou teď evidentně zaskočeni, prohra s Benátkami by se jim vůbec nehodila v boji o záchranu.

Jiří ŘÍHA - 1:3

51:26

Dobrá přesilovková kombinace hostů. Pletka našel křižnou přihrávkou na vrcholu kruhu JIŘÍHO ŘÍHU, který umístěnou střelou k tyči překonal Hanuljaka 1:3. Asistence: Václav Pletka, Vít Jonák.

50:38

Zatím dobrá obrana Mostu v oslabení.

49:59

Kajínkova rána proletěla až k Hanuljakovi, který vyráží puk do rohu.

1:4

Branky a nahrávky: 8. Černý (Smolka, T. Doležal) – 9. Jonák (Říha, Pletka), 41. Černoch (Jonák, Pletka), 52. Říha (Pletka, Jonák), 58. Víšek (Černoch, Jonák)

HC Most: Hanuljak – Zeman, Charousek, Kokeš, K. Havelka, Černý, Cvrk, Strejček – Kubinčák, Havlíček, Smolka – M. Havelka, Tauš, T. Doležal – Nedrda, Slavíček, Řehoř – Mical, Rod, Rindoš

HC Benátky nad Jizerou: Lukáš – Kurka, Piskáček, Říha, Kajínek, Hubáček, Ulrych, Havlín – Jonák, Černoch, Pletka – Dlouhý, Paločko, Špaček – Hrníčko, Havlas, Víšek – Rys, Volf, Ďurač

Rozhodčí: Bejček – Svoboda, Svobodová