5:3

konec (1:1, 1:1, 3:1)

25.01.2016, 15:00 • Arena Jugra • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 4.26 4.9 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dokonáno jest! Hokejisté Jugry Chanty-Mansijsk překvapivě porazili Ufu 5:3 a protrhli nelichotivou sérii pěti porážek v řadě. Domácí dnes předvedli velmi dobrý výkon a nebojím se konstatovat, že zvítězili zaslouženě. Do třetí třetiny se nastupovalo za stavu 2:2, ale pak přišly dvě nádherné akce Jugry, které zakončovali Kirill Djakov a Jevgenij Lapenkov do úplně prázdné branky. Hosté ještě snížili zásluhou Antona Lazareva, ale v 52. minutě uzavřel skóre zápasu po přečíslení 2 na 1 Anton Buljanskij.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:11, celkem – 37:24. (17:25:40)

59:35

Domácí odolávají a myslím, že tohle už hráči Ufy nestihnou!

58:46

Fokinův beton zabránil ve skórování Grigorenkovi, který zblízka hrnul puk za brankovou čáru!

58:24

Hostující klec zůstala samozřejmě prázdná!

58:23

Poslední šance pro Ufu. Vyloučen je domácí Stanislav Kalašnikov.

58:01

Polední dvě minuty, branka Ufy je prázdná!

56:51

Hosté v plném počtu. Už jim zbývají ale jen tři minuty na vstřelení dvou branek.

56:35

Domácí se usadili v útočné třetině, kde kombinují.

56:02

Hosté vyhazují.

55:33

Hráči Chanty-Mansijsku nikam nepospíchají, spíše šetří čas.

54:50

Enver Lisin se nechal na útočné modré obrat o puk Sitnikovem a musel unikajícího soupeře zastavit faulem. Domácí budou hrát přesilovku!

Český obránce Michal Kempný inkasoval minulý týden v zápase s Astanou ostrý úder od Ryspajeva! Zasloužil by si kazašský útočník dodatečný trest?

54:13

Hosté v postavení mimo hru.

53:32

Svedberg musel přerušit hru. Domácí vsadili na heslo, že nejlepší obrana je útok.

52:28

Tohle už pro Jugru vypadá hodně dobře. Hráči Ufy působí rozhozeně.

Arťom BULJANSKIJ - 5:3

51:38

Jugra právě vstřelila branku!
Domácí z protiútoku skórují popáté! Situaci 2 na 1 vyřešil Sitnikov nahrávkou na ARŤOMA BULJANSKÉHO a Svedberg zase jen bezmocně sledoval, jak puk míří do odkryté branky – 5:3. Asistence: Vitalij Sitnikov

49:35

Hosté se snaží zaměstnávat obranu soupeře i nadále. Rádi by zápas otočili na svou stranu.

5:3

Branky a nahrávky: 18. Lapenkov (Sitnikov, Jacenko), 37. Bortnikov (Panov), 45. Djakov (Varfolomejev, Lapenkov), 48. Lapenkov (Rasskazov, Varfolomejev), 52. Buljanskij (Sitnikov) – 17. Loginov (Omark, Grigorenko), 22. Lisin, 48. Lazarev

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Bojaršinov) – Ugolnikov, Želdakov (A), Kalašnikov, Djakov, Chvostov, Selezňov, Pogorišnij – Panov (C), Gorbunov, Bortnikov – Buljanskij, Jacenko, Sitnikov – Rasskazov, Varfolomejev, Lapenkov – Ankudinov (A), Beljajev, Orlov – Jašin.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochackij) – Lepistö, Loginov, Vorobjov, Culygin, Arzamascev, Bodrov, I. Višněvskij, Gončarov – Černov, Grigorenko (C), Omark – Saprykin, Chlystov, Lisin – Lazarev, Soin, Nesterov – Hartikainen, Prochorkin, Majorov.

Rozhodčí: Bulanov, Cyplakov – Zacharenkov, Medvěděv